Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מציאות באיביי

gozal
שימו לב! השרשור הזה בן 2569 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 689
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מחפש מצלמה פשוט במחיר זול, לילדה, האם יש למישהו להביא איזה קישור?

אשמח מאד

מצלמה דיגיטלית לצלם?

עזוב שטויות, קנה איזו מצלמה משומשת ב200₪, או חדשה פשוטה של קודאק/קנון וסגור עניין.

(אם אתה רוצה אני מוכר פנסוניק שבקושי השתמשתי בה [קומפקטית] תמורת טווח המחיר הזה)

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצלמה דיגיטלית לצלם?

עזוב שטויות, קנה איזו מצלמה משומשת ב200₪, או חדשה פשוטה של קודאק/קנון וסגור עניין.

(אם אתה רוצה אני מוכר פנסוניק שבקושי השתמשתי בה [קומפקטית] תמורת טווח המחיר הזה)

מחפש משהו באיזור ה20$.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחפש משהו באיזור ה20$.

הכול ג'אנק בתקציב הזה.

אני לא יכול להמליץ על משהו לא ראוי, זה הכי סביר שראיתי במסגרת התקציב שלך בערך:

http://www.ebay.com/itm/Canon-PC1106-Canon-PowerShot-A520-4-0MP-digital-camera-/261441665333?pt=UK_CamerasPhoto_DigitalCameras_DigitalCameras_JN&hash=item3cdf233935

מצלמה פשוטה, עובדת עם כרטיס SD וסוללות AA.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכול ג'אנק בתקציב הזה.

אני לא יכול להמליץ על משהו לא ראוי, זה הכי סביר שראיתי במסגרת התקציב שלך בערך:

http://www.ebay.com/itm/Canon-PC1106-Canon-PowerShot-A520-4-0MP-digital-camera-/261441665333?pt=UK_CamerasPhoto_DigitalCameras_DigitalCameras_JN&hash=item3cdf233935

מצלמה פשוטה, עובדת עם כרטיס SD וסוללות AA.

תודה, וכמה צריך להוסיף כדי לקבל סוללה עם מטען (לא AA)?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע, אבל יש מצלמות סבירות במחירים גבוהים יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מישהו מחפש POWER BANK איכותי, הגיעו הסוללות של XIAOMI לבאנג-טוב, למי שלא יודע מדובר במוצר ברמה מאוד גבוהה עם סוללות LG/סמסונג, בקר טעינה איכותי וקייס אלומיניום.

לרוב המחירים הם סביב ה25~30 דולר, בבאנג תוכלו להשיג ב22$ יחד עם הקופון של 5% -3d1a7c.

XIAOMI 10400mAh

גילוני נאות-הלינק עם הקוד הפניה שלי, אם זה מפריע למישהו כנסו לאתר וחפשו XIAOMI 10400mAh :-D.

למידע נוסף מאתר החברה:

http://www.mi.com/en/mipowerbank

תהנו :-).

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

קניתי, אני רק מקווה ש

1) זה באמת 10400mAh ולא כמו הפאואר באנק הסיני הקודם שקניתי (באיביי)

2) זה אכן יגיע, שלא כמו הפאואר באנק שהמלצת בת'רד השני :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחחחחח חזק!

כן זה הדבר האמיתי, ומדובר במוצר מאוד איכותי עם תוכן איכותי, הוא נימכר בסין ב12$ ע"י שיומי ודיי קשה לשים עליו יד לכן בהתחלה החנויות מכרו סביב ה35~30$ ליח' ויש המון זיופים כרגע בשוק, במיוחד באלי וכו'.

לגבי 2: אני לא אשם :-(, היה לכל החנויות בלאגן היסטרי שדואר סין וHK חסמו מישלוח סוללות ליתיום בדואר.

גם אני מזמין כאלה, לא יודע כמה מלאי באמת יהיה להם ואין לי כוח לחכות לחידוש :-).

נ.ב- שים לב שלא הקפצתי את הת'רד השני מחשש שיבעטו אותי מישם ביגלל כל הפירסומים על סוללות הגיבוי :-).

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

חלילה לי מלהאשים, ברור לי שלא עשית יד אחת עם רשויות המכס הסיני :-P

בכל מקרה זה לקח זמן אבל בסוף גם זיכו אותי בכל מקרה אז לא נגרם שום נזק (חוץ מזה שטסתי לחו"ל עם פאואר באנק מפלצתי בגודל ועלוב בהספק).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה היה בהומור אחי, לא חשבתי שהאשמת אותי :-).

וגם אני ראיתי את כל הPB הזולים שמבטיחים 20AH ובאים בגודל מיפלצתי כי התאים בפנים עלובים.

ולחשוב שהם מוכרים את המוצר(PB של שיומי) הזה בסין ב12$ זה לא להאמין.

עידכון קטן לגבי הסוללה של שיומי- תיראו עד כמה הזיופים נפוצים בשוק, בדיון הזה חבר לפורום גילה שגם הסוללה שלו מפנדהוויל מזוייפת :-(.

http://iandroid.co.il/forum/topic164327-20.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1.jpg

מישהו יודע מה הבעיה ?

"יוסי פרנקוס- איך לעשות טעויות של טירון ואז להתמודד עם זה ולקום על הרגליים" (לרכישה בכל חנות ספרים בערך יומיים אחרי שאני אמות)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר פנייה לחברת Anker הם עידכנו בחנות האיביי שלהם (תחת השם ankerdirect) משלוח לישראל בעלות של 9 דולר.

הזמנתי היום Astro 2nd Gen 9000mAh ב-46 דולר כולל משלוח.

הגיע היום.

קניתי ב-9.4.2014, החברת משלוחים קיבלה מידע אלקטרוני ב-10, בשעה שלוש אחה"צ החבילה הגיעה למרכז מיון בלוס אנג'לס, ב-4 היא כבר יצאה ממרכז המיון, ב-13 היא כבר הגיעה לישראל! ב-14 היא כבר עברה את מתקן המיון.

והיום קיבלתי אותה בעבודה (22), לא יודע אם זה בגלל החברה שאוספת את הדואר לחברה שאני עובד בה או בגלל הדואר בתוך הארץ.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מישהו מחפש POWER BANK איכותי, הגיעו הסוללות של XIAOMI לבאנג-טוב, למי שלא יודע מדובר במוצר ברמה מאוד גבוהה עם סוללות LG/סמסונג, בקר טעינה איכותי וקייס אלומיניום.

לרוב המחירים הם סביב ה25~30 דולר, בבאנג תוכלו להשיג ב22$ יחד עם הקופון של 5% -3d1a7c.

XIAOMI 10400mAh

גילוני נאות-הלינק עם הקוד הפניה שלי, אם זה מפריע למישהו כנסו לאתר וחפשו XIAOMI 10400mAh :-D.

למידע נוסף מאתר החברה:

http://www.mi.com/en/mipowerbank

תהנו :-).

מעוניין לקנות את המוצר מאיביי, אך המוכר דיי חדש, יש לו רק שישה פידבקים. מישהו קנה ממנו וזה הגיע והכל מקורי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחפש מצלמה פשוט במחיר זול, לילדה, האם יש למישהו להביא איזה קישור?

אשמח מאד

יש לי למסירה מצלמה של אולימפוס c740 תקינה לחלוטין ובמצב כמעת חדש.

אזור המרכז

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...