Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מציאות באיביי

gozal
שימו לב! השרשור הזה בן 2556 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לגבי הדוגמא של הרכב, למה צריך את כל הבלאגן אם אפשר לחבר את הסמרטפון ישירות למערכת ברכב עם AUX?

בדיוק!

חשבתי שמדובר במכשיר שמחברים אותו באמצעות כבל USB למערכת אבל כשמדובר ב AUX זה לא שווה הרבה...

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 689
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הרעיון הוא להיות אלחוטי .

מי שזה לא חשוב לו, שלא יקנה...

אצלי במאזדה, למשל, אין חיבור AUX קדמי (והאמת שבמקור אין חיבור AUX 3.5 בכלל). הוספתי דיגיטל צ'יינג'ר, שמוצפן אי-שם ברכב, ומדמה 6 דיסקים של 99 שירים בעזרת SD CARD.

בתור "בונוס", יש לו גם חיבור 3.5 וכניסת USB.

מכאן, אני חושב שזה כבר ברור איזו תועלת יש במכשיר הנ"ל עבורי...

(ותוסיף לזה את החררה הקשה שמתפתחת אצלי מחוטים מדלדלים בתוך הרכב. מה לעשות- כל אחד והשריטה שלו:oops:).

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרעיון הוא להיות אלחוטי .

מי שזה לא חשוב לו, שלא יקנה...

אצלי במאזדה, למשל, אין חיבור AUX קדמי (והאמת שבמקור אין חיבור AUX 3.5 בכלל). הוספתי דיגיטל צ'יינג'ר, שמוצפן אי-שם ברכב, ומדמה 6 דיסקים של 99 שירים בעזרת SD CARD.

בתור "בונוס", יש לו גם חיבור 3.5 וכניסת USB.

מכאן, אני חושב שזה כבר ברור איזו תועלת יש במכשיר הנ"ל עבורי...

(ותוסיף לזה את החררה הקשה שמתפתחת אצלי מחוטים מדלדלים בתוך הרכב. מה לעשות- כל אחד והשריטה שלו:oops:).

מצטער. בלי לינק או לפחות תמונה של המוצר קשה לי להבין על מה אתה מדבר. יש ברשותי רדיו דיסק של קנווד ללא יציאת יואסבי או AUX והדבר מטריף אותי .אולי אוכל להסתייע ברעיון שלך.

ליטר1 ל 15 מטר ..... :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער. בלי לינק או לפחות תמונה של המוצר קשה לי להבין על מה אתה מדבר. יש ברשותי רדיו דיסק של קנווד ללא יציאת יואסבי או AUX והדבר מטריף אותי .אולי אוכל להסתייע ברעיון שלך.

אני גם נדלקתי על מה שהוא רשם אבל אני חושב שמדובר במכשיר ייעודי למאזדה שלו והמחיר שלו יקר יותר מרדיו דיסק חדש ואיכותי עם AUX.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם נדלקתי על מה שהוא רשם אבל אני חושב שמדובר במכשיר ייעודי למאזדה שלו והמחיר שלו יקר יותר מרדיו דיסק חדש ואיכותי עם AUX.

"חושב" ,זה לא מספיק טוב :). נקווה שכבודו יענה לנו ואז נדע בוודאות ....:).

ליטר1 ל 15 מטר ..... :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא מדבר על ממיר כזה :

http://www.cd2aux.com/Pages/default.aspx

הוא מתחבר למערכת המקורית לחיבור של הצ'יינג'ר, ומדמה למערכת כאילו הוא צ'יינג'ר, את הכניסות השונות הוא מתרגם

לפורמט תקשורת של הצ'יינג'ר.

אפשר להשיג באיביי כמובן בקצת יותר זול.

זה מיועד לרכבים עם רדיו מובנה ויציאה קיימת של צ'יינג'ר. יש רשימה של רכבים תואמים בלינק.

יכול להיות שבאיביי יש דברים אחרים שתומכים ברכבים נוספים.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזרתי...:-P

אכן, הכוונה היא לצ'יינג'ר דיגיטלי.

בעקרון, הוא ניתן להתקנה בכל HU שיש בו כניסה למחליף דיסקים.

אתה בעצם מקבל מספר "דיסקים" וירטואליים (כמספר הדיסקים שהHU יודע לשלוט בהם) כשבכל "דיסק" אתה יכול לשים 99 שירים בפורמטים נפוצים (MP3,WAV וכו').

אבל כמו שאמרו פה, הוא משמש בעיקר בעלי מערכת מקורית של יצרן הרכב, שלא רוצים (מסיבות שונות) להחליף אותה.

הסיבה היא, שהמחיר של המוצר גבוה יחסית, כך שאפשר "באותו כסף" לקנות HU (אפילו מהדגמים הבסיסיים של המותגים המוכרים) שיכלול את כל מה שיש למוצר הזה להציע, ויותר.

החסרונות, למשל, הם שאין לך שמות של השירים, ואין לך שליטה בתיקיות.

זה למשל, יפתר בעזרת הסמארקפון שיושב לו ממילא על השמשה הקדמית. בתור בונוס, נשמע את הוראות הניווט של הWAZE בארבעה רמקולים :D.

הבעיה אצלי היא, שיש לי גם דיבורית BT קבועה מעולה ויעילה (BURY) ברכב.

אני מקווה ששניהם "יסתדרו ביניהם"... (אם לא, זה יעבוד בשיטת LIFO. על הBURY אני לא מוותר).

במאזדה,למשל, החלפה כזו היא לא פשוטה, מאחר והיא תשבית גם את תצוגת השעה ותצוגת טמפ' המזגן.

(כן, אני יודע יש לזה פתרונות. הם יקרים)

גם ברכבים אחרים, זה גורר התעסקות עם הפלסטיקה והתאמת מסגרות חדשות (שעולות ים כסף יחסית לחתיכת פלסטיק שעלות יצורה היא דולרים בודדים).

בקיצור, עבורי, המוצר המקורי עליו דיברנו, מוסיף עוד פונקציה שהיתה חסרה לי עד היום.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול עדיף להזמין את המוצר עם חיבור 3.5" (אני בכוונה הזמנתי כזה בכדי לשמור את הUSB לדיסק און קיי).

עדיף להזמין מוצר איכותי (הזמנתי 2 כאלה במחיר שמוצג בלינק, חפשו אותו ביותר זול, או מכשיר עם נתונים דומים)

http://www.ebay.com/itm/A2DP-Bluetooth-v3-0-Wireless-Audio-Stereo-Music-Receiver-Adapter-for-iPad-iPhone-/261347973811?pt=Other_Tablet_eReader_Accessories&hash=item3cd98d9ab3

הוא יודע להסתנכרן עם 2 מכשירים במקביל, הטווח שלו הוא 10 מטרים עד כמה שאני זוכר.

יש לי אחד יותר פשוט ממנו (שהזמנתי בעבר) וההבדל בשמיעה ניכר.

יש לשים לב במוצרים האלו שאת הווליום במכשיר שמתחבר אליו מרחוק יש להנמיך 1-2 לפני הסוף אחרת נוצרים עיוותים.

יש לי אחד ברכב (למקרה שארצה לשמוע מיוטיוב וכו') ואחד בבית מחובר ב3.5 למערכת, כך שאני "משדר" לו מוזיקה מהנוט 2 שלי.

לא חותם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניבו, המוצר בא עם חיבור 3.5. הUSB זה רק לאספקת מתח.

אגב- בדיור מה שחשבתי: אם הוא יתנגש לי עם הדיבורית, גם אני אחבר אותו למגבר בבית.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תכל'ס במקום כל אלה שחושקים בהוספת BT דרך ה-AUX,

אני הייתי מזמין אוזניות BT כדוגמת נוקיה BH214 (חפשו תמונה בגוגל) המחירים של המוצרים האלה היום הפכו לבדיחה של ממש.

את ה-AUX מחבר כרגיל, וחיבור קבוע לטעינה (צריך לוודא שהמוצר הספציפי תומך בפעולה תו"כ טעינה, לא כולם כאלה)

את היחידה הייתי ממקם על סך השמש, או במקום נוח אחר בסביבת הנהג.

מה קיבלנו פה? ביחידה יש לחצנים להעברת שירים אחורה קדימה וכו', כך שאפשר לעשות את הכל מבלי להוציא את הפלאפון מהכיס.

יש אפשרות גם לענות לשיחות ישירות מהיחידה, ויש ביחידה מיקרופון.

מי שקצת יותר בענייני האלקטרוניקה יכול לעשות שהיחידה תידלק יחד עם הסוויץ' (זה לא כזה פשוט כמו שאתם חושבים - צריך לתת לכפתור הדלקה מתח רצוף במשך 2 שניות) ואז הזיווג יהיה אוטומטי בהדלקה.

FIAT Punto SX75 1998 > Punto EVO active 2010 > Bravo sensation 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע... אז את הדיבורית של נוקיה אפשר לחבר לכניסת AUX של הרדיודיסק ולקבל מוזיקה / ניווט קולי ברמקולים ודיבורית ברמקולים ובמיקרופון של הדיבורית. אני תוהה אם בנוקיה יש echo cancellation שיאפשר זאת.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הרעיון שנתתי כאן לא המצאתי באותו רגע, זה דבר שחשבתי עליו כבר מזמן והתחלתי לעבוד על זה.

עשיתי בהתחלה סימולציה:

חיברתי את הדיבורית (הפעם הייתה BH111) ל-AUX, ניתקתי ממנה את המיקרופון המקורי, והלחמתי חיבור 3.5" אליו חיברתי את המיקרופון שמותקן אצלי בתקרת הרכב.

עשיתי מזה כמה שיחות כדי לראות אם פועל טוב, וזכור לי שפעל טוב.

יש לציין שהרמקולים אצלי נמצאים בדלתות למטה, כך שיש מרחק לא קטן בינם לבין המיקרופון. והם לא מכוונים אליו.

ביקשתי מחבר מהתחום שיעזור לי בבניה של מעגל שיחליף את הצורך בסוללה ובהדלקה:

ברגע שהמעגל מקבל מתח, הוא פותח קו מתח קבוע ועוד קו מתח זמני למשך 2 שניות. החבר עמד במשימה בהצלחה, כשבאנו להתחבר על הכפתור הדלקה דפקנו את הדיבורית, כבר לא זוכר למה ואיך.

כל זה היה בתקופה שגנבו לי את הרדיו דיסק עם הדיבורית BT, אז חשבתי על הרעיון הזה.

אחרי שנהרסה הדיבורית, חשבתי למכור את הרדיו ולהחליף לאחר עם דיבורית שוב.

לבסוף אורנג' וקארספורום שידרגו אותי עם VOYAGER :lol:

FIAT Punto SX75 1998 > Punto EVO active 2010 > Bravo sensation 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הדוגמא של הרכב, למה צריך את כל הבלאגן אם אפשר לחבר את הסמרטפון ישירות למערכת ברכב עם AUX?

לא צריך, רוצה. זה קטע כזה של חובבי גאדג'טים שמקבלים זקפה משימוש באביזרים מתוחכמים גם כשיש פתרון פשוט וזול יותר. לצערי קורה גם לי לעיתים קרובות.

ספציפית בנושא הזה אני שומר אמונים לכבל PL הישן שלי וחיבור ה-AUX של המערכת, אבל בהחלט יכול להבין מאיפה נובע הרצון להשתמש בטכנולוגיה מתקדמת יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מישהו איי פעם חשק במצלמת גופרו - זה הזמן.

מדובר בדגם החדש ביותר - 3+ בלאק.

http://www.ebay.com/itm/GoPro-Hero3-Plus-Black-Edition-Adventure-1080P-HD-Camcorder-w-Wi-Fi-CHDHX-302/350963504839?pt=Camcorders_Professional_Video_Cameras&hash=item51b70e16c7

והמחיר בארץ: http://www.hdloco.co.il/product_go-pro_gopro-hero-3-black

עם מיסים זה מתקרב ל-1900 ש"ח. (תקן אותי אם אני טועה)

חלחליק לשעבר (או חיליק, תלוי את מי שואלים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...