Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מציאות באיביי

gozal
שימו לב! השרשור הזה בן 2568 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחר פנייה לחברת Anker הם עידכנו בחנות האיביי שלהם (תחת השם ankerdirect) משלוח לישראל בעלות של 9 דולר.

הזמנתי היום Astro 2nd Gen 9000mAh ב-46 דולר כולל משלוח.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 689
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני רק שאלה.

אם אני קונה מערכת מצלמות אבטחה כזו:

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=360789318304&fromMakeTrack=true&ssPageName=VIP:watchlink:top:en

היא מגיעה עם שקעים אמריקאים (US), האם מעביר כזה פותר את הסיפור?

http://www.ebay.com/itm/AC-POWER-Travel-Adapter-Converter-Plug-Electric-Grounded-Connector-Jack-ISRAEL-/190725936441?pt=Travel_Adapters_Converters&hash=item2c6826d539

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המערכת עצמה עובדת עם 5V DC, רק צריך לוודא שהכבל ממיר המתח שמתחבר אליה מהשקע יודע לעבוד עם 220V AC ולא רק עם 110.

אם הוא עובד עם 220 גם, אז כל מה שאתה צריך זה מתאם פשוט משקע אמריקאי לישראלי, זה עולה כ-5 שקלים בכל טמבוריה (גם מה שהצגת פה יעבוד, אבל אין ממש צורך בו רק לשם זה).

אם הוא לא יודע לעבוד עם 220V זו כבר בעיה אחרת- אז צריך לקנות כבל חלופי בארץ (שיידע לתת 5V למערכת), או שנאי ש"מנחית" מ220 וולט ל110 (שזה פחות מומלץ- זה חלק שמתחמם מאוד ועם בלאי די גבוה).

אני מאמינה שלא תהיה לך בעיה להשתמש במתאם פשוט, קשה לי להאמין שזה לא מגיע עם תמיכה ב220V.

מתניידת בפג'ו 206 1.4 ידנית שנת 2004 ( 1 2 3 4 5 )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מחיר +- כמו בארץ.רק בלי התמיכה מהארץ.

כמו כן שווה להשקיע חד פעמית כ 200 שקלים יותר ולקנות dvr שניתן לצפייה מרחוק ללא ip קבוע

opel astra,כבר מרגישים יותר טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תכינו את הפייפל icon_smile.gif

בנגגוד הורידו את המחיר לטאבלט הסופר חזק עם הציפסט החדש של Amlogic M802 המוציא באנטוטו מעל 30K עם מסך רטינה ברזולוציה של אייפד4.

מדובר בטאבלט ברמה מאוד גבוה עם תמיכה ועידכון קיטקט רישמי, עד עכשיו המחיר היה סביב ה220$ לגירסת ה32GB, וכעת יחד עם הקופון 5% יוצא 196$ כולל מישלוח- מדובר בגירסה V3 שמגיעה עם תמיכה בBT!.

Onda_V975m_9_7_inch_Retina_Screen.jpg_250x250.jpg

לינק:Onda V975M

קופון 5% הנחה:3d1a7c

דיון ענק בXDA:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2619107

תהנו icon_smile.gif

אמא החליטה שהיא רוצה טאבלט וזה נראה כמו אחלה טאבלט שיעשה את העבודה..ממליץ?

ואיך עובד כל העניין עם המכס? כמה יקחו עליו מכס (+ מע"מ?) וכמה יצא סה"כ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר פנייה לחברת Anker הם עידכנו בחנות האיביי שלהם (תחת השם ankerdirect) משלוח לישראל בעלות של 9 דולר.

הזמנתי היום Astro 2nd Gen 9000mAh ב-46 דולר כולל משלוח.

עדיין כשרוצים לרכוש מוצר דרך חשבון האיביי שלהם רשום "May not ship to Israel - Read item description or contact seller for shipping options."

האפשרות של יצירת קשר איתם לא עובדת, מה עושים במקרה זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמא החליטה שהיא רוצה טאבלט וזה נראה כמו אחלה טאבלט שיעשה את העבודה..ממליץ?

ואיך עובד כל העניין עם המכס? כמה יקחו עליו מכס (+ מע"מ?) וכמה יצא סה"כ?

בעקרון מדובר בטאבלט הסיני הכי חזק כרגע, והוא מאוד איכותי גם לפי התגובות ומציעה מיפרט מעולה במחיר בדיחה יחסית, מה גם שיש עידכון קיטקט זמין שכרגע עובר גם שיפורים תכופים, יש קהילת פיתוח וזמינות אביזרים.

לדעתי ולדעת הקונים בדיונים הוא מאוד מומלץ למחיר שלו.

המכס כפי שהבנתי כרגע לא ממש דלוק על הטאבלטים, אבל בכל זאת הייתי מבקש מהם בתהליך הקנייה בפייפל לבקש שיתנו הצהרה נכונה וגם לאחר מכן בצ'אט תבקש לפי מס' ההזמנה שיצהירו תיאור וערך נכונים ותצלם מסך, ככה אתה לא צריך לידאוג יותר ויהיה לך הוכחה במיקרה הצורך.

המס על טאבלט ללא 3G הוא רק מע"מ, לכן זה דיי שולי ולא שווה להיסתכן מול ההתנהלות של המכס עם ערך נמוך בתקופה האחרונה.

יש לך גם את גירסת ה16GB ב179$, ראה את החתימה שלי, ויש גם קייסים באתר.

תיתחדשו וחג שמח :-).

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הביאו לי עכשיו מארה"ב אסוס ממופד 10'' ב-250$, למה לשלם 170$ על מוצר סיני כאשר ההפרש מחירים לעומת מותג אמיתי הוא לא כזה משמעותי?

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה דגם הביאו לך?

אם יש מי שיכול להביא בוודאי שזה משנה את הבחירה- אבל לא לכל אחד יש מישהו שיביא במחיר של ארה"ב.

ו170$ בשביל טאבלט תומך קיטקט,מסך רטינה של אייפד4, 2GB זיכרון וציפסט חזק ברמה של סנאפדראגון 800 זה כן מחיר מצויין.

ומדובר במותג מוכר ולא סתם חירטוט סיני.

עריכה: אתה מיתכוון לדגם הזה עם 1920*1200?

http://usa.buy2.co.il/BUY2USA/HotDeals/index/%D7%90%D7%9C%D7%A7%D7%98%D7%A8%D7%95%D7%A0%D7%99%D7%A7%D7%94%20%D7%95%D7%9E%D7%97%D7%A9%D7%91%D7%99%D7%9D

אם כן אתה יכול ליראות שמדובר במחיר כפול למי שאין מישהו שיכול להביא ולכן הסיני מישתלם.

נ.ב 2: מדובר בטאבלט חלש מאוד לרזולוציית המסך, אם כבר הייתי מוסיף עוד וקונה עם המעבד החדש יותר של אינטל.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך זה תמי קורה שנניכנסים לעריכת תגובה במיקרה בידיוק שניה לפני סוף זמן העריכה : חחח.

אם אתה מדבר על הגירסה הזו שים לב לביקורת שהוא חוטף על הביצועים ועל המסך הלא איכותי שמכונה washed out, בשבילי זה DEAL BREAKER, כעת אפשר להבין מדוע הסינים נימכרים טוב כל כך :-).

Onda V975M מעודכן לקיטקט:

[video=youtube;tne-PdjF9v8]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעקרון מדובר בטאבלט הסיני הכי חזק כרגע, והוא מאוד איכותי גם לפי התגובות ומציעה מיפרט מעולה במחיר בדיחה יחסית, מה גם שיש עידכון קיטקט זמין שכרגע עובר גם שיפורים תכופים, יש קהילת פיתוח וזמינות אביזרים.

המכס כפי שהבנתי כרגע לא ממש דלוק על הטאבלטים, אבל בכל זאת הייתי מבקש מהם בתהליך הקנייה בפייפל לבקש שיתנו הצהרה נכונה וגם לאחר מכן בצ'אט תבקש לפי מס' ההזמנה שיצהירו תיאור וערך נכונים ותצלם מסך, ככה אתה לא צריך לידאוג יותר ויהיה לך הוכחה במיקרה הצורך.

המס על טאבלט ללא 3G הוא רק מע"מ, לכן זה דיי שולי ולא שווה להיסתכן מול ההתנהלות של המכס עם ערך נמוך בתקופה האחרונה.

מודה לך מאוד, חג שמח :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, יש עברית במכשיר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין כשרוצים לרכוש מוצר דרך חשבון האיביי שלהם רשום "May not ship to Israel - Read item description or contact seller for shipping options."

האפשרות של יצירת קשר איתם לא עובדת, מה עושים במקרה זה?

על חלק מהמוצרים לא כתוב ככה אלא כתוב מחיר משלוח 9$.

אני שלחתי להם מייל לכתובת [email protected] חתוך בערך יום הם הוסיפו לחלק מהמוצרים משלוח לישראל.

אתה גם יכול לציין שאתה מכיר מישהו שהזמין דרך חנות האיביי שלהם לישראל.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ברור לי שזה לא המוצר הכי טוב בשוק היום אבל לדעתי נותן תמורה מעולה למחיר שלו.

הטאבלט נקנה למטרת שיחות סקייפ בלבד, אתה יכול לראות כאן את השרשור שפתחתי בזמנו.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, יש עברית במכשיר?

כן יש עברית במכשיר והמחיר ירד כעת ל193$ ל32GB ו175$ ל16GB :-)

לא יודע עד מתי המיבצע.

SKU123060E.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...