Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן דרך: קאדילק CTS קופה - הלב או מול ההיגיון

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 4522 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב בתור אחד שהתחדש בכזאת לא מזמן אני יכול להגיד שאין מכונה יותר מדהימה מזאת, בין עם זה התנהגות/מנוע/אבזור/יופי שמושך הרבה!!! תשומת לב יש שאוהבים יש שפחות, ואני הכי אובייקטיבי כי עד לא מזמן החזקתי רק את התוצרת הבווארית אבל הקדילאק הזאת הכניעה אותי.

אגב הלבנה המדוברת מראשון היא שלי :lol:

האמת אוטו מרשים. במיוחד שהוא עומד ככה בחניה כפולה שאף אחד לא יפספס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רועי5, את העקיצות שלך שמור לעצמך חוץ מזה זה לא אמור להיות עניינך למה החנתי את הרכב בחניה כפולה.

חבר טוב פעם אמר לי ...." מה זה משנה מזגן לא מזגן אם יש דלקן הוא החבר הכי טוב של האדם

:lol: "

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן או לא ענין שלי, התגובה שלך היתה כמובן צפויה. ומענין אגב אם הרשיון הזה "לחנות איפה שבא לנו", שלרוב מתלווה למכוניות שכאלו, הוא תוספת בתשלום הוא שהוא כבר כלול במחיר. ואם להיות מעט רציני יותר, אז עצם העובדה שאינך תופס עד כמה חסימת נתיב תנועה, מעבר להיותה גורם מעכב ומפריע לשאר המשתמשים בדרך, היא גם מסוכנת להפליא, מצביעה על בעיה באמת קשה ( לא רק שלך כמובן, לצערי של מרביתנו ) בכל הנוגע להבנה מצד אחד, אכיפה מצד שני, של כללי התנועה וההתנהגות בכבישים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכונית מדהימה, כמו חללית על גלגלים :)

אני מסתכל עליה, קורא את הנתונים ורק שאלה אחת עולה בראשי: יש מצב שהיא עושה לפחות 1/8 במשולב?:)

י.ל1,

לפני שנה ציינת שאתה בן 23, נכון?

שורה תחתונה: אם אתה 25 מינוס ויש לך קאדילק - שיחת אותה. קבל פרגון מכל הלב (נכתב ללא ציניות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רועי5, שיש מצוקת חנייה בעיר ואני צריך לעצור לרגע לאסוף משהו אז אין ברירה מעמיד שנייה דאבל פארקינג לוקח וממשיך לדרכי אז זה לא שמתחשק לי או שכולם יראו "וואוו איזה קאדילק יש לו" ממש לא אני ממש לא מחפש את השופוני עברתי את זה כבר, ורק בשביל לחזק לך עומדות לי בחנייה עוד שתיים לא פחות ממרשימות ואתה יכול לראות אחת מהם בסימלון.

Black Joker לא זכור לי שאני פרסמתי את הגיל שלי, אבל אני יכול לומר לך שזה הטווח חוץ מזה תעבוד גם אתה קשה אז גם לך יהיה קאדילק :lol:

חבר טוב פעם אמר לי ...." מה זה משנה מזגן לא מזגן אם יש דלקן הוא החבר הכי טוב של האדם

:lol: "

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרסמת. מה אתה חושב, שאני עוקב אחריך? :)

בעבודה קשה, אני גם אקנה לי מכונית יוקרתית, אבל לא קאדילק. אני לא מאלו שאוהבים למשוך תשומת לב :).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רועי5, שיש מצוקת חנייה בעיר ואני צריך לעצור לרגע לאסוף משהו אז אין ברירה מעמיד שנייה דאבל פארקינג לוקח וממשיך לדרכי

אל תבלבל את האשכים, גם אני חי בחולון ואני מכיר את המקום הזה (רחוב שנקר, ממש אחרי הפניה מרחוב סוקולוב למי שתוהה). בפניה הראשונה משם שמאלה יש המון חניה ברחוב קטן. פשוט תגיד שלא בזין שלך לתמרן את התכשיט.

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4522 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...