Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונה קטנוע רכב| עזרה בקביעת עונש

שימו לב! השרשור הזה בן 4566 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, היום נסעתי ברחוב שלי במהירות של 30-35 קמ"ש כשהמותר הוא 50.

לפני הרחוב יש צומת T שבא עצור, בתמרור עצרתי אך בזמן שאני עוצר עבר משמאלי(הנתיב הנגדי ) רוכב קטנוע מבלי לעצור

כשהמשכתי לנסוע לאותו כיוון שאותו קטנוע נסע לא ראיתי אותו אך מיד לאחר העיקול (הוא לא מאד גדול) נכנסתי בקטנוע שכנראה עמד בצד ימין של הכביש או נסע במהירות מאד מאד נמוכה ( צד ימין ברחוב הוא צד הנסיעה והצד השמאלי הוא זה של החנייה)

לנהג הקטנוע כנראה נזק גופני של רגל שבורה, חשוב להוסיף שאני נהג צעיר, עם 3 חודשים ושבוע רישיון כלומר שבוע ללא מלווה.

רציתי לדעת אולי מה העונש המקובל, המינימלי, המקסימלי.

כמו כן ביקשו שהגיע למשטרה בסלמה בתל אביב יש עצות?

תודה מראש, ובבקשה בלי להטיח לי על הראש אני מספיק במתח גם ככה.

Alfa Romeo Mito QV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפגיעה בקטנוע הייתה אחרי הפנייה שמאלה.

העובדה שהוא עקף אותך לפני הפניה לא עומדת לזכותך - היית צריך להיות מודע שיש לפניך קטנוע.

אם הקטנוע "חתך" את הפניה וחצה את נתיב הפנייה שלך - יש לו אשמה תורמת לתאונה.

תאונה עם נפגעים של נהג חדש - אני מציע שתתיעץ בעורך דין לפני שתגיע למשטרה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצתו החד-משמעית של הצ'יף.

אל תלך למשטרה לפני שתתיעץ עם עו"ד!

תתקשר לאחד התותחים שזמינים ועונים על שאלות ראשוניות בטל' כמו אסף שמיר או אילנה גופר ממשרד לוונטל-גופר.

הם ידריכו אותך מה לעשות (ככל הנראה הם יגידו לך להגיע לייעוץ נרחב ותדרוך במשרדם לפני החקירה במתנ"א).

אם הרשיון שלך שווה לך כסף, כדאי לך לשלם אותו לאחד מהם.

אני לא מצליח להבין איך קרתה התאונה. יש מצב שאתה מעלה שרטוט?

אם הגאון עקף אותך משמאל, איך הוא הגיע להיות מימינך?

ואל תהיה בטוח ש"אכלת אותה". כמו שאני מכיר את הקטנוענים האלה, יש סיכוי סביר שהוא ביצע מהלך לא סביר בעליל, ותוכל להוכיח שלא יכולת למנוע את הפגיעה.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על העצות, מעריך מאד.

דבר ראשון הסביר שבצומת T שלפני הכניסה לרחוב שלי הוא עקף משמאל (כלומר מהנתיב הנגדי) בלי לעמוד בקו העצירה או בכלל להאט, הכניסה היא לרחוב חד סיטרי, השעה הייתה 18:00 והוא היה עם קטנוע שחור, ביגוד שחור וקסדה שחורה והחלק הכי חשוב שאני לא יודע איך שכחתי לציין : בלי תאורה אחורית!!!!!

הוא נסע בצד ימין של הרחוב כאשר ברחוב שלי הצד השמאלי הוא של החנייה וצד ימין של הנסיעה.

כמו כן הוא עמד או נסע במהירות איטית מאד מאד מאד (עד 3 קמ"ש מקסימום) אחרי עיקול שבמהלכו 2 עצים שחוסים שדה ראייה!

התעייצתי עם עורך דין והוא אמר שאם אני הנמק את עצמי היטב, יש סיכוי טוב שהתיק ייסגר ללא נקודות או קנס או עונש אחר כלשהו.

אך, אם יירשם כתב אישום העונש המינימלי הוא שלילה ל3 חודשים + נקודות ובגלל שאני נהג צעיר יש סיכוי (אם כי לא גדול) שאני אאלץ להוציא רישיון מחדש.

חשוב להגיד שנסעתי במהירות של כ-30 קמ"ש עם אורות בלי שטויות, אני נוהג זהיר מציית לכללי בטיחות, לא יודע האם כדאי לי לציין שאני מתנדב משמר אזרחי לשעבר לחוקר אך אני אבדוק גם את זה.

בקיצור ניחושים האם אלך לי או לא ?

Alfa Romeo Mito QV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז כל סיפור הצומת לא רלוונטי.

בשורה התחתונה נכנסת בקטנוע שעמד או נסע מאוד לאט בצד ימין בתוך עיקול.

הקטנוע היה ללא תאורה אחורית ועם נראות נמוכה.

מבחינת משפט, יש כאן שני חלקים בעיתיים:

1. לשכנע את השופט בעובדות שטענת (במידה והורכב יטען למשל שהתאורה כן עבדה)

2. גם אם השופט ישתכנע בעובדות, עדיין לא בטוח שכל האשמה תוטל על הרוכב, ואתה תמצא עצמך מורשע.

בכל מקרה, חיוני להעזר בעו"ד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי,עו"ד טוב משכנע את התביעה המשטרתית שחבל להם על הדלק לבית המשפט.

האידיוט גם נוסע בחושך בלי אורות ,גם עוקף בטירוף ומזגזג כמנהג הקטנוענים,גם עוצר אחרי עיקול באמצע נתיב נסיעה.

כמו שאמרו לך, הצומת לא רלוונטי פה למקרה. זה לא שהוא עבר בדרך החוצה ולא נתת לו זכות קדימה. שניכם הגעתם מאותו כביש ופניתם לאותו כביש. זו לא תאונת צומת וחשוב מאד שתדגיש את זה מעכשיו לכל מי שאתה מדבר איתו.

אם יש לך אשמה תורמת היא מאד מאד קטנה.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4566 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...