Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מצלמת מהירות (נהג חדש)

שימו לב! השרשור הזה בן 4628 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

במהירות שהוא נסע לדבריו הוא לא מגיע כלל וכלל למשפט

גם בתור נהג חדש המהירות הזאת תחייב אותו אולי בתיאוריה ובתואר נהג חדש לשנתיים נוספות לכן הצעתי /המלצתי שבעל הרכב ישלם וחסל , אלא אם לאותו הורה יש ים של עבירות שיכולות להחמיר את מצבו עם דו"ח נוסף, אבל שוב בגלל המהירות והמיקום בו אולי מדובר כביש מספר 1מדובר בקנס של 250 ש"ח ללא נקודות.

אם מדובר בכביש 443 יכול להגיע ל 750 ש"ח + 8 נקודות

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכולכם!

אז אתם אומרים בעצם שהפתרון הכי טוב הוא כביכול "להפיל" על אחד ההורים (בהסכמתו) את הקנס, וככה אני נמנע ממיליון ואחד סנקציות שיש על נהג חדש.

למי ששאל, הכביש הוא 443.

אני אשמע לעצתכם שלא ליסוע בניוטרל, הבנתי שזה חוסך דלק, אבל אם זה עד כדי כך מסוכן, ולא שווה את החיסכון אם-בכלל, אז עדיף פשוט לא :-).

שבוע טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע לומר לנו היכן על 443 קיבלת את הפלאש?

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אשמע לעצתכם שלא ליסוע בניוטרל, הבנתי שזה חוסך דלק, אבל אם זה עד כדי כך מסוכן, ולא שווה את החיסכון אם-בכלל, אז עדיף פשוט לא :-).

זה גם לא חוסך בדלק. אם כבר, זה גורם לצריכה מוגברת.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר שלי חייך, צולמת ע"י פלוקצווגן ג'טה כסופה / זהובה שעמדה בצד הכביש, להבא כשאתה רואה רכב כזה בצד הכביש הקפד ליסוע במהירות המותרת.

ולנהגת שודים,

הג'טות הנ"ל עומדות על כביש 443 לכיוון תל אביב אחרי הצומת של השירות הווטרינרי מצד ימין של הכביש.

subaru grand leone 94 ידנית - נמכרה.

chevrolet spark 2014 1.0 manual רכב נוכחי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4628 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...