Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עדכון מפות לnavngo

Romek
שימו לב! השרשור הזה בן 754 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המכשיר הוא לא נפתח במפה אלא בדיאלג של מצא כתובת וכו', האם אפשר לשנות אותו שיפתח מייד במפה? אולי בקובץ SYS לשנות משהוא?

על איזו תוכנה אתה מדבר, iGO8 או Primo?

ב-Primo שאני משתמש, עם Skin, זה מופיע תחת הגדרות -> הגדרות מתקדמות -> דלג על תפריט נווט.

בלי סקין, זה תחת הגדרות ותחת Icon של (כמו) מגאפון וורוד עומד.

אני לא זוכר אם ואיפה זה מופיע ב-iGO8.

אם אמצא, אחזור לעדכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה איש יקר.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד שאלה מעניינת:

לפני זמן מה, שלחת לי גירסה של כל המערכת, ומאז כשנפתח המכשיר הוא לא נפתח במפה אלא בדיאלג של מצא כתובת וכו', האם אפשר לשנות אותו שיפתח מייד במפה? אולי בקובץ SYS לשנות משהוא?

תודה רבה רבה על כל העזרה שאתה נותן כאן בחסד

תוסיף לSYS את הערך הבא:

[lua]
veasynavmapmenuactive="1"

אם זה לא עוזר תכניס אותו ב system.ini.

אני לא בטוח שבIGO8 יש את הפונקציה הזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי הרגע בגרסה של iGO 8.3.5.183522.

ללא skin לא קיימת האפשרות.

עם skin של diMka, קיימת אפשרות לבחור איך התוכנה תיפתח, ואפילו ניתן לבחור איך היא תיפתח עם מסלול קיים או בלעדיו. האפשרויות הן: תפריט ראשי, מסלול, תא הטייס (מפה), חפש, שומר מסך.

20170510_154941s.jpg

*מבקש להשאיר את השרשור הזה ייעוד למפות.

בנושאי תוכנה, קיים השרשור הזה.

עריכה אחרונה על ידי pasat04

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...