Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נדרש: ייעוץ לפני רכישת פולו 2003, יד 1, 58500 קילומטר

EddieB
שימו לב! השרשור הזה בן 4695 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב,

מצאתי את הרכב המתואר בכותרת למכירה.

המחירון המשוקלל הוא 34500 ש"ח והמוכר דורש 35000 ש"ח - הסכמתי.

הרכב טופל אך ורק במוסך מורשה - ראיתי את כל הקבלות והיסטוריית הטיפולים.

שתי שאלות:

1. ראיתי שעשו לרכב טיפול טיימינג בשנת 2007. האם לא אמורים לבצע טיימינג באזור ה-90000 קילומטר? ואם לא, האם זה אומר שלאחר 4 שנים (כלומר, עכשיו) אני אצטרך לעשות עכשיו טיפול טיימינג נוסף?

2. ראו בבקשה את התמונה המצורפת. הנורה הכתומה דולקת באופן קבוע. מה היא מסמלת בדיוק? המוכר ציין בפני שקיבל הצעת מחיר לתיקון במוסך מורשה סביב ה-1000 ש"ח. הוא נקב בתקלה בשם "למדה". האם זה נשמע למישהו מוכר?

האם עדיין שווה לרכוש את הרכב?

IMAG0302.jpg

בכל מקרה מחר הרכב יעבור בדיקה מקיפה לפני הרכישה.

תודה לעוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני לא יודע לגבי פוולסוגן אך טיימניג עושים לפי ק"מ מסוים או לפי מספר שנים היצרן הגדיר,כניראה זה הוחלף כי מבחינת השנים היה כבר צורך להחליף.

לנורית הזאת יש הרבה סיבות,

אם הנורית מסמלת באמת את החיישן אז זה לא נורא בכלל,בוודאי אין לפסול רכב עם כאלה נתונים במידה והבדיקה תצא טובה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט הגיע זמן לטיימינג. קח בחשבון הוצאה של 4-5 אלפי שח בגין 2 הנושאים. הנסועה אמנם נמוכה אבל הרכב מוזנח- כבדהו וחשדהו. המחיר נראה לי גבוה מדי

אורן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט הגיע זמן לטיימינג. קח בחשבון הוצאה של 4-5 אלפי שח בגין 2 הנושאים. הנסועה אמנם נמוכה אבל הרכב מוזנח- כבדהו וחשדהו. המחיר נראה לי גבוה מדי

אורן

אורן,

תודה רבה על חוות דעתך אך אשמח אם תוכל לפרט.

מדוע לדעתך המחיר גבוה? המחירון לרכב זה הוא 34500 (על פי מחירון יד 2. לפי לוי יצחק אני מניח שהמחיר יהיה גבוה יותר).

כמו כן, מדוע לדעתך הרכב מוזנח? האם בגלל האבק על ההגה?

ראיתי את ספר הטיפולים ונראה שהרכב עבר טיפולים שוטפים לאורך כל השנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני רוצה לדעת לפי מה הסקת שהרכב מוזנח?

תתקשר לצ'מפיון אולי יש להם ספרים,אם לא תחפש באינטרנט.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל המיני החדשות שמוצעות באיזור ה 60-65 אלף כדאי לשקול אולי קניית רכב חדש.(זה מה שאני הייתי עושה אם הייתי נגיד רוצה לקנות פולו,הייתי קונה רכב קצת יותר חלש אבל חדש ובתוספת לא ככ רצינית).הפולו מהשנים הללו הוא רכב בעייתי עם המון המון מחלות מוזרות.בכל אופן-הנתונים טובים מאוד על הנייר,אם אתה נעול שווה לבדוק את הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל המיני החדשות שמוצעות באיזור ה 60-65 אלף כדאי לשקול אולי קניית רכב חדש.(זה מה שאני הייתי עושה אם הייתי נגיד רוצה לקנות פולו,הייתי קונה רכב קצת יותר חלש אבל חדש ובתוספת לא ככ רצינית).הפולו מהשנים הללו הוא רכב בעייתי עם המון המון מחלות מוזרות.בכל אופן-הנתונים טובים מאוד על הנייר,אם אתה נעול שווה לבדוק את הרכב.

חשבתי לקחת פיקנטו אבל בכל זאת מדובר בתוספת של עוד כ-30 ש"ח (כמעט כפול משווי הרכב הנוכחי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשלם 35. תוסיף על המקום 4-4.5 לישור קו.

יוצא המון כסף לרכב קטן 03. אני מסיק הזנחה מאי טיפול בנורה ומאי ביצוע טיימינג 4 שנים.

תחזור אחרי הבדיקה ותעדכן מה עוד עלה. שים לב ל"מתכלים" (צמיגים,מצבר,ציריה). שים לב שאתה מקבל 2 שלטים תקינים.

בדוק בקפדנות את כל הידיות,הפקדים,הכפתורים והמגירות- החלקים יקרים.

והכי חשוב- אל תוותר על בדיקה אצל רון כולל סריקה.

אני לא אומר שהרכב לא מוצלח או מומלץ (נהפוך הוא לי יש אחד...) רק מזהיר אותך מפני מחיר גבוה מדי

בהצלחה אורן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך לבצע טיימניג ולהחליף את חיישן הלמדה התקול

ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה תפקידו של חיישן הלמדה?

האם ניתן לנסוע ברכב מבלי לתקנו מיידית?

האם ידוע לך מהי עלות התיקון המשוערת של חיישן זה במוסך מורשה ומוסך לא מורשה?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, קילומטראז' נמוך קצת.אולי ניסו לאפס אותו...

איזה יד הרכב ומי בעל?

גם אני ממליץ לפנות לרון ע"מ לקבל חו"ד וגם תשאל אותו האם קילומטראז' היגיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, קילומטראז' נמוך קצת.אולי ניסו לאפס אותו...

איזה יד הרכב ומי בעל?

גם אני ממליץ לפנות לרון ע"מ לקבל חו"ד וגם תשאל אותו האם קילומטראז' היגיוני.

יד ראשונה.

ראיתי קבלות של מוסך מורשה המציין את מספר הקילומטרים שהרכב עבר בכל טיפול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קילומטר'אז בלתי הגיוני בעליל..אלא אם כן חלה עליו אחת משתי הסיבות הבאות(אם לא שתיהן :-) ):

1- בעל/ת ההרכב זקן/ה

2-הייתה איזשהיא תקלה חמורה ברכב שמנעה נסיעה בו ולכן עמד פרק זמן מסויים (ככל הנראה לא קצר)

2.א-נגזרת של בעיה מספר 2: הייתה מחלה כרונית ברכב שחזרה על עצמה עם השנים.

בכל אופן קשה לי להאמין שמישהו נסע ברכב רק 7.5K בשנה, או לחילופין 600 קילומטר בחודש

זאת דעתי האישית בלבד.

כריזמה 03 | קורולה 05 | 9-5 02 | TypeR 10

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4695 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...