Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הביטוח של אוויס מנסה את שיטת מצליח, או שלא?!

שימו לב! השרשור הזה בן 4731 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לגיל מאוויס שלום,

לא חידשת לי שום דבר בהודעה ששלחת לי, וגם אין שם נתונים חדשים שאני לא רשמתי לפני.

אתה רשאי לכתוב פה מה רשמת לי, מעבר לזה שגם לשאר הקוראים לא תחדש דבר, מכיוון שאת התגובה ששלחת לי, זו התגובה שכבר קיבלתי מאוויס לפני שניסת ״לעזור״, ובעצם לא חידשת כלום.

מעבר לזה שמן ההודעה האחרונה שלך(שמעלי), אפשר להבין שאני הטעתי את הקוראים, וחלה טעות בהבנתי את הדברים ולכן גם ציתת את השורות שבהן כתבתי ״ שבמידה ואני טועה אני אתנצל מול אוויס״, אך עד עכשיו ועל פי תגובות חברי הפורום אכן מגיע לי טמבון מחודש/משומש/ חדש או שחזור של הטמבון למצבו קדם התאונה.

זה שאוויס אומרים לי שלא מגיע לי, ושאר העולם אומר שמגיע, לא מספיק לי כדי להתנצל ולומר שטעיתי ולהתפשר על העסקה...

אגב, כדי ששאר הקוראים ידעו וייעצו לי האם זה הגינוני,

ההצעה שקיבלתי היא שאכן נבדקו הפרטים ואכן מצב הטמבון של אחותי לא היה חדש ובעל נזק קודם באזור אחר ממקום הפגיעה( בדיוק כמו שרשמתי), ועלי לחלוק עם אוויס את התיקון חצי חצי.

אגב הוא ציין כי כדאי לי לתקן דרכם מכיוון שלאוויס קשרים רבים בעולם הרכב, ודרכם הטיפול יהיה זול יותר.

אז לסיכום חברים יקרים, לפני שאנקוט בצעד כל שהוא, מגיע לי פיצוי מלא? או שאני חייב לחלוק עם אוויס את הנזק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 82
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אויס צריך להחזיר אותך למצב בו היית . נקודה!!

פגוש חדש נפלא, פגוש תחליפי טוב מאוד, פגוש משומש במצב לפחות כמו שהיה שלך ,בסדר.

זו אחריותם . נקודה!!

היתר מצליח .

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

מכיוון שהטמבון לא היה שלם ותקין טרם התאונה, זה הוגן שההוצאה תתחלק בין אוויס לבינך,

אוויס תשלם את חלקה על נזק שנגרם מהתאונה ואתה תשלם חלק יחסי על הפגיעה קודמת.

זה ישתלם לך מכיוון שההוצאה על טמבון שאוויס תשיג תהיה קטנה מרכישתו במקום אחר.

הפשרה שהוצעה על ידי מחלקת התביעות בחברה עומדת בעינה, פשרה הוגנת למדי (שווה לשקול אותה שוב).

גיל מאוויס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שאחותו חיה בסדר גמור עם מצב הפגוש לפני המכה ולא התכוונה להוציא כסף כדי לתקן זאת.

אז למה עכשיו לכל הרוחות היא צריכה להיכנס להוצאות כספיות בגלל שמישהו שנהג ברכב שלכם גרם לה לנזק.

גיל היקר, אני שואל אותך במלוא הכנות, זה נראה לך הגיוני??

בלי יותר מידי בלבולי שכל, שישחזרו לה את הרכב למצבו הקודם.

''הצעה הוגנת'', הצחקתם לי את הריסים.

כל הנותני שירות האלה משגעים אותי:bad-word:

''גם דברים פשוטים יכולים להיות טובים'' - אביה בת ה-10

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

מכיוון שהטמבון לא היה שלם ותקין טרם התאונה, זה הוגן שההוצאה תתחלק בין אוויס לבינך,

הפשרה שהוצעה על ידי מחלקת התביעות בחברה עומדת בעינה, פשרה הוגנת למדי (שווה לשקול אותה שוב).

גיל מאוויס

גיל, חסוך מאיתנו את דעתך - "פשרה הוגנת למדי".

הבחור כאן לא מבקש טמבון חדש.

רכב בבעלותכם פגע ברכבו? בעיה שלכם. ע"פ חוק עליכם לדאוג שרכבו יחזור למצב שלפני התאונה - לשון החוק.

מכיון שאין טעם ללכת סחור סחור. אני מציע לך (הבחור שרכבו נפגע) לגשת לבית משפט לתביעות קטנות.

בינתיים, רכוש פגוש בעצמך (לא מחייב חדש, משהו תקין מפירוקייה) כמובן שעם חשבונית.

התקן אותו אצל פחח עם צבע (גם כאן חובה חשבונית)

שלם את עלות פתיחת התיק בבית משפט לתביעות קטנות (200 ומשהו שקל).

חכה לדיון (לא צריך עו"ד).

מבטיח לך שתקבל את עלות הטמבון שרכשת + העבודה אצל פחח + אבדן 2 ימי עבודה (יום הדיון בבית המשפט והיום ששרפת זמן על רכישת הטמבון) + ואולי גם עגמת נפש קטנה.

בהצלחה!:-o

(אתה לא באמת צריך את זה, זכית בוודאות)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלו הלו! לא לשכוח שמאי!

נכון מאוד!

הזמן בדיקה משמאי - אל דאגה, אוויס ישלמו גם את זה במשפט.

מנסיון, שופטים מאוד מאוד לא אוהבים את המשחקים של חברות גדולות אל מול לקוח פרטי קטן.

גיל מאוויס - אולי כדאי שתחזור למחלקת התביעות שלכם ותאמר להם, שלנו יש הצעה הרבה יותר "משתלמת" לבחור? ככה כולם יחסכו זמן וכסף.

סתם אוף דה רקורד:

שמעתי ש - "דן רכב ותחבורה" לא במצב מזהיר לאחרונה (הדו"חות שלכם דווקא גלויים לעיני כל בניגוד לטפסי הבדיקה של רכבי הליסינג שלכם).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תזמין שמאי, תתקן את הרכב בהתאם לדו"ח של השמאי (כל מוסך פחחות יודע להתעסק עם שמאים), תן צ'קים דחויים לשמאי ולמוסך ושלח את החשבונית לאוויס.

לא רוצים לשלם או לא משלמים תוך פרק זמן סביר, תבע אותם. סביר להניח גם שחברת הביטוח שלך תעזור לך להגיש את כתב התביעה. לפני המשפט הם ישמחו מאוד להתפשר איתך על מלוא הסכום ברוב המקרים.

היהודים עם אופטימי, לפני שיודעים מה הגודל הם חותכים.

גילוי נאות - אני חבר במועדון פיאט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיל מאויס ,אני רוצה להגיד לך רק שהחברה שבה אתה עובד היא תעודת עניות למדינה הנאורה שלך.

אתה מתחבא מאחורי שם משתמש ומפזר עצות ועזרה שלא שווה משהו,ואתה לא יותר משלוחה מיותרת של אויס.למה צריך אנשים מאוויס בקארס פורום? איזה ערך מוסף יש כאן? ולמה שיכבו שריפות, למה מראש לא לשלם וזהו מה שווה לכם?ומרגיז אותי ואפילו מרתיח אותי הניסיון שלך להגיד "פשרה הוגנת למדי".

אני רוצה לראות שחברת "אלדן" או שלמה סיקסט תדפוק לאישתך את הרכב בזמן שהקטן על הבוסטר מאחורה,או אפילו שהרכב חנה,ואתה בגלל שהטמבון לא היה חדש תתשתתף עם החברה? אני רוצה לשמוע את האמת שלך.אני לא יודע מה מחזור ההכנסות של אויס אבל לא שווה לה לתקן טמבון שמי יודע כמה כבר עולה? אתם כל כך עניים שם? מה כאילו לא מצליחים לגמור את החודש אוויס? פשוט בושה.

מה עולה יותר כסף? טמבון חדש? או השם שלכם שנשרף עכשיו כמו כל חברה גדולה בישראל?

אין קץ לסירחון חברות רכב,סלולאר ומה שלא יהיה.

מצטער לשמוע פותח השרשור,אבל בכל אופן אתה זכאי לתיקון מלא! ובאם יש ירידת ערך זה ברור לך שאתה תקבל אותה.

ג'ובני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

גיל מאוויס

לא ברור לי איך חברה כביכול רצינית עושה כזאת טעות ביחסי ציבור בפורום רכב, ומה הטעם בלהיות ספונסר בפורום ולהפגין בפומבי התנהגות לא ישרה ולדעתי גם לא חוקית.

אין שום סיבה בעולם שהנפגע ישלם מכיסו שקל אחד בגלל תאונה שנגרמה לא באשמתו. מצב הטמבון לפני התאונה לא רלוונטי.

אני די משוכנע שאוויס יתעשתו עוד לפני שהשופט יזרוק אותם מכל המדרגות, השאלה כמה עצבים הם יסחטו מהנפגע לפני כן, ובכמה מקרים האזרח הפשוט מוותר להם כי הוא לא יודע את זכויותיו, או כי אין לו כח למאבקים.

מרגיז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית, אני לא מתחבא מאחורי שום דבר. שמי באמת גיל, ואני באמת מנהל השיווק של אוויס (אתם יותר ממוזמנים לבדוק),

וכל אחד בפורום הזה יכול לפנות אליי בשאלה, בעיה או תלונה ואני אתייחס בשמחה. בין אם במסגרת הפורום ובין אם באופן ישיר לתא המייל שלי ([email protected]). זו מטרת נוכחותי כאן. אף אחד לא הבטיח לי חיים קלים כאן, ובטח שלא להתמודד רק עם מחמאות אלא גם עם בעיות. אני אשתדל לתת את המענה המקצועי ביותר שאני יודע, מתוקף ניסיוני ומתוקף היותי מנהל השיווק של חברת ליסינג והשכרה גדולה. ועד היום, לדעתי, סייעתי ללא מעט חברים בפורום במידע מקצועי ועצות.

לגבי המקרה הספציפי הנ"ל – אפשר לא להסכים ואף לטעון שהמענה של אוויס אינו הוגן. כבר קרה מקרה אחד או שניים בעולם בהם תובע ונתבע לא הסכימו על גובה / מתכונת הפיצוי. אני, באופן אישי, מאד לא אוהב מקרים בהם מעמיסים על "הפוגע האחרון" את כל מלאי הפגיעות שנצבר ברכב לאורך זמן. זה כמו שתשבור כוס אחת ויחייבו אותך לממן את החלפת כל הסרוויס. המושג "שיפוי" משמעו "החזרת המצב לקדמותו". אם היינו יכולים – היינו מתקנים את הנזק שנגרם ע"י הרכב שלנו בלבד, ומותירים את הנזק הקודם על כנו. אך אי אפשר לתקן רק חצי פגוש ולכן הצענו ללקוח "לתקן אותו ביחד".

שים את עצמך במקום של הנהג הפוגע, ותגיד לי אתה אם היית מסכים לממן את מלוא הנזקים, גם אלה שלא אתה גרמת להם.

גיל מאוויס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית, אני לא מתחבא מאחורי שום דבר. שמי באמת גיל, ואני באמת מנהל השיווק של אוויס (אתם יותר ממוזמנים לבדוק),

וכל אחד בפורום הזה יכול לפנות אליי בשאלה, בעיה או תלונה ואני אתייחס בשמחה. בין אם במסגרת הפורום ובין אם באופן ישיר לתא המייל שלי ([email protected]). זו מטרת נוכחותי כאן. אף אחד לא הבטיח לי חיים קלים כאן, ובטח שלא להתמודד רק עם מחמאות אלא גם עם בעיות. אני אשתדל לתת את המענה המקצועי ביותר שאני יודע, מתוקף ניסיוני ומתוקף היותי מנהל השיווק של חברת ליסינג והשכרה גדולה. ועד היום, לדעתי, סייעתי ללא מעט חברים בפורום במידע מקצועי ועצות.

לגבי המקרה הספציפי הנ"ל – אפשר לא להסכים ואף לטעון שהמענה של אוויס אינו הוגן. כבר קרה מקרה אחד או שניים בעולם בהם תובע ונתבע לא הסכימו על גובה / מתכונת הפיצוי. אני, באופן אישי, מאד לא אוהב מקרים בהם מעמיסים על "הפוגע האחרון" את כל מלאי הפגיעות שנצבר ברכב לאורך זמן. זה כמו שתשבור כוס אחת ויחייבו אותך לממן את החלפת כל הסרוויס. המושג "שיפוי" משמעו "החזרת המצב לקדמותו". אם היינו יכולים – היינו מתקנים את הנזק שנגרם ע"י הרכב שלנו בלבד, ומותירים את הנזק הקודם על כנו. אך אי אפשר לתקן רק חצי פגוש ולכן הצענו ללקוח "לתקן אותו ביחד".

שים את עצמך במקום של הנהג הפוגע, ותגיד לי אתה אם היית מסכים לממן את מלוא הנזקים, גם אלה שלא אתה גרמת להם.

גיל מאוויס

אהל'ן גיל

טוב שאתה בפורום ומנסה לסייע לאויס ולחברי הפורום כאחד.

התאונה הזו ממחישה בעיה

בעל הרכב , נוסע עם הטמבון שיש בו פגיעה קלה בצידו האחד , ואינו מתכוון לתקנו.

עכשיו הוא נפגע על ידי רכב שלכם ואתה "מאלץ" אותו להוציא כסף מכיסו כדי לשפר את רכבו.

לא הצלחת למצוא טמבון משומש במצב טוב , זבש"ך

פתרון אחר ואותו הייתי ממליץ לכם לאמץ במקרה הזה הוא חלוקה של 90 % אויס 10% בעל הרכב.

ככה יצאו אולי שני הצדדים לא מרוצים.

זה גם מה ששופט היה פוסק במקרה הטוב מבחינתכם.

יש לכם תדמית לא טובה בטיפול בתביעות ראה הודעה קודמת שלי עם פסק דין לחלוטין לא מחמיא לכם, וחבל.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי, לכל חברות הליסינג, כמו גם לחברות הביטוח, יש סיפורי אלף לילה ולילה על תביעות והטיפול בהן.

לפעמים אנחנו טועים ולפעמים אנחנו צודקים. אינני איש מקצוע בנושא, ובנושא הנ"ל אני מייצג את עמדת אנשי המקצוע שמטפלים בזה.

אנחנו עומדים מול מח' התביעות שלנו כדי לנסות ולבדוק האם בכל מקרה ניתן להפוך את הלימון ללימונדה.

כשיהיו לי חדשות – ברור שאעדכן במיידי.

גיל מאוויס

אהל'ן גיל

טוב שאתה בפורום ומנסה לסייע לאויס ולחברי הפורום כאחד.

התאונה הזו ממחישה בעיה

בעל הרכב , נוסע עם הטמבון שיש בו פגיעה קלה בצידו האחד , ואינו מתכוון לתקנו.

עכשיו הוא נפגע על ידי רכב שלכם ואתה "מאלץ" אותו להוציא כסף מכיסו כדי לשפר את רכבו.

לא הצלחת למצוא טמבון משומש במצב טוב , זבש"ך

פתרון אחר ואותו הייתי ממליץ לכם לאמץ במקרה הזה הוא חלוקה של 90 % אויס 10% בעל הרכב.

ככה יצאו אולי שני הצדדים לא מרוצים.

זה גם מה ששופט היה פוסק במקרה הטוב מבחינתכם.

יש לכם תדמית לא טובה בטיפול בתביעות ראה הודעה קודמת שלי עם פסק דין לחלוטין לא מחמיא לכם, וחבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

אחזור אליך עד יום ד', אם לא כבר מחר,

אני פועל מול מחלקת תביעות להשגת פשרה שתניח את דעת כל הצדדים.

ערב טוב,

גיל מאוויס

היי גיל,

כמה זמן לדעתך עד שיהיו "חדשות"?

והרי אמרת שמחלקת התביעות נתנה את תשובתה בנושא, אז מה השתנה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4731 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...