Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה למבוגר אחראי

שימו לב! השרשור הזה בן 4767 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

בעוד כחודש ימלאו לי 30 שנה ובערך במשך 30 שנה אני רוצה לעשות רשיון על אופנוע ובכל פעם היתה לי בעיה שבגללה לא עשיתי.

קיום אני עומד על כך ואני רוצה להתחיל לקחת שיעורים על A1.

חשוב לציין שיש לי רשיון על מכונית.

עכשיו לסיפור עצמו ואני אנסה בקצרה.

עברתי השתלת כליה לפני שנה וחצי (לפני ההשתלה הרופא לא הסכים לחתום לי) ועכשיו אני מרגיש מספיק טוב בשביל להתחיל וללמוד רכיבה על אופנוע, נתתי לרופא את הטופס הירוק, הוא חתם למטה וציין שעברתי השתלה עכשיו לשאלותי:

1) איפה אני עומד מבחינת משרד הרישוי?

2) בחלק הימני של הטופס הירוק יש את השאלות שאני צריך לענות עליהן ואחת מהן היא האם אני נוטל כדורים? ואני אכן לקוח נוטל והם יהיו איתי כל החיים. אם אני צריך לציין זאת או פשוט להקטין ראש ולכתוב שאינני נוטל כדורים?

3)מה קורה במקרה ואני נאלץ לשקר? כדאי לשקר או שלא כדאי? יכולים לעות עליי? אני מניח שמי שקצת מבין מהפקידים ורואה שעברתי השתלה יכול לשאול אם אני נוטל כדורים, מה עליי לעשות?

4)האם יש כאן פשע אם לא אכתוב כלום? זה לא שאני מפחד ממשהו פשוט אצלי הפה והלב שווים ואני ושקרים לא הולכים ביחד

5) האם החשיפה יכולה לעלות לי ברשיון הרכב? למרות שראיתי אנשיםם שאין להם איברים והם נוהגים אבל אני לא יודע מה יכול לעבור בראש של אחד הפקידים שהקטנת ראש היא נר לרגליהם.

תודה מראש,

עתיר

לעבודה פיג'ו 2008, לחיים אלפא 159 ולסופ"ש מרצדס W123

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לרשום רק את האמת.

שים לב על מה אתה חותם בטופס הנ"ל:

זוהי הצהרה שכל תשובותך תואמות את האמת וידוע לך כי תהיה צפוי לעונשים הקבועים בחוק, על כל רישום כוזב.

אתה מתחייב למסור לרופא מוסמך מטעם רשות הרישוי, ידיעות מלאות על מחלות וליקויים בריאותיים ומבקש

מכל מוסד רפואי למסור כל מידע שיידרש לרופא המוסמך.

בהצלחה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי כל הדיבורים והמחשבות אני יודע שארשום את האמת (לצערי).

אני מאמין מתוך ניסיון שיקראו לי לועדה.

יש לך או למישהו אחר הערכה תוך כמה זמן הועדה מתכנסת?

לעבודה פיג'ו 2008, לחיים אלפא 159 ולסופ"ש מרצדס W123

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, לפני הסקת מסקנות, קודם תבצע את כל הבדיקות הנדרשות, תמלא את הטופס ותשלח לאגף הרישוי.

הטופס מועבר להמלצת רופא הרישוי והוא יחליט אם אתה כשיר לנהיגה. במידה ולא, תקבל זימון למכון הרפואי לבטיחות בדרכים.

אינני יודע כמה זמן יכול לקחת תהליך זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל רק את האמת.

הרופא שבודק את הטופס יודע שכל מושתל נוטל כדורים כל חייו ולכן הנסיון לשקר, עלול להיות בעוכריך.

אני מציע לך להיוועץ במושתלים אחרים ולבדוק אם יש מי מהם שעבר תהליך דומה.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4767 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...