Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ לגבי קומפוננט עד 2000 ש"ח

arthurbr
שימו לב! השרשור הזה בן 4804 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב!הגיע זמן להחליף את דוטק ששירת אותי די הרבה זמן.הסט מוגבר פאסיבית על ידי סאנדאון sax-125.2.רדיו דיסק eclipse cd5030לא תומך בהגברה אקטיבית ואני כרגע לא מעוניין להחליף אותו.אני שומע סוגי מוסיקה שונים-מרוק ומטאל עד אלקטרונית לסוגיה.עדיפות לטוויטרים רכים אבל מפורטים.שכחתי לציין שיש איטום בדלתות.תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

די בעייתי לשלב טויטרים רכים עם רוק ומטאל.

אם אהבת את הדוטק אז הייבריד הוא התקדמות טבעית.

מנגד יש לך את הקלארוס של הייבריד אודיו ואת ההרץ היי אנרג'י.

שניהם בתקציב, ושניהם יתנו לך את מה שאתה מחפש.

מתחדשת*

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את שלושת הסטים שרשמתי אני ממליץ על דעתי, ולא מקריאה בפורום.

נשאר לך רק לשמוע בעצמך (שזה בעיקרון הכי חשוב).

אני מאמין שבמפגש בשבת תוכל לשמוע את רוב הסטים הנפוצים היום.

מתחדשת*

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ על הרץ היי אנרג'י בסכום הזה

עם מגבר מספיק טוב וכיוונים טובים הסט הזה יכול להפיל בכל סגנון, אותי לפחות.

HU: Alpine W520 processor: JBL MS8 comp: Audison voce 3way @ Zapco reference 1000.4 & Zapco reference 350.2 Sub: Hertz HX300D @ Audison LRX 1.1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מפגש מרכז בשבת הקרובה, ובשבוע הבא מפגש דרום, הכי טוב שתגיע ותשמע את הסט שאתה הכי מתחבר אליו.

בסכום הזה או קרוב אליו, סיז פרפורמנס לדעתי ייתן את הכי הרבה ביצועים ל SQ, פשוט יכולות נהדרות, לא בליגה של הייבריד והיי אנרג'י, וגם לא עולה כמוהם. גם הקרוסים שלו מתוכננים בצורה טובה והוא עובד יפה מאוד פאסיבי. מאוד מפורט ולא חד כלל. רצוי להתקין את הטוויטרים באון אקסיס ולתת לוופרים כמה עשרות שעות נגינה כדי להיפתח באופן מקסימלי.

Pioneer P90RS | Celestra RA | Seas Lotus Reference

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר הזכרת, היה לי קלארוס, היה לי UP6I, והיה לי את הסיז פרפורמנס, כולם שונים בסאונד, הסיז ברמה אחת מעליהם לדעתי, לפחות מבחינת מה שאני מחפש שזה טוויטר מאוד מפורט, מידבאס ווקאלי וחי שיכול לפצות על היות המערכת 2 חלקים, הפרדת צלילים, והאמת? שגם באס מאוד יפה יש לו אחרי שהוא נפתח.

אבל שוב, אין כמו לשמוע בעצמך !

Pioneer P90RS | Celestra RA | Seas Lotus Reference

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4804 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...