Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פירפורים ומשחקי בלם יד- שאלה!

rliran
שימו לב! השרשור הזה בן 7267 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

התחרטתי, אני אגיב:

א. אני לא מנהל פורום ולכן לא צריך להוות דוגמה לאף אחד.

ב. אני מעולם לא טענתי שאני נוסע לאט, |הדגש|אבל אני לא מסכן אף אחד בצורת הנסיעה שלי|סדגש| בעוד שילד שעושה פרסות עם בלם יד מסכן אנשים אחרים בהתנהגות שלו.

ג. מה הבעיה עם זה שאני עושה את אשתאול עם האוטו שלי, עדיין לא הבנתי. אני לא מסכן שם אף אחד, מלבד את עצמי - כשיש תנועה אני מתאים את עצמי לכלל.

ד. שכחת לתת לכולם לינק להתהפכות המפורסמת שלי, אז אם קשה לך לחפש, היא נמצאת ב"הודעות ששוה לזכור" בתפוז.

ה. לקחת את זה אישית מדי - אין לי שום דבר אישי נגדך, יש לי בעיה עם אנשים שחושבים שהם יעשו פרסה בעיר עם בלם יד וכלום לא יקרה - עד הפעם הראשונה שמישהו כזה יאבד את הזנב ויכנס במישהו שחצה את הכביש, או באוטו אחר.

ו. |הדגש|אני לא מדבר בתאוריה, בניגוד אליך שלומי, אני ראיתי מקרה של מישהו שניסה לעשות פרסה מהר מדי, פגע במדרכה עלה עליה ועצר 5 ס"מ ממישהו שהלך על המדרכה|סדגש|.

כל מה שניסיתי לומר הוא שאם מישהו רוצה לעשות פרסות עם בלם יד, שיעשה את זה במגרש סגור בצורה מבוקרת, בשביל הפאן, כמה שהוא רוצה - ושבעיר תנהגו |הדגש|לאט, לפי תנאי הדרך|סדגש| ואל תשתוללו.

חושבים שאני צבוע? אין בעיה - לא ממש מטריד אותי מה שאתם חושבים - אבל עם הטעונים שלכם לא ממש שכנעתם אותי. אני עדיין חושב שמי שעושה פרסה בעיר עם בלם יד, מסכן את סביבתו - ולראיה: אפילו ראם (שהוא אגב נהג שעולה בשתי רמות על מה שאתם ואני נהיה אי פעם) לא נוהג כך.

זו היתה התגובה האחרונה שלי לנושא.

Fazer

א. מי אמר שמנהל פורום אמור להוות דוגמה? התפקיד של מנהל פורום הוא לא להיות אבא ואמא של הילדים שקוראים את הכתוב... אם הם מספיק טיפשים כדי לא להשתמש בשיקול דעת... זו בעיה שלא אנחנו נפתור.

ב. לנסוע 157 בכביש החוף כן מסכן אנשים... בעיקר שוטרים בניידות שיכולים ממש להבהל מזה. :wink: מעבר לכך, אני בטוח שמי שיעשה פרסה עם בלם יד באמצע העיר כשיש אנשים מסביבו... לא יעשה את זה כי "שלומי המגניב מנהל הפורום אמר שגם הוא עשה את זה"

ג. כשאתה נוסע באשתאול אתה מסכן את עצמך, את הפוקוס המשפחתית שיכולה להגיע מיד אחרי הפניה, את רוכב האופניים ואת רוב האופנוע. כולנו מכירים את הסיכונים באשתאול וכולנו מנסים לקחת את כל מקדמי הבטיחות האפשריים... אבל אנא ממך, אל תתחסד :)

ד. לפחות אתה התהפכת במגרש סטרילי ולא קרה כלום... העיקר שאתה בריא ושלם.

(אגב... כשמחליקים לתוך חול...עדיף לא להרים בלם ידאלא להכנס עם גלגלים ישרים... :wink: )

ה. אני לא מאמין שמישהו מיושבי הפורום הזה (מההגיוניים שבינינו) יעשה פרסה עם בלם יד כשיש אנשים\מכוניות מסביב. (מילא, בגשם.... כשהתחת עף בחדווה והזקנות בצד מחייכות בתענוגות... :lol: )

ו. ובניגוד אליך... אני ראיתי מישהו שנסע במגרש סטרילי ודרס נמלה.... SO?!?!

ז. כדי להדגיש מילה לוחצים על הB למעלה...

ח. זו תגובתי האחרונה.

ט. אתה יודע שאני אוהב אותך, אבל חאלס להתחסד.

י. זה ילד שיודע את הכל... :D

בברכת שבת שלום וסוף שבוע נעים.

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

1. לא התכוונתי שהויכוח יהפוך לויכוח אישי ביני ובין שלומי.

1. התגובה שלי בתפוז לא היתה במקום, ועל כך אני מתנצל.

1. אני לא חושב שצריך לעשות פרסות בעיר עם בלם יד.

1. אם מישהו חסר ניסיון מחליט כן לעשות את זה (כמו שואל השאלה המקורית), אני מקווה מאוד (בשבילו) שלא יהיו אנשים בדרך כשהוא יתרסק.

1. אני כן חושב (ואני יודע שלא כולם מסכימים איתי) שלפורום יכול וצריך להיות כוח חינוכי. תאונות דרכים הפכו להיות (כאילו שאתם לא יודעים) מכת מדינה, ואני חושב (שוב, דעה אישית שלי) שלנו בתור חובבי רכב צריך להיות תפקיד חשוב מאוד (חוד החנית, כפי שכתבתי קודם) במלחמה בתאונות הדרכים (אבל זה כבר אוף)

1. בתור מדריך אני רואה לעצמי חובה לתת דוגמה אישית - וכשאני נוהג באשתאול לסוגיו (ומי שנהג איתי ראה את זה) כשאין שדה ראיה אני נוהג לאט (וזו אגב מדיניות במסלולים - מדריכים חייבים לתת דוגמה אישית). אריאל, לפני שאתה קובע עד כמה אני מסכן אחרים באשתאול אתה מוזמן לנהיגה איתי שם.

1. שוב, אם מישהו נפגע מהדברים שלי אני מתנצל - התגובה שלי היתה תגובת בטן אחרי שראיתי תאונה שנגרמה בגלל מישהו שעשה פרסה מהר מדי רק לפני שבוע.

1. אני האחרון שמתחסד, כיון שאין לי על מה - עובדה שאת כל "מעללי" אני כותב בגלוי בפורומים.

1. עשיתי קופי + פייסט מתפוז, וזה מה שיצא (התעצלתי לערוך)

בזאת אני (לפחות) רואה את העניין כסגור, ואין לי עניין להמשיך את ההתנצחות האישית הזו.

Fazer

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אריאל, לפני שאתה קובע עד כמה אני מסכן אחרים באשתאול אתה מוזמן לנהיגה איתי שם.

אתה לא יודע שאסור לפרסם בפורום? :lol:

שוב חוסר הבנה... התכוונתי שתשב לידי באוטו (אם תיכנס לפז'ו) ותראה איך אני נוהג.

:hihi:

Fazer

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[ג. כשאתה נוסע באשתאול אתה מסכן את עצמך, את הפוקוס המשפחתית שיכולה להגיע מיד אחרי הפניה,

זה היה בנס הרים - והוא נכנס לי לנתיב!! באמת!! מה אני אעשה שבהיגוי יתר התחת של האוטו שלי קרוב יותר לצד של הנתיב שלו? :lol::wink:

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

מצטער שאני מחייה תראד ישן...לא רציתי לפתוח אחד חדש .

בקשר למה שנכתב בהודעה המקורית לגבי פרפור עם אוטומט...

הייתי רוצה לדעת איך זה מתבצע על כביש , לחיצת הברקס עד הסוף חזק , וגז ואז זריקה של הברקס ?

לפרפר על כורכר אני יודע פשוט להדביק את הדוושה...זה לא ביג דיל.

אבל על כביש אני לא יודע איך...

ו..בבקשה לא להעיר לי אני מודע לנזק שנגרם לאוטו וכמה שזה לא בטיחותי ו"מתלהב" ו"ערס" אני פשוט רוצה לדעת דברים "בסיסיים" כאלה...

תודה רבה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באם הנך מודע לנזקים ולתדמית, אזי רצוי שלא תדע ולא תעשה זאת בדרכים.

עמית

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7267 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...