Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הצוואר שלי משמיע חריקות כמו צירים חלודים של דלת- למי הפתרון ?

מרק10
שימו לב! השרשור הזה בן 4898 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חבר'ה, עכשיו ברצינות.

בזמן שאני מסובב את הראש ב-90 מעלות ימינה או שמאלה או מבצע סיבוב של הראש ב-360 מעלות הצוואר שלי משמיע חריקות כמו של צירים חלודים. האם קיימת שיטה לבטל את הרעשים :-D ?

נ.ב - אחריות ייצרן הסתיימה לפני שנה.

רקע כללי

אני עושה ספורט כול יום ! הליכה מהירה של כ-6 עד 8 קילומטר+תרגילי שחרור שונים.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ממליץ לך ללכת לרופא משפחה או אורטופד ולבקש טיפולי פיזיוטרופיה (רצוי מאישה-תוודא בטלפון -כי יש גם גברים שעוסקים במקצוע הזה) זה עושה פלאים ומשחרר וגורם לשינה טובה .

או ללכת למסג'סטית טובה.

מתגעגע... לאוטוביאנקי Y10 שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוודא שאתה שותה הרבה מים.

לא קולה. לא קפה. לא מיץ. אלא מים. תלוי במשקל שלך זה אמור להיות סביב 3 ליטר ביום.

שתית מים בכמות נכונה משפרת זרימת דם.

בפשטנות - דם הינו חומר סיכה במפרקים.

let the sun shine, let the :idea: glow, let the life flow :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זו השטות הזו?

אם אתה נהנה שגבר יעשה לך מסג' - בבקשה :roll: תהנה מזה. :shock:

אבל נראה לי שפותח השרשור לפי תמונת הפרופיל שלו לא בדיוק היה נהנה מזה ...ולכן צריך למנוע הפתעות לא נעימות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה זקוק למסאז' טוב לצוואר (היה לי קטע דומה לפני מספר חודשים) - אך ורק ממעסה מקצועי!!! שלא תעז לחשוב אפילו על לקבל מסאז' ממישהו שלא יודע מה שהוא עושה. אני מכיר מישהו שעשה את זה ונהיה משותק 100% (המעסה שחרר לו כריש דם למוח). לפני כן הוא היה אדם בריא לחלוטין.

במקרים קיצוניים, אתה יכול לבקש הפניה לכירופרקט שעם כמה מכות טובות יוציא אותך כמו חדש.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה נהנה שגבר יעשה לך מסג' - בבקשה :roll: תהנה מזה. :shock:

אבל נראה לי שפותח השרשור לפי תמונת הפרופיל שלו לא בדיוק היה נהנה מזה ...ולכן צריך למנוע הפתעות לא נעימות.

וואלה בתול.

והקשר בין עיסוי מקצועי של כירופקרט/ית לבין הנאה מכל סוג שהוא הוא...?!?

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנס , אני לא אומר שיש קשר וברור שזה מקצועי - אבל לקבל מסג' מגבר זה נראה לי דוחה -לא מדובר פה בניתוח עם כלים - אלה במגע ישיר של ידיים - יש נשים שמעדיפות מסג' רק מנשים וזה נראה מובן .

היה על זה פרק בסיינפלד - עם ג'ורג'.

בקיצור שכל אחד יעשה מה שבא לו. בסך הכל רציתי לעזור למרק ולא התכוונתי לשום דבר אחר (ובהזדמנות הזאת אני מבקש שתימחק ההתראה המיותרת)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל קבוצת כדורגל/כדורסל/וגו' ברמות הגבוהות יש מעסה מקצועי שהוא חלק מצוות רפואי שלם.

אם תהיה לך (חלילה וחס) בעיה באשכים, כשתיגש לרופא הוא ימשש אותם כדי לבדוק שאין שם משהו חשוד.

אתה מבין את הכיוון? זה עניין מ-ק-צ-ו-ע-י של פתירת בעיות רפואיות.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנס , אני יכול להגיד לך שרופא אכן משמש לי את האשכים לפני כמה שנים , לא הייתה לי בעיה עם זה ובצבא הרופא גם דחף לי אצבע לתחת ועוד בסיבוב :twisted:לאחר עצירות של שלושה ימים - בכל הרצינות , אפילו החובש הצבאי שאל אם נהנתי שיצאתי מהרופא :lol:

עם כל זה אין לי בעיה , אבל מסג' זה נראה לי בעייתי -לא יודע איך להסביר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...