Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

DISK ON KEY - שאלה והמלצה

E.L
שימו לב! השרשור הזה בן 4981 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מחפש D.O.K כדי לראות סרטים ב TV . ממה שראיתי הרוב סובלים ממהירות איטית כשמעבירים אליהם מידע.

האם יש לכם המלצות על DOK מהיר?

והשאלה: אם אני מחבר DOK ל LCD ,איך אני שולט על הסרט? לדוגמא, להעביר קדימה/אחורה/PAUSE וכו' ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נתקלתי בבעיה עם סרטים וסדרות מקודדים בDIVX ברזולוציה סטנדרטית אפילו על ה SANDISK CRUZER הבסיסיים.

FHD וHD זה כבר עניין אחר.

אם יש לך כניסת USB בטלויזיה אז יש לך גם שליטה על הצגת הסרטים/מוסיקה דרך השלט.

לתמיכה טכנית וייעוץ בחומרה ומחשבים פנו בה"פ.

החלפת מסכים לניידים בעלות ללא תחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי ארז,תודה על ההתייחסות.

התכוונתי לקצב העברה בין ה DOK לבין המחשב כשאתה מעתיק את הסרט מאד לשני. נתקלתי בתגובות על המוצרים

שמתלוננים על קצב איטי להחריד,למרות שההתקן הוא USB 2 .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהו קצב ההעברה שלך? האם בדקת? רשום אותו כאן.

USB מהירים יש של כל החברות, יש של פטריוט מסדרת הPATRIOT XPORTER XT BOOST והMAGNUM שהם מאד מהירים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל לירואת בטלויזיה דיסקים קשיחים יותר מהירים גם בהעברת מידע וגם בקריאת מידע. במיוחד מורגש ב-HD. אני מזמן משתמש בדיסקים קשיחים בלבד. היום 1TB פחות מ-400ש"ח.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידכון: חיברתי את ההארדיסק הנייד ל LCD אבל לא הצלחתי לגשת אליו. כנראה לא תומך...מוזר. חשבתי

ש SONY BRAVIA דווקא יקרא את הפורמט ללא בעיה...חזרתי לנקודת ההתחלה...DOK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר, העקרון הוא אותו עקרון, הLG שלי קורא גם קשיחים.

אולי משהו בפורמט הכונן.

יש לך את חוברת ההפעלה של הטלוויזיה כדי לבדוק את הנושא ולראות למה לא מראה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב מי שרוצה ליראות סרטים שהוריד על טלויזיה הפתרון האולטימטיבי הוא סטרימר שתומך ברוב הפורמטים הקיימים.

מאז שיש לי סטימר איכות החים עם הסרטים פשוט עלתה - נוח מאוד.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכדי לעלות את מהירות העברת הקבצים תפרמט את הדיסק און קיי לפורמט NTFS. הבעיה שככל הנראה הטלוויזיה לא תקרא את הדיסק און קי.

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים שסטרימר זו השקעה לא זולה. אבל לאומת טלויזיה הוא פותח הרבה מאוד אפשרויות של צפייה בפורמטים מגוונים. מעבר לזה שכל סטרימר נורמאלי תומך NTFS וזה חשוב לסרטים HD שכ"א שוקל מעל 8G ברזולוצייה 1080.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש של פטריוט מסדרת הPATRIOT XPORTER XT BOOST והMAGNUM שהם מאד מהירים.

הפטריוט מעולים אבל מתים מהר מאוד. מנסיון רע.

החלפתי כבר 4 כאלו של 32 גיגה באחריות (יש להם לכל החיים).

וזה לא שאני מעביד אותם קשה - הם רוב הזמן על מחזיק המפתחות.

לעומת זאת קינגסטון עמידים.

האחד שמסתובב איתי (4 גיגה) נדרס פעם בטעות. הוא ממשיך לחיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי במתנה כמה כאלו של קינגסטון 4G ומה אגיד ומה אומר, הם לא מתים!

פתחתי אחד והשאר עדיין סגורים בקופסא כבר שנה וזה מה שהוא עבר:

עף לי מהחלון של האוטו במהירות של 60 בערך,נפל מקומה 8+לובי וחניון ככה שזה בערך קומה 10, דרכתי עליו כבר עשרות פעמים ואפילו "בילה" בתוך השיניים של הכלב שלי.

יש לציין שהמניאק (הDOK כן?) עובד כמו חדש :shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...