Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הרשתי לקטינה לנהוג ללא ראשיון

שימו לב! השרשור הזה בן 4952 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אל תכאסו עלי אבל נתתי לידידה בת 17 לנהוג ברכב ללא רישיון.

לאחר שנתפסו החרימו לי את הרכב וקיבלתי הזמנה לבית משפט

יש לציין כי האירוע קרה בשעת לילה מאוחרת בפארק ללא אנשים וללא כביש.

מה אקבל במשפט והאם עלי לגשת עם עורך דין? ואם כן אב אם עורך דין טוב בירושלים שאתם יכולים להמליץ לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד פה לא כועס עליך... אתה הוא זה שצריך לכעוס על עצמך...

על טפשות וקלות דעת משלמים - והרבה.

כדאי מאד לקחת עו"ד - הוא ודאי יוכל לעזור לקבל עונש קל יותר מאשר אם תלך בלי עו"ד.

בכל מקרה אני מקווה שלמדת את הלקח.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היית ברכב בזמן שהיא נתפסה נוהגת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי משהו דומה.

לפני שנה וחצי נתתי לחבר לנהוג בקטנוע.

הייתי בן 18 וחצי בערך הוא בן 17.

במקום ללא אנשים בגינה ציבורית.

קיבלתי בהתחלה שלילה לשנתיים.

אחרי זה עררתי לבית משפט ובאתי עם עורך דין[דוד גולן].

את הרשיון רכב קבילתי 3 חודשים שלילה ואת הרשיון קטנוע 8 חודשים.

עדיף לך ללכת עם עורך טוב.

שיהיה בהצלחה

hu:pioneer 7800mp:comp front-infiniti refrance comp rear:sound strem rubicon. amp1:hifonics bxi6408 amp mono:hifonics 2008d class

sub:FI BTL 15

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי ברכב.וכמובן שלמדתי את הלקח.

כבר החרימו לי את הרכב ל 30 יום. יותר נכון ל20 יום אחרי שאמא שלי נגשה לבית משפט ושם שחררו את הרכב.

ואני בטוח שעורך דין יעזור לי במשפט השאל כמה יעלה לי עורך דין אפילו פשוט וכמה יקר יותר? והשאלה האם זה ישתלם כי גם כך אני יקבל כנס...ואם כבר כנס יש אפשרות לקבל כנס גבוה יותר ופחות שלילה?

אני בעל 5 שנים ראשון ולאחרונה גם לאופנוע A1 ואין לי שום נקודות

למה לצפות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...מה אקבל במשפט והאם עלי לגשת עם עורך דין? ואם כן אב אם עורך דין טוב בירושלים שאתם יכולים להמליץ לי.

עזוב מה תקבל במשפט, השאלה מה קיבלת מהידידה.

מקווה שהיה שווה.

בכל מקרה מומלץ לך להצטייד בעו"ד, זאת הדרך היחידה למזער נזקים.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי , בעו"ד המשוואה פשוטה

ככל שתלך לאחד עם הרבה ניסיון (או יותר נכון קשרים ) ותשלם יותר, העונש יהיה קטן יותר

בכל מקרה, שלא תעז ללכת ללט עו"ד כי יעשו לך שחיטה כשרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעלי המקצוע בפורום המשפטי - דיני תעבורה, נזקי גוף, ביטוח ושמאות רכב

1. עוה"ד אסף שמיר
    עוה"ד אסף שמיר הינו מבכירי עורכי הדין בתחום התעבורה והנזיקין בארץ. לעו"ד שמיר 15 שנות ניסיון, אשר במהלכן טיפל במאות תיקי תעבורה ונזיקין, בכל האספקטים אשר בתחום התעבורה הרכב ונזקי הגוף, חלקם תיקים קשים ומורכבים עובדתית ומשפטית.
    עו"ד שמיר ומשרדו מטפלים באופן שוטף בתיקי תעבורה ונזיקין (נזקי גוף תאונות דרכים) טיפול מקיף הכולל בדיקות יסודיות, חוות דעת, ניהול תיקים בבתי משפט ובוועדות השונות וכן הגשת ערעורים והופעה בכל דיוני בתי המשפט.
    כתובת: מנחם בגין 11 רמת גן (מגדל איילון) טל': 03-6126699 פקס: 03-6131616
    נייד: 054-5995876
  2. עו"ד יהונדב בר עוז
    עוה"ד יהונדב בר עוז' בוגר הפקולטה למשפטים באונ' ת"א. מרכז אקדמי בתחום התעבורה בלשכת עוה"ד בת"א ומעביר הרצאות עבור עורכי דין בתחום התעבורה והמשפט הפלילי.
    עוה"ד יהונדב בר עוז החל את דרכו המקצועית אצל עו"ד עמיקם לוויתן ולאחר מכן פתח משרד עצמאי בתחום התעבורה והפלילי. עוה"ד יהונדב בר עוז התפרסם בתקשורת בתחום התעבורה לאור הצלחותיו בתיקים סבוכים.
    כתובת: מזא"ה 18 ת"א, טל': 03-5601787, פקס: 077-7115130 נייד: 052-8329239
  3. דני גורביץ - שמאי רכב ורכוש
    דני גורביץ הינו שמאי רכב ורכוש למעלה מ 15 שנה. דני מתמקד אך ורק בייצוג לקוחות פרטיים למול חברות ביטוח. דני יסייע לגולשי האתר בכל עניין של שמאות והתנהלות מול חברות ביטוח בקשר לשמאות.
    סלולרי: 050-3238565 פקס: 04-9597711
  4. עו"ד עמית שטיין - מנהל הפורם המשפטי
    חבר מערכת קארספורום, אחראי על התפעול של הפורום המשפטי והסדר בו. יסייע ככל שניתן וידאג שהגולשים יקבלו תשובות ראויות מאנשי המקצוע של הפורום. ניתן לפנות אליו בהודעה פרטית או במייל במקרה של תלונות, ייעוץ בבחירת עורך דין, השוואת מחירים וכו'.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=334934

נ.ב

במאקרו לפחות חוטא יצא נשכר מכל הסיפור?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברה קשה עברת ידידי וראינו מה יכול לקרות במקרים שכאלה רק לפני יומיים. אני לא יכול לאמר לך שיש לי איזושהי סימפטיה מכיוון שסיכנת את חברתך ואת הסביבה כולל אותך וחבל. אני בטוח שלא היתה כווננה רעה אלא להיפך, אבל זה מעשה שלא יעשה.

איזה עונש יטילו עליך זה על בית המשפט להחליט אבל אני מניח שתצא עם עונש קל יותר אם תשקיע העו״ד שייצג את עמדותיך. להגיע לבד למשפט זאת גם אפשרות אבל תתכונן לעונש שמתקרב למקסימליות (שאין לי מושג מהו)

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אקבל במשפט והאם עלי לגשת עם עורך דין? ואם כן אב אם עורך דין טוב בירושלים שאתם יכולים להמליץ לי.

- גם שני הנערים שנהרגו ליד פלמחים השבוע, נהגו ללא רשיון בשעת לילה מאוחרת בכביש ריק.

- הופעה בביהמ"ש ללא עו"ד תהיה התאבדות מבחינתך. עו"ד לא יציל אותך, אבל ימזער את הנזק.

- תכין עצמך לשלילה + שלילה על תנאי + קנס גבוה. (ואם תקבל פחות תשמח בחלקך).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4952 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...