Jump to content

liorman

 • פרסום הודעות

  228
 • תאריך הצטרפות

מוניטין

10 נייטרלי

אודות liorman

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)
 1. הרכב סוזוקי גרנד ויטרה 2002 1.6L בניוטריל הסלד סרק על 1500 כשהאוטו קר. כשהוא קצת מתחמם זה יורד לכיון ה 1300-1100.רק בפקקים הרכב יורד לכיון ה 1000 אבל לא מתחת לזה. חם המנוע אף פעם לא עולה תמיד על המינימום.כנראה בטיפול האחרון ביטלו את הטרמוסטט. הרכב גם צורך הרבה דלק בסביבות ה 6-7 לליטר בעיר בלי מזגן מה יכולה להיות הבעיה?
 2. החלפתי צמיגים חדשים והבעיה הייתה גאנט עקום והבעיה הסתדרה
 3. כאשר אני משלך 4X4 אני ממש מרגיש איך הרכב מושך שמאלה. ממש יש דחיפה. אני ילך למוסך בקרוב אבל למה להיות מוכן?
 4. סוזוקי גרנד ויטרה 2002 ידני בנסיעה רגיל הרכב מעט מושך ימינה. עשיתי כיון גלגלים, עכשיו זה יותר טוב אך אמרו לי שבגלל שהצמיגים הקידמים שלי לא זהים הרככב ימשיך למשוך. בשילוב 4X4 הרכב מושך דוקא לצד שמאל. מה יכול להיות הבעיה כי זה לא בכיון גלגלים?
 5. שלום לכולם שבוע שעבר התחדשתי ברכב הנ"ל. נדלקה לי הנורה הצהובה של בדיקת המנוע. עשיתי איפוס על ידי ניתוק המצבר אבל זה שוב חזר. אני לא יודע אם זה קשור אבל קשה להתניע אותו הוא מגמגם בהתנעה כאילו הוא מוצף דלק. גם הנעתי אותו והלכתי לאגזוז וראיתי שהוא יורק, לא יודע אם זה שמן אוו דלק. בכל אופן בנסיעה רגילה אין בעיה וצריכת הדלק עומדת על כימאט 9 ק"מ לליטר בנזין.(מנוע 1600 ידני) מה יכול להיות הבעיה אוו כיון ומה לבדוק.הבנתי שלגבי הנורה שנדלקה צריך ללכת יום שלם למוסך ואין לי זמן השבוע רק שבוע הבא. תודה לעוזרים אגב הוספתי לדלק K44 האם זה יעזור קצת? הרכב על 140000 ק"מ
 6. עוד משהוא?? תמליצו לי על עורכי דין בירושלים בבקשה
 7. הייתי ברכב.וכמובן שלמדתי את הלקח. כבר החרימו לי את הרכב ל 30 יום. יותר נכון ל20 יום אחרי שאמא שלי נגשה לבית משפט ושם שחררו את הרכב. ואני בטוח שעורך דין יעזור לי במשפט השאל כמה יעלה לי עורך דין אפילו פשוט וכמה יקר יותר? והשאלה האם זה ישתלם כי גם כך אני יקבל כנס...ואם כבר כנס יש אפשרות לקבל כנס גבוה יותר ופחות שלילה? אני בעל 5 שנים ראשון ולאחרונה גם לאופנוע A1 ואין לי שום נקודות למה לצפות?
 8. אל תכאסו עלי אבל נתתי לידידה בת 17 לנהוג ברכב ללא רישיון. לאחר שנתפסו החרימו לי את הרכב וקיבלתי הזמנה לבית משפט יש לציין כי האירוע קרה בשעת לילה מאוחרת בפארק ללא אנשים וללא כביש. מה אקבל במשפט והאם עלי לגשת עם עורך דין? ואם כן אב אם עורך דין טוב בירושלים שאתם יכולים להמליץ לי.
 9. אנכנו בתקציב של 60 אלף ומעונינים במאזדה 3 אוו 6 שנת 2005 ראינו מאזדה 3 יד ראשונה 73K במחיר של 60 אלף. יש כמה דפיקות קלות. חוץ מזה הרכב מצוין לא מליסיג. פרטי לאומת זות יש אפשרות למאזדה 6 אותה שנותון עם 100000 אלף במחיר של 65 עם אפשרות להנחה בכמה אלפים. הרכב היה בליסינג 11 חודש השאלה היא אם יש מה להשקיע במאזדה 6 אוו ללכת על 3 ולהיות יותר רגוע? לגבי ה מאזדה 6, משהוא יודע עם כמה כ"ס(141 אוו 147) היא מגיע בשנה הזות וכמה הילוכים? ומה ההבדל בין הגרסה היקרה יותר לזולה?
 10. קרוב מאווד ליפני כמה שבועות חזרתי מים המלח והאוטו התחיל להתחמם. עצרתי כמה פעמים אך עדין בסופו של דבר שהגעתי לבית שמעתי את המנוע דופק. יום אחרי הלכתי למוסך ושם שתפו לי תרדיאטור. בגדול המוסכניק אמר לי שצריך ללטש את הבוכנות אך הוא לא עשה את זה.המוסכניק ניקה את הרשת במנוע ואת מערכת השמן שבוע לאחר מכן המנוע חזר לדפוק. חזרתי למוסך לא יודע איזה קומבינה המוסכניק עשה אבל כניראה הוסיף איזה תוסף לשמן והאוטו נסע שבועים מעולה. עד שבמהלך הנסיע אני שומע את המנוע ממש ממש דופק עד שהוא פשוט נכבה תוך נסיע ולא הניע יותר(גם הסטארטר לא מסתובב. שחזרתי למוסך אפילו לא בדקו ואמרו שפשוט נתפס המנוע וצריך ליבא מנוע חדש הראש הורכב במוסך ולא על ידי למי שחשב כך. עכשיו מה אני עושה אם האוטו??? להשקיע 4 אלף באוטו שכל שני וחמישי מתקלקל אוו למכור ב 6K
 11. היי ליפני חודש החלפתי את הראש מנוע לאחר כי מים חדרו למנוע. עכשיו נתפס המנוע כי כניראה התחמם ונדפק. כך שצריך להחליף מנוע. הבעיה שמנוע מיבאו עולה 4K והראש מנוע שהרכבתי עלה סך הכול 2K האם האפשר להחליף רק מנוע תחתון ולהשאיר את הראש ולחסוך? יש משהוא שעושה את זה בירושלים איזור תלפיות שיכול לעזור לי בזה? מדובר בדיהו לגנזה 2001
 12. מדובר ב קורסה 2002 גיר איזי טרוניק (5 הילוכים אוטומטי עם שילטה ידנית) מנוע 1.2 110K מי שמכיר את הרכב, אין הילוך חניה P ולכן מכבים את הרכב בN אתמול אתמול לא הניע ולאחר משחקים עם הבורר הילוכים מי A-ל N -R הרכב הניע ונדלקה המנוע צהוב של רכב עם מפתח באמצא. ובבורר הילוכים מראה על האות F. גם לאחר משחקים ושהרכב מניע אפשר לנסוע עם הילוך 1-2. מחר האוטו יגרר למוסך. אבל לפני זה משהוא מכיר את הבעיה ויודע למה להיתכונן?
 13. צהריים לכולם הדייהו לגנזה 2001 שורפת מאט שמן בכמות שאפשר לסבול אך הגיע הזמן לטפל. המוסכניק אמר לי שצריך להחליף את טבעות הבוכנה. והמנוע שורף הרבה שמן. הצריכת שמן לא ממש מפריע פשוט להוסיף כוס שמן פעם פעם בחודש. אני יודע שתוספים לא כל כך יעזור אבל אולי שמן באיכות טובה ישפר אוו שמן צמיגי יותר יעזור? שאלתי את המוסכנית אל פלאשיג למנוע והוא אומר שזה עוזר אבל לא יטפל בבעיה ופשוט אמר לי להישתמש בשמן 15/40 במקום 10/40 מה כדי לעשות לרכב יש 200K קילומטר
 14. דיברתי כרגע אם המוסכניק ולדבריו הרכב מניע והבעיה היא בגיר הגיר שבק חיים אף ע"פ שנסע בארך 30 אלף מאז ששופץ. ויעלה יותר זול להביא משומש מאשר לשפץ. יש למשהוא מוסג כמה יעלה גיר משומש אם הרכבה?
×
×
 • Create New...