Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת על תוצאות בדיקת רכב - פורד פוקוס 2005

Sagi1992
שימו לב! השרשור הזה בן 4983 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב לכולם,

אשמח לחוות דעת על התוצאות הבאות, הרכב הינו פורד פוקוס שנת 2005 עם בסביבות 140K קילומטר.

img0348h.jpg

img0349q.jpg

שימו לב בתמונה השנייה בצד ימין רשום "FA הפרש גדול מדי".

תודה מראש לכל העוזרים.

נ.ב. - מצטער על איכות התמונות, אם יש משהו שאינו ברור אשמח לענות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיקה סבירה מינוס לרכב בגיל הזה. האם הבוחן אמר משהו על המנוע/גיר? הטופס נראה מכוסת"ח מכל הכיוונים וקשה לדעת מה אמיתי ומה כסת"ח.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבוחן אמר שהרכב במצב טוב, ושהוא ממליץ לקנות.

בנוסף, לא יודע אם זה בעל משמעות אבל בנסיעה במושב האחורי היה נדמה לי ששמעתי את הקורות התומכות לגג חורקות, ולא קצת.

לא רק זה אציין כי מנהיגה של הבעלים ברכב:

- הבעל הגיע לסל"ד גבוה והשתמש בהרבה קיקים.

- האישה הייתה מעבירה מרוורס לD תוך כדי שהאוטו נוסע, מה שמשמיע דפיקות באוטו. בעבר שמעתי שזה דופק את הגיר, אשמח לאימות/שלילת הטענה.

אני מבין שאני נראה כנגד הקנייה אבל זה רכב לאמא שלי, אני מעוניין בקנייה וכמובן להשקיע את הכסף במקום הנכון ביותר, ולכן בעוד שההורים שלי מתעקשים שהכל טוב ויפה אני מחפש את הצד הנגדי כדי לשלול את הבעיות שעלולות לצוץ בעתיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבדיקה נראת קצת מעבר לכסתח

יש הרבה רכבים כאלו שמורים יותר באותו שנתון עם פחות קילומטר. 140,000 קילומטר זה הרבה מאוד לשנתון הזה.

המלצתי, רד מהרכב הזה וחפש לך משהו יותר שמור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכולם.

יצחק וחולגי, בדיוק מה שאמרתי להם,

אמרתי להם שוב ושוב אך הם ממשיכים להתעקש ונגד זה אין לי מה לעשות.

נקווה שיהיה טוב בכל זאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צורת הנהיגה של בעלי הרכב מדיעה על זלזול. נהגו על רכב כמו על ליסינג. ממליץ לחפש רכב מידיים פרטיות. בבדיקה לא ברור שום דבר, הרוב ניראה כמו כסת"ח.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה פשוט ביזיון שבן אדם הולך ומשלם 500 או 600 שקל על בדיקה כזאת שלא שווה פשוט כלום.

הבדיקה היא סך הכל כסת"ח אחד ענק (לא שאני מתפלא - בהתחשב במקום בו בחרת לעשות את הבדיקה).

מה שאני מצליח לקרוא מכאן:

1. תיקון אגזוז (אולי - זה גם בד"כ כסת"ח).

2. כיוון פרונט ככל הנראה - צריך להעיף מבט, הנוסח הזה כל כך כללי וסתמי.

3. החלפת בומ"ז קדמיים - לקבל הצעת מחיר ולהוריד ממחיר הרכישה.

4. החלפת בלמים עקב החריקה (רפידות או צלחות - לפרק ולבדוק - 600 שקל זה לא מספיק למכון לתת שמה מבט).

5. החלפת תושבת תיבת הילוכים - לקבל הצעת מחיר.

בנוגע ל-ניקוי ותיקון מערכת קירור/מערכת חימום פנימית - זה בד"כ שוב כסת"ח. אם החימום עובד - ולא נראות נזילות, אז זה בסדר - אם לא צריך לבדוק מה הסיפור.

בקיצור אתה משלם המון כסף ונשאר קלולס כמו לפני הבדיקה :mm_nah:

מישהו צריך לעשות סדר עם הכסת"חים עליהם - :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Nakamichi תודה רבה על התגובה מאירת העיניים, סוף סוף הסבר מפורט על מה שקורה בבדיקה הזאת.

אני עדיין לא מצליח לשחרר את ההורים שלי מהעניין ומחר הם חותמים על העברת הבעלות.

אשמח לקבל עלויות משוערות של הדברים שצוינו וכן עלות משוערת של החלפת תושבת גיר.

תודה מראש לכל העוזרים.

ותודה לכל אלה שעזרו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לך לפני שאתם קונים את הרכב לקחת אותו למוסך לקבל לקבל הצעת מחיר על התיקונים.

הרבה פעמים המשפטים כללים וסתמיים וקשה לדעת בדיוק מה צריך לעשות ואם בכלל צריך לעשות.

המוסך שטיפל בעברו ברכב או מוסך שאתם מתכוונים לטפל בו ברכב בד"כ יסכים להכניס את הרכב ולהעיף מבט ברכב ובטופס הבדיקה ולתת לכם הצעת מחיר מסודרת על התיקונים שיש לעשות - זה לטעמי פרט חובה לפני המו"מ הסופי על מחיר הרכישה.

וזה כל העניין כאן ברכב הזה - באיזה מחיר שווה לרכוש אותו.

ברגע שהשלדה נקייה הכל הופך לעניין כספי נטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4983 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...