Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיבור MT-23 לקרוס של מורל דוטק

arthurbr
שימו לב! השרשור הזה בן 4938 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.אצלי ברכב מותקן קומפוננט מורל דוטק מוגבר פאסיבית.חשבתי לשדרג טוויטרים לmt-23 האם אני יכול לחבר אותם לקרוס של הדוטק-ההתנגדות שלהם 6ohm?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לחבר אותם אבל התוצאה לא תהיה טובה היות ונקודת החיתוך של הטוויטר תשתנה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרוס שני חלקים של אילייט היה יכול להיות נחמד...

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועוד מגבר... ועוד RCA... ועוד חיווט מתח...

תלוי בהעדפות שלו - אני בכל אופן מעדיף הגברה אקטיבית בכל הזדמנות שרק אפשר להשתמש בה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את ה-hu כרגע אני לא מתכוון להחליף-יש ליeclipse cd 5030.הוא לא תומך בהגברה אקטיבית אבל יש לו קרוס 3 ערוצים-סט קדמי סט אחורי וסאב.ההגברה שלי כרגע-sundown sax125.2 לקומפוננט ומונו jbl לסאב.ישנו עוד מגבר infinity kappa 52a-ללא שימוש.חשבתי שאולי באמצעות שימוש בקרוסים של המגברים+שילוב של קרוס של הhu אפשר להגיע למשהו סביר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן,זה מה שחשבתי.יש כמובן עוד אופציה,אולי פחות עדיפה-להישאר עם הגברה פאסבית ולהחליף סט קדמי-גם ככה הדוטק שלי כבר עתיק.יש המלצות על סט עד 2000 ש"ח שיעבוד טוב פאסיבית(6.5) ועם טויטרים מפורטים אבל לא צורמים?יש בידוד ברמה סבירה בדלתות הקדמיות.תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להגיע איתם לתוצאות מצויינות גם בלי תיבה. מספיק עם הקשקוש הזה.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתמר,סליחה על החפירה אבל עקב הגבלות של ה hu התוצאה תהיה טובה גם בהגברה פאסיבית? ה hu שלי זה eclipse cd 5030. יש פונקציית TA ,איקולייזר פארמטרי אבל המכשיר לא תומך בבי אמפינג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי האלייט-עד כמה שאני יודע כדי להגיע איתם לתוצאות טובות אני צריך לבנות תיבות למידבאסים?

לא מחייב לבנות תיבות האייליט רמקול מיוחד מאוד שמיועד לעבוד ללא נפח כלל ולישמע מדהים.

הטוויטרים שלהם מאוד מפורטים מגבילים לסופרימו בנתונים רק קצת יותר חלשים.

לא מחייב לעבוד אקטיבי אם אתה שואל אותי, עדיף לעבוד פאסיבי אם הגברה טובה.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4938 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...