Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סטיישן או לא? זאת השאלה.

broshm
שימו לב! השרשור הזה בן 5000 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני הולך להיות סטודנט ומחפש רכב קטן וחסכוני שישרת אותי לפחות ב-5 השנים הקרובות.

הבנתי שהסטיישן כבד רק ב-35 ק"ג ושזה לא ישפיע לי (כמעט) על המומנט וצריכת הדלק.

1. האם נכון הדבר שהרכב כבד רק ב-35 ק"ג?
  2. מה דעתכם על העובדה שאני קונה סטיישן בתור רכב לסטודנט? נשמע מצחיק, אבל לי חשוב התאחלס (לא איכפת לי איך זה נראה או מה יגידו) - האם זה פונקציונלי?

* מדובר על הרכב אחרי מתיחת הפנים בגרסתו הסופית - או בתרגום לארצינו הקטנה, 2006 ומעלה.

Bimmer

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שלא ציינת באיזה דגם ויצרן מדובר (אני לפחות לא מצאתי).

את נתוני המשקל וצריכת הדלק תמצא בדפי הנתונים השונים. אתה לא צריך את הפורום בשביל זה.

עוד פרמטר ששונה בסטיישן זה האורך. לסטיישנים השונים יש כמה וכמה סנטימטרים נוספים, ובעיר זה יכול להיות משמעותי כשמחפשים חניה. השאלה היא איזה סטודנט אתה: סטודנט עשיר עם ווילה בהרצליה פיתוח או סטודנט עני שצריך למצוא חניה ברחובות תל-אביב? (למשל)

לגבי מצחיק\לא מצחיק - אם שקלת ברצינות את כל השיקולים והחלטת שזה מה שטוב בשבילך - אני לא רואה שום סיבה לצחוק. מצד שני - עוד לא שמעתי שום דבר על השיקולים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת האורך - לפי דפי הנתונים באתר זה אורך הפאביה ה"רגילה" הוא 4.00 מ' והסטיישן 4.25 מ' - עדיין קצר בהשואה למשפחתומטיות הרגילות (שנעות סביב 4.50-4.60 מ'). מצד שני ההפרש משמעותי בהשואה לרכבי מיני וסופרמיני.

אתה מתחשב בחניה בבית ובמוסד לימודים, אבל תסע גם למקומות אחרים. בדוק את מצב החניה גם באזורים בהם אתה מתעתד לחנות הרבה. ו-35 ק"ג שה המשקל שמוסיף ילד או 2 מזוודות. לא משהו שצריך להפריע לך להתנהל במהירות החוקית, אפילו לא בעליות (הערה - הסקודה האחרונה בה נהגתי היתה פייבוריט 1993 שהצליחה לעמוד בעליות של הכרמל).

ואחרון - לא יצאת טמבל, למדת לקח קטן, שיעזור לך לכתוב עבודות יותר טובות באוניברסיטה: לפני הכתיבה עליך לבנות את העבודה מבחינה לוגית ולראות שלא חסרים פרטים, ורק אז לגשת לכתיבתה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק, ולדעתי דווקא האורך זה הבעיה הכי קטנה שלי - נראה לי סבבה גם מקומות החניה האחרים.

לא יודע, פשוט מוזר לי לשקול סטיישן כשאני חושב על הצרכים שלי, אז התייעצתי אולי מישהו יודע משהו שאני לא.

נשמע לי דווקא סבבה סטיישן (כמובן שעדיף שלא) - אמשיך בחיפושי הארוך.

נ.ב. אני מחפש אותה ידנית :roll:

Bimmer

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה תקטר ביום-יום, ולטעמי הפאביה סטיישן גם מכוערת (מבחינתי שיקול מדרגה שביעית בבחירת רכב), אבל כאשר תצטרך להעביר רהיטיך לדירה שתשכור, או לנסוע עם החברים לאילת תברך כל סמ"ק של נפח מטען העומד לרשותך.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שביעית?

אשמח לשמוע ממך כמה הצעות המתאימים לצרכי (אין צורך להתייחס לעיצוב שתהיה ורודה מצדי).

דרגה שביעית היא ביטוי בעברית מכובסת.

הצעות לרכב לסטודנט: אמי ממליץ לך לעבור על שורה ארוכה של שרשורים בפורום זה העוסקת בכלי רכב מומלצים לסטודנטים, מרביתןם מקבוצת הסופר-מיני. אני לא רוצה לייעץ לך כיון שמזה 12 שנה אני נוסע על משפחתיות (לפני כן נסעתי הרבה על סופר מיני'ס, אבל הן לא רלונטיות לעשור הנוכחי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5000 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...