Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לנצ'יה דלתא - החל מ-170 K ש"ח בסוכנויות

א פ
שימו לב! השרשור הזה בן 4959 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה שוב מוכיח שאתה לא קורא, אלא מזין את עצמך. קצת כמו מכונה מושלמת.

אני טענתי שהרכב הזה לא יצליח בישראל, ולא שהנושא ימנע ממני לרכוש. נכון, זה turn off, אבל אם היית קורא היית רואה שאשקול גם את הדלתא (או שזו היתה משנת 88?) אל מול 3 חלופות אחרות בעוד כחצי שנה. בנוסף, אין שום כלכלה בריאה ברכישת רכב חדש ממילא, ואיפה ראית שאני טוען בהקשר זה משהו "ללא הרף"? אתה שוב ממציא לך מנגינות.

כמובן שלא טרחת כלל להשיב לדברי, או להתייחס לטעויות שלך; אותך אי אפשר לבלבל עם העובדות, וגם לא לגרום לך להודות שטעית. אתה פשוט תכין ערימה חדשה של אמירות לא נכונות (אמירות שמתייחסות אלי, אני מזכיר לך) ותבנה עליה את הטיעון המחודש שלך. אין מה לעשות, מידי פעם צץ לו פה איזה כוח חדש (גם אם הוא משתמש וותיק) ששופט אחרים אך לא את עצמו. הפעם זה אתה. יופי. מברוק. אני, ייקה שכמוני, משתדל לדייק. אבל זה לא מחייב אותך, כמובן.

אם יש לך מה להוסיף לזה (למשל לשתף אותנו מתי אתה רץ להזמין לנצ'יה חדשה ובאיזה מחיר) - יופי. רק תוודא שאתה קורא נכון. או בכלל.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 89
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפי דעתי הדלתא היא מאין סוג של אוטו נישה כזה, מכיוון שלא הרבה אנשים אוהבים את התצורה של ה-5 דלתות כל זאת ברמת מחירים שהיא מוצעת קשה לאנשים לראות את עצמם משקיעים סכום של 170,000 ש"ח על הדלתא. מצד שני אנשים שרוכשים גולף ב-176,500 ש"ח כן יכולים לפזול לכיוון הדלתא שיכולה לענות מאוד, על הצרכים שלהם עם תמורה מצוינת למחיר עם זה ברמת מנוע, אבוזר, בטיחות, ותחושה יוקרתית שבה היא מצליחה יותר מהגולף, ועם משווים אותה כרגע מול הגוליטה היא לא בר השוואה מכיוון שהגוליטה לא מוצעת בגיר אוטומטי שמתאים לעם ישראל.

" מי שמאמין לא מפחד..... :mm_cool:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאתה אומר זה נכון. כל מה שאמרתי זה, שלאור התדמית הסטורית המפוקפקת של לנצ'יה (מבחינת אמינות, שמירת ערך ונוכחות בשוק), ולאור העובדה שמעטים הם בכלל אלה שרוכשים גולף ב- 170K, ביחס לאלה שרוכשים את הסדרות הפשוטות יותר, מעטים עוד פחות הם אלה שישתכנעו לקנות לנצ'יה בשנים הקרובות. מסתבר, אגב, שבאנגליה מסתדרים בלעדיה.

וזה, להבדיל מאופל, למשל, שכנראה תימכר זול יותר, ויש לה הסטוריה תומכת יותר, גם אם ביצועים פחות טובים בהאצה. מעט מאוד אנשים בשוק הפרטי יוציאו עוד 50K כדי להאיץ מהר יותר. מעניין לראות אם יש 200 כאלה שירכשו לנצ'יה. זה לא מספר אסטרונומי, השאלה היא מי יקנה.

עריכה: המצחיק הוא, שמכל אלה שקוטלים את העמדה הזו, אני לא יודע כמה נהגו בגרסה המיובאת לישראל, אבל הנה מה ש- AUTOCAR אמר:

A long way from the original, the new Delta is a real disappointment

Poor driving position

Confusing cabin

Terrible ride

שווה כל שקל. גם אני כמובן לא נהגתי עליה, אבל מה שניסיתי לומר זה שיכולותיה הדינמיות לא ממש משנות בשוק הנוכחי לשנה הנוכחית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה שוב מוכיח שאתה לא קורא, אלא מזין את עצמך. קצת כמו מכונה מושלמת.

אני טענתי שהרכב הזה לא יצליח בישראל, ולא שהנושא ימנע ממני לרכוש. נכון, זה turn off, אבל אם היית קורא היית רואה שאשקול גם את הדלתא (או שזו היתה משנת 88?) אל מול 3 חלופות אחרות בעוד כחצי שנה. בנוסף, אין שום כלכלה בריאה ברכישת רכב חדש ממילא, ואיפה ראית שאני טוען בהקשר זה משהו "ללא הרף"? אתה שוב ממציא לך מנגינות.

כמובן שלא טרחת כלל להשיב לדברי, או להתייחס לטעויות שלך; אותך אי אפשר לבלבל עם העובדות, וגם לא לגרום לך להודות שטעית. אתה פשוט תכין ערימה חדשה של אמירות לא נכונות (אמירות שמתייחסות אלי, אני מזכיר לך) ותבנה עליה את הטיעון המחודש שלך. אין מה לעשות, מידי פעם צץ לו פה איזה כוח חדש (גם אם הוא משתמש וותיק) ששופט אחרים אך לא את עצמו. הפעם זה אתה. יופי. מברוק. אני, ייקה שכמוני, משתדל לדייק. אבל זה לא מחייב אותך, כמובן.

אם יש לך מה להוסיף לזה (למשל לשתף אותנו מתי אתה רץ להזמין לנצ'יה חדשה ובאיזה מחיר) - יופי. רק תוודא שאתה קורא נכון. או בכלל.

עזוב, אתה בסדר ואני סתם מקשקש. בריאות ויישוב הדעת לך ולמקורביך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שנוהג על לנצ'יה כבר הרבה שנים, אם היום היה בדעתי לקנות רכב חדש ללא ספק הייתי מזמין נסיעת מבחן. לנהוג לא עולה כסף. לפתוח את הראש לדברים חדשים זה בדרך כלל טוב. אז מה יש להפסיד? לכו תדעו אולי גם הייתי קונה.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאמור, הייתה השקה ישראלית ביום ראשון. הוא פשוט זריז... :wink: לאתר אוטו תעלה התרשמות מחר ככל הידוע לי, בצירוף עם סרטון וידאו.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא זריז ולא נעליים.

לא השתתפתי בהשקה השבוע; נהגתי באוטו במשך 3 ימים בתחילת יולי.

אגב, bar72 , מי זה רוני א.? אסור לכתוב כאן את השם המפורש?

רוני אהרנוביץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, bar72 , מי זה רוני א.? אסור לכתוב כאן את השם המפורש?

רוני אהרנוביץ

סתם כינוי, התעצלתי לכתוב את כל השם, אני מניח שכולם (או רובם) כאן יודעים מי אתה.

גם אתה - חותם ר.א. :-)

אגב, ראיתי שגם Motocar (הגה) העלו ביקורת, קצת יותר מחמיאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא זריז ולא נעליים.

לא השתתפתי בהשקה השבוע; נהגתי באוטו במשך 3 ימים בתחילת יולי.

ברוך הבא,

מעניין למה היה לך כל כך חשוב להגיד את זה...

כמובן שיותר מחמיאה...

כמובן שאתה לא יכול להתאפק, אה? נו, תזרוק גם איזו "מחמאה" על אוטו, תוסיף קטילה על YNET ותקנח באיזו השתלחות עסיסית בפורום שלך על הפורום הזה. העיקר שהעתירה תקבל חשיפה...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נדמה לי שאתם תוקפים אותו עם הגרזן קצת יותר מידי מהר...

כשקראתי את הביקורת של הגה, גם אני לא הבנתי איך זה מתשלב עם מה שקראתי בחו"ל על הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוך הבא,

מעניין למה היה לך כל כך חשוב להגיד את זה...

קרא שוב את קטע הפתיחה במבחן שלי, אולי בקריאה שניה תבין.

הדלתא חנתה ליד מכוניות המבחן של אלפא במשך חודשים ארוכים. כל הכתבים מן הסתם ראו אותה ואם היה להם עניין אמיתי במכונית כמכונית - לא כחומר לכתבה ולא כדי לנבור בשאלה 'איך היא תצליח בארץ' - הם היו יכולים לקחת אותה למבחן, כמוני, גם בלי לכתוב עליה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום אנחנו מציינים את תחילת מלחמת יום הכיפורים.

היו שם לא מעט קרבות עקובים מדם של שין בשין

האם כאן אנו נחזה בקרבות של ריש בריש.

קצת כבוד אחד לשני לא היה מזיק לאף אחד.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4959 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...