Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בחירת מיקום למחשב גדישה

עידן_ח
שימו לב! השרשור הזה בן 5002 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

התקנתי בגולף GTI MK4 בוסט קונטרולר Greddy Profec B Spec II.

אני תוהה היכן למקום אותו בתא הנוסעים.

יש לי מישהו רעיון יצירתי למיקום שיהיה פרקטי לשימוש ולא בולט לעין?

תודה רבה לעונים,

עידן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר את הדאשבורד בעל פה, אבל תמצא איזה פלסטיק עם מקום , שניתן לפרק אותו , תעשה חור שיתאים בידיוק ותרכיב, לא צריך הרבה כשרון .

בהצלחה.

A.R.T Performance

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תצבע את הצינור בתא המנוע בשחור :lol:

לדעתי, במאפרה זה נמוך מדי ומחייב הורדת העיניים לטווח לא ריאלי בזמן נהיגה.

בתוך תא הכפפות זה המיקום הכי סולידי, אך מחייב נוסע שיסתכל על הנתונים. זה מה שאני הייתי עושה.

הפתרון היקר והטוב אם הוא אפשרי, הוא להתקינו מעל ההגה, בקדמת לוח השעונים. ניתן לגשת לבעל מקצוע ולעצב פלסטיק שיתחבר לשם ויראה מקורי.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות.

חשבתי "לדוחס אותו לתוך המאפרה, אומנם זה יהיה מוסתר יפה מין העין אך בזמן נהיגה קצת קשה למצוא אותו.

לגבי התא כפפות, הציעו לי את זה בזמן ההתקנה וזה נראה לי מקום ממש לא פרקטי (אני מקבל ממנו נתוני גדישה ופיקים בזמן נסיעה).

אם אשים אותו מחורי ההגה, בבניה של פנאל כלשהו, אין סכנה של פגיעה מהשמש. וגם כל כחול שישאל אותי לשלומי יבחין במוצר הנחמד הזה...

ד"א הצינור כבר שחור...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ראיתי לא מעט התקנות (יותר בחו"ל מאשר בארץ) של המיקום מאחורי ההגה, לי יש מחשב אחר שמותקן שם בדיוק.

מעולם שום שוטר לא שאל אותי לגבי זה, וגם אם כן - זה מחשב לבקרה, לא שום דבר אחר (מבחינתך)... זה כמו שעון נוסף לבטיחות המנוע :roll: אז מה הבעיה ?

אל תשכח - זה שעון לטורבו, ברכב שיש לו טורבו מקורי. לא ברכב שהגיע אטמוספרי במקור... יש הבדל !

אני מדבר על משהו כזה, רק עם המחשב ולא עם שעון = יותר קטן ופחות נראה לעין בכל מקרה:

centercolumnvw.jpg

אם הגעת למצב שהשוטר כבר יחפש אותך על זה, הוא כבר ימציא במילא שיש לך חופש בגלגל וישלח אותך לטסט חוזר סתם כי בא לו...

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתחת לפתח מזגן האמצעי,כמו רוב הMK4 בארץ.

n31an95mgrsvkbh76vks_thumb.jpg

3na1jod2to8q1ezs5ikx_thumb.jpg

שים לב שבתמונה שלא רואים אתה הUNIT הוא עדיין שם,המכסה יושב בול על הפתח ומכסה את הUNIT

סליפר נגד עיניים עוינות.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

bilabong רעיון מצויין.

ראיתי התקנות במיקום הזה אבל ישר פסלתי כי זה מיקום שמושך עני חמדנים.

אהבתי את פיתרון הכסוי רק שצריך לאלתר סגירה אסטטית יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתם חייבים לראות את נתון הגדישה כל הזמן ?

הרי לSPEC 2 יש אזהרה והמסך הופך אדום ולא נותן לגדישה לעלות

בלי הפסקה

שים אותו במקום שלא רואים אותו בכלל ותשתמש בשלט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הוא ישים אותו במקום שהוא לא ייראה אותו בכלל אז איך הוא ייראה את המסך האדום ?

תאר לך שבמצע לחיצה ישתחרר לו הוואקום והוא ייגדוש עד שימות הטורבו (פה צריך להשים 3 נקודות אבל המנהלים לא מרשים)

וחשוב לראות שהגדישה לא נופלת בלחיצה-משמע לדעתי שאין דליפות.

וגם לראות וואקום בסרק זה חשוב.

ואם כבר ללכת בגישה שלך-אז למה בכלל לשים שעון אם לא צריך בכלל לראות אותו ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת ? שאני כמעט ולא מסתכל על השעון , ומעולם לא עף לי שום וואקום

ואן בן אדם לא שם לב שעף לו ואקום והאוטו גודש לחלל , גם שעון לא יעזור לו להבין מה קרה

ואם כבר שעונים , אז צריך לתת תשומת לב לשעונים WD או EGT כי אלה יודעים לך להגיד לך לעזוב את הגז

לפני שנשבר לך המנוע (בעוד שאם הגדישה שלך קפצה אתה מרגיש על האוטו )

ובקשר לדליפות , שוב בודקים פעם אחת לכמה זמן שהכל בסדר , אם יש דליפות מרגישים - אין פה משחקים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה לא מסתכל על השעון זה לא אומר שכולם לא צריכים.

אני רק אמרתי לו מה ייתן לו השעון וכמה הוא יכול להיעזר בו,אם הוא מתקין אותו כמו שהצעתי לו אז גם הוא יהיה לו מול העיניים תמיד,וגם הוא יהיה מוסתר מתי שרק יירצה.

אני ציינתי את מקרה הצינוריות וואקום כי אני גודש קצת גבוהה וקרה לי אומנם רק מקרה אחד שהישתחרר וואקום מהוויסטגייט לחיישן של הGREDDY,למרות שהוא מגביל לי גדישה ב2 באר זה לא עזר ממש ונתתי פיק של 2.5 ומיד שראיתי מסך אדום עזבתי גז.וזה היה באמצע לחיצה,אז אם לא הייתי רואה את המסך אדום הייתי לוחץ עד שאולי היה קורה משהו.

בקשר לשאר השעונים-אין ויכוח שצריך גם WB,אבל לא על זה נפתח השירשור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5002 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...