Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לנד יוצא לנד נכנס, בקיצור התחדשתי ברכב חדש :)

Tito
שימו לב! השרשור הזה בן 5010 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחריי המכירה של הלנד הקודמת שלי (2005), יצאתי במסע חיפושים אחר לנד קצרה במודל מתקדם יותר(2008) החיפוש לא היה קל. לא מצאתי רכב שמור וללא סריטות וגם אם כן אז במצב מכאני מעט טוב פחות או במחיר מופקע.

לאחר כחודשיים וחצי שבהם כבר חשבתי לייבא רכב מארה"ב ובסוף וויתרתי על התהליך המייגע מצאתי את הרכב המבוקש :), בבעלותי כבר לפני כמה שבועות אך כעת התוצאה המוגמרת(כמעט :) )

כמובן כפי שמוצג בתמונות הרכב היה כמעט "ערום" ועבר "הלבשה" על ידי, בתמונות התוצאה הכמעט מוגמרת.

כמו כן הותקנה ברכב מערכת מולטמדיה של מוטבו (BT,GPS,DVD,CAMERA) , מגבר סוליד אודיו, רמקולים קדמיים DLS, וסאב של הייפוניקס , וגם תוספות חיצוניות אצל ART SOUND ספונסר הפורום (תמונות מהתקנת המגן ומערכת הסאונד מצורפות) - יש לציין שהשירות,ההתקנה והמחירים היו מעולים והזולים ביותר שמצאתי לאחר סקר שוק עמוק , כמו כן אני ממליץ על המקום בחום.

*לשואלים לגבי מוטבו(MOTEVO), לאחר שראיתי את המכשיר בכמה רכבים, למרות ששללתי אותו בהתחלה, אני יכול להגיד בפה מלא שהוא נותן תמורה מעולה למחיר ושאני מרוצה מהקנייה. בהחלט רציתי מערכת מוכרת יותר של פיוניר/אלפיין אבל בגלל חשיבות הGPS לא הצלחתי לשבץ מותגים אלו במסגרת התקציב, שכמו כן עלו פי כמה מהמערכת של מוטבו לאחר הפיצ'רים הנידרשים.

*השחרת חלונות שנעשתה ברכב אצל בחור אחר (בשונה מהלנד 05) ששמו אלברט בעל ניסיון בתחום של 10 שנים, עבד תקופה ארוכה בזמנו אצל "קרינה" בראשל"צ ועובד עם סוכנויות רכב כמו טויוטה/סובארו ואחרים, כיום עובד באופן פרטי עם אותו חומר H.P מקורי - (עובי-מילימטר וחצי!) ולוקח בדיוק רבע מהמחיר הנדרש בקרינה(כ 100 ש"ח לחלון בלבד!- תלוי ברכב). את החלון האחורי הוא עשה בחתיכה אחת ולא כשניי חצאים כמו חובבנים אחרים ללא בועות/סימנים! מי שירצה את פרטיו אשמח לשלוח בה"פ.

כמו כן הותקנו נורות Philips DiamondVision המדוברות - תמונות יתווספו בהמשך.

01102010116.jpg

01102010118.jpg

01102010121.jpg

01102010122.jpg

מערכת+מולטימדיה.jpg

מגן קידמי.jpg

dreams dreams dreams do not come true

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב נראה מעולה תתחדש ...

הדבר הראשון ששמתי לב אליו, ומאוד לא לטעמי האישי הוא המדבקות על מכסה הדלק, שאין לי שום הסבר הגיוני למה בעלי רכבים שמים את המדבקות הללו על האוטו, אבל כל אחד והטעם שלו.

סע בזהירות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב נקנה עם סט הניקלים עליו, לא הייתי מרכיב אותו לפחות לא על הצבע הלבן אך מכיוון שהסט כבר מורכב אין לי כח להתעסק עם הורדה והסרה מעצבנת מהצבע של דבק M3 איתו מודבק הניקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה מעולה!!

גם אני פחות אוהב את השטויות האלו שמדביקים למכסה הדלק, אבל כל התוספות מחמיאות לרכב שנראה טוב מאוד גם ככה.

תתחדש וסע בדרכים טובות..(אולי נצטרף אליך עם הקרוזר החדש).

:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש,

מקווה שתיעצר כאן עם התוספות החיצוניות ולא תהפוך אותו למצועצע.

בחו"ל (ארצות ערב, רוסיה,יפן וכו') הרכב מגיע עם כל התוספות הללו כחלק מרמת הגימור, כולל חלונות שחורים, הניקלים תתפלא גם מגיעים כתוספת בחלק רב מהמדינות. חוץ מהניקלים אני חושב שהרכב לא מצועצע אלה מאובזר (ספויילר/גגון/מגן קידמי/שמשות כהות). למשל תוספות אלו מגיעות כסטנדרט במיצובישי פאג'רו. ככה שאין אלו תוספות שהומצאו על מנת לצעצע.

התוספת היחידה שאני שוקל להוסיף היא אנג'ל אייז מבית E&A מעבר לזה כלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש על הרכב, נראה מצויין למעט 2 דברים מציקים בעין:

1.מכסה הניקל המדובר על תא הדלק.

2.ה"גידול" הזה שאתה קורא לו מגן קדמי ויושב על הטמבון הקדמי, זה פשוט מכער את הרכב (לטעמי,כן?).

יש לקרוב שלי את אותו רכב בדיוק, גם אצלו עם הגידול על הטמבון.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

המגן הקדמי זה פשוט "מגן חזירים" דור 2.0. אמנם קצת יותר אסתטי, אבל עדיין מאוד מסרבל את הפרונט.

חוץ ממנו, בהחלט מדובר באקזמפלר יחסית סולידי ושמור מאוד.

תתחדש!

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר פעם שלישית שאני נכנס לת'רד ומצפה לראות תמונות של הלנד-רובר שלך, וכל פעם מתבאס על הלנד קרוזר, הפעם אני אזכור כבר :oops:

תתחדש - הרכב יפה מאוד - לבן וקצר מחמיא לו - ועל התוספות - על טעם וריח...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטו יפה וגם נראה שמור, התוספות ממש לא לטעמי, אני מאוד אוהב את הלנדקרוזר, אבל במראה המקורי לגמרי, ללא שום ניקל ושום מגן או תוספת זו או אחרת, פרט לחלונות כהים.

תתחדש ותהנה, לא פחות ממה שנהנת עם הקודמת :)

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...