Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה דעתכם על פולסווגן פולו 98' 16V ?

Emil_Avshalumov
שימו לב! השרשור הזה בן 5001 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

רכשתי פולסווגן פולו:

שנת: 1998

מנוע: 16V, 1.4

ק"מ: 89000

יד: 1

2 דלתות עם סנרווף.

מה דעתכם על הרכש ?

**מה אתם יכולים לספר לי על הרכב ?

תוודה :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יופי של רכב לנהג צעיר. היתה לי כזו 5 שנים ונהניתי מכל רגע.

איפה מצאת רכב עם כאלה נתונים מדהימים?

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכתב קודמי - איך מצאת רכב עם נתונים כאלה??

הפולו 16V רובם נמצאות אצל ח'ברה צעירים ורובם עברו כבר התעללות...

בכל אופן כחובב פולו, במיוחד בשנים האלו, וכבעלים של אחת אני יכול להגיד לך שהרכב מהיר, מהנה, בעל צורה יפה וספורטיבית אבל כמו כל פולו גרמניה ישנן מחלות ידועות כגון מתגי החלונות החשמליים שמפסיקים לתפקד, הפלסטיקה בקונסולה המרכזית שב95% מהפולואים שנתקלתי שבורה, הטיפולים לא הכי זולים והחלקים יקרים. אם נתונים כמו שמצאת אני ממליץ לך לטפל בה במסירות ובחלקים הטובים ביותר (אל תתפשר על חלפים סינים!) ולבצע טיפולים בדיוק בזמן ואז הרכב הזה יחזיר לך המון אהבה...

בהצלחה גבר.

DOMO2

WELLCOME TO THE END OF THE WORLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיה ידועה של הרכב הזה היא בנעילה המרכזית שנוטה לנעול את היושבים ברכב ללא ירידת המתג הנועל וללא יכולת חילוץ.

_\"""""""/_

0|||||||0]

|_|-+-|_|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיות היחידות ששמעתי עליהן בנעילה המרכזית זה בעיה נקודתית באחת הדלתות, לא בכולן ביחד.

במידה ויש בעיה, ניתן להגיע בצד ימין בתוך תא המטען למנגנון שמאפשר עקיפה של הנעילה ההידראולית.

הקונסולה המרכזית אכן בעייתית ברוב הרכבים, אני בזמנו פירקתי אותה וחיזקתי מבפנים.

בדגמים בצבע לבן יש לעתים נקודות חלודה בגג באיזור הסאן רוף, לא ברור בדיוק למה.

כמו כן המצערות ברכבים הללו הן בעייה ידועה.

עוד בעיה ידועה ספציפית במנוע ה16V :הזעת שמן ממכסה שסתומים כתוצאה מאטם שמתייבש עם הזמן, מחליפים אטם וסוגרים עניין. (בזמני לא היה ניתן לרכוש אטם בנפרד, לשמחתי הבעיה לא קרתה אצלי אחרת היה צריך לרכוש מכסה קומפלט מהחברה באיזה 5K)

דווקא הרכב הזה זול מאוד לאחזקה בצורה מפתיעה.פשוט צריך להשתדל לא לטפל בחברה.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות והערות כאן.

הרכב שמור אצל ד"ר כבר 12 שנה ומטופל בצ'מפיון, מצאתי את הרכב דרך חבר קרוב שמכיר אותו אישית.

כמו שהבנתי הבעיה הכי מופצת בדגם הזה הוא הנעילה המרכזית, אבל אם אני מתקין לו ביפר זה גם יעשה בעיות?

שאלה:

מה שהבנתי ממנו שהוא החליף / סידר בוכנה בתוך המנוע בצ'מפיון, האם זה יכול להשפיע על המנוע בעתיד ?!

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לדעת מה הביא לתיקון במנוע.

אני הייתי מכניס את האוטו לבדיקה לפני קניה.

אמנם כל המחלות שתוארו ידועות, אבל רובן ניתנות לתיקון נקודתי כחלק מיישור קו באוטו.

אותו אטם מכסה שסתומים עולה כ-320 ש"ח. רצוי לבדוק את אטימות החלק בו יושבת משאבת הוואקום (לנעילה) על מנת למנוע תקלות. אני הייתי שם עין על הגיר, שידוע ברגישות שלו בדגמים הנ"ל.

נראה רכב עם נתונים לא רעים.

-פולו 16V 6N שנת 2000, -סקודה אוקטביה  2015, גולף 2018,  סופרב 2020

-איוניק 5 עלית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לדעת מה הביא לתיקון במנוע.

אני הייתי מכניס את האוטו לבדיקה לפני קניה.

אמנם כל המחלות שתוארו ידועות, אבל רובן ניתנות לתיקון נקודתי כחלק מיישור קו באוטו.

אותו אטם מכסה שסתומים עולה כ-320 ש"ח. רצוי לבדוק את אטימות החלק בו יושבת משאבת הוואקום (לנעילה) על מנת למנוע תקלות. אני הייתי שם עין על הגיר, שידוע ברגישות שלו בדגמים הנ"ל.

נראה רכב עם נתונים לא רעים.

הוא אמר בגלל השמן.. מה המשמעויות של הדבר ?

נתונים לא רעים אבל צריך להשים לב לכל דבר ות'אמת שאין לי זמן אפילו לקחת את הרכב לבדיקה ובגלל זה אני שואל כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5001 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...