Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מדוע מחירי המכשירים הסלולרים יקרים ב100% ממחיר השוק שלהם אצל הספקיות ?

Super_T
שימו לב! השרשור הזה בן 5120 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אתמול הסלולרי שלי (N85) פגש את הריצפה ממש ממש מהר , לא נשאר ממנו יותר מידי,

בבואי להבין מה נותן לי הביטוח הוסבר לי באורנג' שעלי לשלם 1000 (!) ש"ח ולקבל מכשיר מחודש בתמורה.

חשבתי שכבר אשדרג ,

אבל הבטתי במחירי המכשירים,

לדוגמא , המכשיר שעניין אותי היה הE72 של נוקיה,

באורנג' - 3500 ש"ח

בחנות רצינית שמכבדת את עצמה (וכן, תוצרת פינלנד ולא סין) - 1880 ש"ח

אשמח אם מישהוא יסביר לי איך יוצאים מהדבר הזה ? ומדוע המחירים בספקית כל כך יקרים ???

הרי מדובר על מחיר של שני מכשירים !

אני כבר שוקל לקחת מכשיר זול על טהרת ה"מינימליזם הסלולרי" , רק כדי לשמור על הכיס , אחרי הכל .. סטודנט.

תודה,

תומר

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי שהם יגידו לך שיש מבצע שאתה מקבל 50 אחוז על המכשיר , ובסוף אתה משלם כמו בכל מקום,

הרעיון הוא זה התשלומים, אין להם שום כוונה למכור את המכשיר בתשלום מלא ואחד,..

מקוה שהבנתה את הרעיון...

ואהבת לרעך כמוך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בעיה ,

אני אשלם ב10 תשלומים , אבל למה פי 2 ?

הרי זה גורם לבריחה של כל אדם עם שכל ישר מהספקיות.. אז בעצם הם יורים לעצמם ברגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם לא רוצים גם 10תשלומים.

או 36 או כלום :( (גם לי הייתה הדילמה אבל אין חנות נורמלית ברדיוס של 80ק"מ מהבית שלי,אז בלית ברירה קניתי מסלקום [E52])

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר לי ,

את הN85 שלי קניתי ב10 תשלומים מאורנג' ובמחיר היקר ב100 ש"ח ממחיר השוק אחרי שהיסברתי שזה מחיר השוק ולא אשלם יותר ממנו, האם משהוא השתנה בשנה האחרונה שבגללו העולם התהפך ?

אני כבר לא מדבר על המחיר הדימיוני של האייפון שדורשים כאן, שאם אני לא אייל הון או טייקון מטורף אין מצב שאני קונה כזה ..

מעניין אם מישהוא מאנשי הפורום הוא עובד בחברה סלולרית כזו או אחרת ויכול לשפוך אור על הנושא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא צריך הסברים ממומחה בתחום כדי להבין על מה ולמה,

הבנת את זה טוב מאוד. רוצים להחזיק את הלקוח במקום רגיש,

על כל ניסיון של המפקח לשפר את התחרות בתחום החברות מגיבות בשני צעדים לאחור.

במקום לכבול אותך לתוכנית, כובלים אותך בתשלומים למכשיר. מסריח כמובן,

אבל הבחירה שלך האם להיכנע לכללי המשחק האלה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשבנאדם שומע "40 שקל בחודש" והוא מזוכה ב20 שקל על דיבור מעל 200 ש"ח, הוא אומר "זה יוצא לי רק 20 שקל בחודש!

כשהוא הולך לחנות הוא שומע "1200 שקל" זה נשמע הרבה יותר יקר. וזה לא משנה התשלומים וכו' "כי שם אני מקבל זיכוי...".

בשורה התחתונה, כנראה שרוב האנשים פראיירים כי הרוב הגדול של המכשירים בארץ כן נמכרים דרך הספקיות.

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר לי ,

את הN85 שלי קניתי ב10 תשלומים מאורנג' ובמחיר היקר ב100 ש"ח ממחיר השוק אחרי שהיסברתי שזה מחיר השוק ולא אשלם יותר ממנו, האם משהוא השתנה בשנה האחרונה שבגללו העולם התהפך ?

מאוד פשוט, כשרכשת את המכשיר אורנג' הייתה בבעלות קודמת, אלא שמאז החברה נמכרה לאילן בן דב, כדי לממן את רכישת החברה אילן בן דוב הביא קצת כסף מהבית והרבה הלוואות.

את ההלוואות לקחה חברת סקיילקס שבעלותו ושיעבדה כנגדן מניות של אורנג', כשבכוונתם להחזיר אותן באמצעות הדיבידנדים שייקבלו מאורנג'.

עכשיו תשאל, איך כל זה קשור אליך? גם כאן התשובה פשוטה - מאיפה אתה חושב שאורנג' יביאו את הדיבדנדים האלה אם לא מכיסי הפראיירים שרוכשים מכשירים במחיר מופקע... :shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב אליהו . כבר לפני כ 7 שנים הבנתי את הקומבינה המכוערת ( במקרה שלי חברת אורנג' ) של חברות הסלולאר , ורכשתי נוקיה חדש אצל יבואן פרטי במחיר שלקוחות בסניפי אורנג' יכלו רק להזיל ריר עליו .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה ?

כי העם טיפש.

תאגד 10,000 מנויים תחת לקוח אחד ותראה שלא רק שתקבל מכשירים משוכללים בחינם, גם תשלם זמן אויר שעולה רבע ממה שאתה משלם היום.

אאל"ט, החוק כיום מאפשר לך לקנות מכשיר חדש בכל מקום ולקבל את אותן ההטבות כאילו רכשת את המכשיר מחברת הסלולר. אין שום סיבה לרכוש מכשיר מחברת סלולר. הבעיה היא שאם חברת סלולר נותנת לך את אותן הטבות, אזי מישהו צריך לשלם עליהן ואת התשלום הזה מממנים בעזרת הכפלת מחירו של המכשיר לצרכן הטיפש. כלומר הצרכן הטיפש משלם גם עבור המכשיר של הצרכן הנבון.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכונים ותגובות:

בביקור באורנג' (מרכז השירות) קיבלתי אופציה של לקבל מכשיר חדש כמו שהיה לי בסכום של 400 ש"ח במקום 1000 , החלטתי לקחת אותו כי הם התעקשו על מחיר של 3500 ש"ח לE72 במקום 1900 אצל חנות גדולה פרטית. :shock:

לגבי הקניה ההיא (FITCH),

קניתי באורנג' כי ה200 שקל הללו שהיוו את ההבדל בין מכשיר זהה מחנות פרטית מול אורנג' היו חוזרים אלי במחיר יקר יותר של ביטוח אצל אורנג'.. אז רכשתי מכשיר אז במחיר השוק +200 שקלים..

אגב, גם כאשר עירבתי מנהל במרכז השירות (בלי עצבים... נטו משא ומתן) הוא הוריד לי את המחיר של הE72 החדש מהם ל2900 שקלים ועדיין, אמרתי שלא אשלם כ1000 ש"ח מעבר למחיר השוק, לידי היתה איזו אמא מלאה בכסף (חנתה שתי חניות ממני בחוץ עם X6 חדש) שהסתכלה עלי ולא הבינה מדוע קראתי למנהל כדי לדון איתו על המחיר, בזמן שקנתה לשני הילדים שלה (לא נותן לבוגר מבינהם יותר מ12 שנים) אייפונים 3GS חדשים, רציתי למות ..

להיות סטודנט זה קשה ..:|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לידי היתה איזו אמא מלאה בכסף (חנתה שתי חניות ממני בחוץ עם X6 חדש) שהסתכלה עלי ולא הבינה מדוע קראתי למנהל כדי לדון איתו על המחיר, בזמן שקנתה לשני הילדים שלה (לא נותן לבוגר מבינהם יותר מ12 שנים) אייפונים 3GS חדשים, רציתי למות ..

אל תרצה למות, כשהכל בא בקלות ואין את תחושת המאמץ - אז גם אין כיף מהדבר.

הילדים שלה לא מעריכים את המתנה שקיבלו וכשייגדלו יהיה יותר ויותר קשה לרגש אותם.

לטעמי זה לא מתכון לאושר.

שלא תטעה, התגובה הזו נכתבה ממקום של יש ולא ממקום של אין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...