Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למכירה 106 ראלי דור 2

השרשור נעול! רק פותח השרשור וצוות האתר יכולים להגיב
שימו לב! השרשור הזה בן 5019 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי הרבה מלחמות עצמיות החלטתי למכור את הרכב בעיקבות הקילומטראז' הגבוה שאני עושה (אני עובר לרכב דיזל משעמם וחסכוני :roll: ).

הרכב אצלי כחצי שנה ויש טסט עד נובמבר (אני העברתי אותו טסט מיד לאחר הקניה). הרכב יד 6 ועם 193-4 אלף ק"מ.

המצב החיצוני של הרכב טוב למדי יחסית לרכב שנת 97 - כלומר,אין מכות מעבר למכות חניה קטנות של אנשים לא מתחשבים,ישנה שריטה עמוקה על המכסה מנוע שמישהו קנאי דאג להשאיר לי והקליפסים של החצאיות כמובן לא כולם שרדו את השנים.

לרכב יש מכת קצה שילדה מאחורה! הבחור שממנו קניתי את הרכב הראה לי את התמונות של התאונה,האמת לא נראה רציני אבל הבנתי שככה זה בסקסו/106,כל בעיטה מגיעה לשילדה. בקיצור הבוחן שבדק לי את הרכב לפני הקניה הוא חבר טוב של אבא שלי לכן סמכתי עליו כאשר אמר לי שאין לזה שום השפעה בטיחותית אלא רק השפעה כלכלית.

על הרכב מורכבים בולמי בילשטיין,קפיצי אייבך,סעפת+צנרת+דודים של סופרספרינט,סטראט תחתון,וסת דלק,פילטר פתוח K&N 57I,ג'אנטים של ספידליין האיטלקית,הגה+ידית הילוכים+דוושות סט תואם של OMP,צמיגי סמי-סליקס ואולי עוד משהו ששכחתי.

הרכב נוסע מעולה ואצלי כבר עבר 3 טיפולי 10K (אחד מיד עם קניית הרכב ועוד שניים אחר כך). השתמשתי בפילטרים מקוריים (חוץ מהאחרון שהוא פילטר של MANN),פלאגים מקוריים מג'אן,שמן ELF קומפוטישן חצי סינטטי.

בנוסף ברכב קיימת מערכת פשוטה: רדיודיסק פיוניר,קומפוננט לא ידוע (איתו קניתי את הרכב,הוא לא משהו אבל לי הספיק),סאב JBL ומגבר פולס אודיו BA4400. כמו כן מותקנת אזעקת ביפר של חברת גארד שהיא באחריות לעוד 7 חודשים.

הקונה יקבל עם הרכב:

סט צמיגים קלבר דיינקסטר HP2 במצב מעולה,היו על האוטו חצי שנה עד שהגיע הקיץ ושמתי את הסמי-סליקס.

בית פילטר מקורי,קפיצים מקוריים,הגה מקורי ואולי עוד אילו דברים ששכחתי.

מחיר:27K ש"ח

הפלאפון שלי: 057-8129277

במידה ואני לא זמין (קורה הרבה) ניתן לשלוח הודעה פרטית פה באתר (אני גולש פה יום-יום)/להשאיר הודעה/לשלוח SMS.

DSCF0008(1).jpg

DSC00047.jpg

התחלתי מאוד להילחץ, יש לי גם וילונות שחורים באוטו והראייה עוד יותר נמוכה, גם אורות דמוי קסנון של פיליפס שלא מאירים שום דבר בגשם כמעט) והיה די מפחיד. סעו בזהירות !
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

הרכב חזר להיות רלוונטי. צמיגי סמי-סליקס כבר לא קיימים :twisted:. אבל הותקנו ברכב מושבים של אימפרזה טורבו, מעולים ומאוד אוחזים. ק"מ עלה ל198 אלף.

כל השאר נשאר זהה והמחיר המעודכן הוא 26K.

התחלתי מאוד להילחץ, יש לי גם וילונות שחורים באוטו והראייה עוד יותר נמוכה, גם אורות דמוי קסנון של פיליפס שלא מאירים שום דבר בגשם כמעט) והיה די מפחיד. סעו בזהירות !
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

UP:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מי שבירר לגבי תוספות מהרכב בנפרד - אז לא. אני לא מוכר דברים ממנו בנפרד. כל התוספות נשארות על האוטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

עידכון: הרכב חצה את קו ה200K ויעבור טיפול 10K השבוע-שבוע הבא (לא בוצע עדיין בגלל עומס של פעילות בצבא :evil: ).

שכחתי לציין בהודעה המקורית שלרכב יש הילוך חמישי ארוך (של 306) לטובת שיוט נינוח יותר וצריכת דלק משופרת.

כרגע המזגן לא עובד בעיקבות צינורית שצריך להלחים,מקווה לסגור את זה מחר.

בנוסף הוחלף אלטרנטור ורצועת אלטרנטור.

עקב הזדמנות לרכוש רכב שאני רוצה (כידוע רכב דיזל טוב קשה למצוא) אז המחיר יורד ל24K ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

UP :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

UP :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...