Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיג רזרבי מוגבל ל 80 קמ"ש MAX

cartom
שימו לב! השרשור הזה בן 5128 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בימים האחרונים נאלצתי להרכיב את הרזרבי ( בפעם הראשונה ) ושמתי לב שישנה מדבקה צהובה המתריעה על הגבלת מהירות בנסיעה איתו עד 80 קמ"ש . הענין הזה מוזר לאור העובדה שמידות הצמיג הרזרבי תואמות את הצמיגים הנעולים ברכב 205\65\16 יש למישהו הסבר להגבלה הזו .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בטוח שזה צמיג רזרבי עם אותן מידות כמו שאר הגלגלים שלך? בד"כ הגלגל הרזרבי ברכבים חדשים שנקרא אגב DONUT הוא קטן יותר משמעותית משאר הגלגלים וניתן להבחין בכך.ה DONUT אכן מוגבל עד למהירות של 80 קמ"ש וגם מוגבל מבחינת כמות הק"מ שניתן להשתמש בו ב TOTAL. הגלגלי החלופי הנ"ל מוגבל למה שציינתי למעלה כיוון שהוא לא איכותי כמו שאר הגלגלים של הרכב וכאשר ייצרו אותו לא ייצרו אותו עם אותה פונקציונאליות כשאר הגלגלים. התרכזו יותר ביכולת האחסנה שלו לטווח ארוך (כיוון שהוא שוכב רוב הזמן בתא המטען), קלות משקל (כדי שיהיה קל להחליפו) וכדומה. אגב, אתה כמובן יכול לנסוע איתו במהירות שגבוהה מ 80 קמ"ש ולאורך הרבה קילומטרים אבל זה לא מומלץ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בימים האחרונים נאלצתי להרכיב את הרזרבי ( בפעם הראשונה )

בימים(!) האחרונים? תקן אותי אם אני טועה אבל אני מניח שאתה לא מתחזק את הרזרבי כשאר הצמיגים ברכב,ואלוהים יודע מתי הוא הוחלף.

אני הייתי מפחד לסוע על צמיג כזה יותר מהמינימום ההכרחי שדרוש כדי להגיע לפנצ'ריה לרכוש צמיג(ים) חדש(ים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבחור מעלי,

נו,אז מה אם ראית כמה רכבים בשכונה נוסעים עם צמיג רזרבי דק במשך כמה חודשים ? זה אומר שזה תקין ?

הצמיג הדק,מעצם היותו במידה שונה מהמידה של יתר 3 הצמיגים שמותקנים על הרכב יגרום לכך שאם תעזוב את ההגה הרכב יסטה מנתיבו,מהסיבה שהצמיג הרזרבי מייצר פחות חיכוך עם הכביש.

נראה לך בטיחותי ?

יצרני הרכבים שמו את הצמיגים האלה מטעמי חיסכון,לא חיסכון במקום,שכן ברוב המקרים המקום המוקצה לגלגל הרזרבי הינו בגודל של צמיג סטנדרטי,זה נובע מטעמי חיסכון בעלויות ייצור של רכב.

הגלגלים האלה לא בטיחותיים לנסיעה לאורך זמן,בטח ובטח לא במהירות גבוהה.

המטרה היחידה שלהם היא שתוכל להתקין אותם במטרה להגיע לפנצ'ריה הקרובה לצורך תיקון והרכבת הגלגל המקורי והחזרת החילופי אל תא המטען.

אל תשחק עם זה ואל תעשה נסיונות.

אני אישית שונא את הגלגלים הרזרביים הדקים,לכן בכל הרכבים של אבא שלי דאגתי שיהיה לו גלגל רזרבי בגודל שתואם ליתר הגלגלים.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בטוח שזה צמיג רזרבי עם אותן מידות כמו שאר הגלגלים שלך?

עברית אני מניח שאתה יודע לקרוא אחרת לא היית מגיב - אבל לכתוב תגובה ששוללת את הפרטים המדויקים שציינתי מביאה אותי פשוט לתהות מה לעזאזל לא ברור כאן ?

בימים(!) האחרונים? תקן אותי אם אני טועה אבל אני מניח שאתה לא מתחזק את הרזרבי כשאר הצמיגים ברכב,ואלוהים יודע מתי הוא הוחלף.

אני הייתי מפחד לסוע על צמיג כזה יותר מהמינימום ההכרחי שדרוש כדי להגיע לפנצ'ריה לרכוש צמיג(ים) חדש(ים).

מהיכן הקביעה הזו שלך ?

חשבת אולי שמדובר ברכב חדש למשל ? ואיך זה קשור לתחזוקה של רזרבי ?

אם הרזרבי שלך 'מתוחזק' אז אתה מסיר את המדבקה הצהובה שמוצמדת לג'אנט ע"י היצרן כאשר הצמיג חדש וטרי .

הקיצר , מי שלא מתכוון להתייחס ענינית לסוגיה הזו עדיף שלא יענה כלל .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט קצת מוזר, אולי מדובר באמת בצמיג עם תרכובת גומי כזאת שמתייחסת לאפשרות אחסנה ארוכה ללא התייבשות הגומי ועל כן היא אינה חזקה או מתאימה לנסיעה ממושכת ובמהירות גבוהה יותר.

במאזדה 6 של ההורים שלי קיים גלגל רזרבי במידות המקוריות (ואותו הצמיג בדיוק כמו ה-4 המורכבים, כולל חישוק הסגסוגת הזהה).

שם אין מדבקת הגבלה למהירות ואחרי כמה חודשים שהרכב נרכש והתפוצץ אחד הצמיגים הקדמיים והוא הפך מרזרבי לצמיג קדמי (יחד עם צמיג חדש מאותו הסוג בדיוק ואילו המשומש התקין מקדימה הפך להיות הרזרבי).

מהי החברה הרשומה על הצמיג הרזרבי?

במידה והצמיגים המורכבים הם המקוריים, האם הצמיג הרזרבי זהה להם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הניחוש היחיד שלי הוא שהיצרן שם כסטנדרט את המדבקות האלה על הגלגלים הרזרבים,ללא הבחנה אם מדובר בגלגל הדק או בגלגל סטנדרטי.

בהתחשב בכך שעל מי מה שאתה כותב הגלגל והצמיג זהים לאלה שמותקנים ברכב-אין מניעה להשתמש בו כגלגל רגיל לכל דבר בלי להתייחס למדבקה שלו.

וודא שדגם הצמיג של הגלגל הרזרבי תואם את הדגם של יתר הצמיגים (ואם מדובר ברכב חדש אין סיבה שהוא לא יתאם אם הוא באותה מידה) וסע לשלום.

כדי ללכת על ה-SAFE SIDE אתה פשוט יכול לבדוק את הקוד מהירות שמודפס על הצמיג עצמו,סתם ככה בשביל השקט הנפשי שלך.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא חושב שהגלגלים הדקים האלה יותר בטיחותיים, למה? מכיוון שאם היו מקבלים בכל המכוניות גלגל רזברי שהוא תואם לשאר גלגלי הרכב כולל החישוק מגנזיום כמו לדוגמא בטוסון או במאזדה 6 זה יוצר מצב שאחרי שיש פנצ'ר מחליפים, וממשיכים לסוע על החלופי כאילו זה "הגלגל החדש" במקום ללכת לתקן את הפנצ'ר בהקדם, זה מסוכן מ2 סיבות- האחת היא שיש בבגאז' גלגל מפונצר במקום רזרבי, ואם יהיו עוד פנצ'ר אז אכלתם אותה, ושעכשיו נוסעים על גלגל שהצמיג שלו שחוק במידה שונה משאר הגלגלים..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

adidas1 כתב:

אתה בטוח שזה צמיג רזרבי עם אותן מידות כמו שאר הגלגלים שלך?

עברית אני מניח שאתה יודע לקרוא אחרת לא היית מגיב - אבל לכתוב תגובה ששוללת את הפרטים המדויקים שציינתי מביאה אותי פשוט לתהות מה לעזאזל לא ברור כאן ?

שאלת שאלה? רצית תשובות? אנשים רוצים לעזור לך ומה שיש לך להגיד זה לתקוף? שיהיה לך בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5128 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...