Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעתכם על פיג'ו 308

almoni
שימו לב! השרשור הזה בן 5163 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הסחיבה שלה- מצוינת. מנוע ב.אם.וו.

הבעיה: הגיר, רק 4 הילוכים טיפטרוניק.

אם היה גיר 6 הילוכים, או גיר די.אס.ג'י. - היה ניצול הרבה יותר טוב של המנוע.

מכונית מאוד נוחה ומהנה.

לגבי השוק שלה- כנראה דומה ל - 307.

אלו שקנו אותה בשנתון הראשון שלה- 2008 - אכלו אותה בגלל מדיניות היבואן, שהחליט לפני כשנה להביא את הגרסה הבסיסית פחות מאובזרת והוזיל מאוד את מחירה.

כמובן שבעלי המשומשות אכלו אותה חזק. חבל.

אח"כ נציגי היבואן במוסך המרכזי מתחננים ללקוחות שישארו נאמנים למותג. שימשיכו להתחנן.

מציע לבדוק אופציות נוספות כגון אוקטביה 1.4 טי.אס.איי. או ג'טה.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני התייחסתי לאטמוספרית- 120 כ"ס. סוחבת טוב מאוד.

אבל--- לאחר נהיגה במשך מס' חודשים בסקודה אוקטביה- כאשר אני מידי פעם נוהג על ה- 308 - זה מרגיש עגלה.

אין מה להשוות בכלל.

מציע לנהוג בכל אחד מהרכבים ולהתרשם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שיש פיג'ו 308

האם יכול לומר לי

בנוגע לסחיבה של המנוע שלה.

ובנוגע לשוק שלה.

תודה.

סחיבה - סבירה, לא ברמה של יפנית/קוראנית. גיר אוטומטי מסרס.

שוק - שוב, סביר ואבל נופל מהיפניות.

בקרוב מבצע "חבר" כ 10% הנחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בולפאס מה אתה משווה אוקטביה אוטו סוס רציני,באמת שהדיזל מדהים מבחינת הכוח שלו והמהירות ביחד עם תצרוכת דלק מעולה,למרות שהוא לא מצטיין בשיכוך בורות.מבחינת היגוי ונוחות לא חושב שנהגתי על משהו יותר נוח.

התענוג שמוביל אותך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עמוס שלום.

לא התכוונתי לדיזל אלא לבנזין.

אם כבר מדברים על רכיב הנוחות, הפיג'ו 308 נוטה יותר לכיוון הגרמניות מבחינת נוקשות.

באופן כללי, זו המגמה של פיג'ו בשנים האחרונות- ראה פיג'ו 407 - היתה לי כזאת, הרכב מתוכנן יותר לכיוון של קשיחות (פחות רכות) ביחס לדגמים קודמים של פיג'ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5163 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...