Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחדשתי בג'אסטי. צריך את עזרתכם.

aa123
שימו לב! השרשור הזה בן 5142 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מי שמכיר אותי יודע שיש לי תחביב מוזר, והוא לקנות גרוטאות ולפרק אותן בשטח. אחרי שהיו פייבוריט, 205, רנו 5, קניתי לאחרונה ג'אסטי 1.2. (למה ג'אסטי? כי אני מתכנן לקנות תומקאר ולהעביר את המנוע לשם).

כמובן שהג'אסטי הזאת גם הולכת לעשות חיים (או למות ביסורים, תלוי איך מסתכלים על זה). אני אישית נהנה מנסיעת שבילים מהירה (כולל החלקות, קפיצות ובוץ) לא פחות מלעשות את סדום-ערד עם הקליאו. לרוב מצטרפים אליי חברים שנוסעים ברכבים ספורטיביים ביומיום (WRX, מיאטה, קופרה, 106GTI) וגם הם לא מפסיקים להנות ולצחוק, אז לא לזלזל. שבוע שעבר עשינו עם DL את הדרך מצומת נחשון עד ירושלים בשטח, עבירות מאוד קשה ועליות רציניות - ואני אומר לכם שזה היה שווה רק בשביל לראות את החיוך של רוכבי האופניים שלא הבינו מאיפה באנו :lol:. ועוד לא דיברתי על לשקוע בבוץ עם הסקודה בשלוש בבוקר כשבחוץ גשם זלעפות.

ועכשיו נעבור לחלק האומנותי:

אני רוצה לשמוע מכם רעיונות מגניבים לגבי הקוסמטיקה (?!) של הרכב. בפייבוריט שהייתה לי הדבקתי על החלון האחורי מדבקה גדולה של BMW M3 ואנשים היו עוצרים לידי ברמזור, מצביעים וצוחקים. :lol: על הרנו5 כתבתי בטוש על כל האוטו "הונדה" ו-VTEC וציירתי צב. עכשיו אני רוצה לקחת את זה צעד קדימה.

בינתיים חשבתי להדביק על החלון האחורי juSTi

לאחותי היה חלום לקנות רכב ולצייר עליו, והיום נתתי לה את האוקיי. כנראה שעל הדלתות ועל החלונות האחוריים הולך להופיע מוישה אופניק (נקווה שיצא לה יפה, חסר לה שלא :-D)

כנראה שאני אבנה סנפיר ענקי ואשים מעל החלון האחורי (פארודיה על כל הסיוויקים פה באשקלון).

חשבתי גם לשים מדבקה "כריש הכביש, מלך הדרך", אבל זה נראה לי טיפה פתאטי.

חשבתי אולי להדביק "א.א שירותי לימוזין ברכב זה".

מה דעתכם?

אם יש לכם רעיונות - קדימה.

הולך להיות מקורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל חוקי לחלוטין!

יש ביטוח וטסט, הרכב תקין לחלוטין. לצייר את אופניק על האוטו גם חוקי, בפעם האחרונה שבדקתי.

אגב, כבר קרה לי שעצרו אותנו שוטרים באמצע הלילה, כיבו את האורות והצ'קאלאקות ועשו ביקורת. רק שהשוטר היקר לא חשב שגם אם האורות כבויים עדיין רואים את האור ברקס. (את האמת - נלחצתי וחשבתי שזו X5 עם סוחרי סמים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וילון לשמשה האחורית ומסגרות כסופות למספרים עם כיתוב "Mercedes Benz - Unlike Any Other".

מחזיק מפתחות עם סמל של פרארי.

מדבקה מעל האגזוז "מייבאך. לנפח כאן"

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...