Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למבורגיני נצפתה בישראל (איחוד שרשורי פליאה)

Yaakov
שימו לב! השרשור הזה בן 4011 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם השאלה המקורית היא אם יש בארץ, אז התשובה היא יש. תגיע למפגש "נוקיה" בימי שישי ותוכל לראות אותה. לכן, התשובה היא שניתן להביא למבו כרכב אספנות (בן 30 שנה ומעלה). לא מזמן הביאו רולס רויס ישנה לארץ (ראה שרשור בפורום אספנות)

להביא למבו חדשה ולאזרח אותה, קשה לי להאמין שאפשר....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 237
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

טוב, לי ידוע על 2 למבו קונטש מקוריות שהיו בארץ עם לוחית צהובה

אחת כמו שנאמר היתה לבנה בראשון

והשניה לא זוכר את צבעה היתה שייכת לאישה שגרה בכיכר המדינה וגם הבן שלה היה נוהג עליה כשהוציא רישיון

גמני ניסיתי כבר כמה שנים להגיע אליהן אבל למרות שהגעתי לבעלים של זאת מכיכר המדינה לא ידוע לאן היא נעלמה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

F430 ? ועוד 2 ?

יש 360 ספיידר שהביאו לפני כמה חודשים... אבל F430? קשה לי להאמין :roll:

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם השאלה המקורית היא אם יש בארץ, אז התשובה היא יש. תגיע למפגש "נוקיה" בימי שישי ותוכל לראות אותה. לכן, התשובה היא שניתן להביא למבו כרכב אספנות (בן 30 שנה ומעלה). לא מזמן הביאו רולס רויס ישנה לארץ (ראה שרשור בפורום אספנות)

להביא למבו חדשה ולאזרח אותה, קשה לי להאמין שאפשר....

הנה לינק למפגש מועדון ה-5 בהיכל נוקיה בסוף השנה שעברה עם הלמבורגיני

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=221426

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בארץ פרארי 360, 599 הייתה(לא יודע אם היא עדיין בארץ) ויש עוד 2 אספנות.

מעניין יהיה ליראות את הלאמבו שיביאו לארץ אם זה אמיתי.

בינתיים אפשר 'להסתפק' במשהו קרוב - AUDI R8. וכמובן מספר נחמד של רכבי פורשה:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בואו נעשה קצת סדר בבלאגן עם המכוניות על שיש בארץ

למבורגיני...יש רק את האוראקו שהיא אספנות ועדין לא קיבלה לוחית..בתקווה שתקבל

היתה רפליקה של דיאבלו צהובה שיש תמונה שלה בחניון ואת הרפיליקה של הקונטאש שנמצאת באשדוד, השאר טיילו בארץ וחזרו לחו"ל.

פרארי...היתה את ה-456 שהוחלפה ל-575 מראנלו והיא עדין בארץ אצ"ל מיכאל לוי ויש לה לוחית צהובה.

יש את ה-355 שצילמו אותה לפני כמה שנים באילת, ולפני שנה צילמו אותה באילת, הבנתי ששייכת לאיזה בכיל במלונות דן, גם היא לא ישראלית אבל נראה שהיא באה לבקר בארץ.

יש 3 308 אספנות עם לוחית ישראלית.

היתה את ה-360 ספיידר שגם היתה במסודרים, ניסו למכור אותה בארץ אבל היא עשהת בסוף "אחורה פנה" וחזרה לחו"ל ויש את ה-360 ש"באווריין מוטורס" אבל היא עדין עם לוחית זרה.

אאודי R8, יש 2 עם לוחית ישראלית (כסופה ואדומה), אחת עם לוחיות דיפלומטיות ואחד שנמצאת במגרש של אוטודיל שמציעים תמורתה מיליון וחצי שקל...פשוט לשלם ולקחת...השאלה אם שווה להוסיף 100K רק כדי לא לחכות עד שהיא תגיע לארץ.

פורשה 997 (בגרסאות על), יש כמה וכמה טורבו, 2 מהן קבריולה (חומה ושחורה), לפני שנה ייבאו שתי GT3, לבנה שהבנתי שהלכה קפוט בתאונה וכסופה שעדין חיה.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש רק פרארי 308 GTB אחת בארץ והיא אדומה. ראיתי גם את הפרארי האפורה של מיכאל לוי בחניון ביתו. ויש 997 TURBO כסופה שחונה לא רחוק מהבית שלי והיא של בחור ששמו זוהר. אני יצלם אותה פעם ויעלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתה רפליקה של דיאבלו צהובה שיש תמונה שלה בחניון ואת הרפיליקה של הקונטאש שנמצאת באשדוד, השאר טיילו בארץ וחזרו לחו"ל.

פרארי...היתה את ה-456 שהוחלפה ל-575 מראנלו והיא עדין בארץ אצ"ל מיכאל לוי ויש לה לוחית צהובה.

יש את ה-355 שצילמו אותה לפני כמה שנים באילת, ולפני שנה צילמו אותה באילת, הבנתי ששייכת לאיזה בכיל במלונות דן, גם היא לא ישראלית אבל נראה שהיא באה לבקר בארץ.

היתה את ה-360 ספיידר שגם היתה במסודרים, ניסו למכור אותה בארץ אבל היא עשהת בסוף "אחורה פנה" וחזרה לחו"ל ויש את ה-360 ש"באווריין מוטורס" אבל היא עדין עם לוחית זרה.

אאודי R8, יש 2 עם לוחית ישראלית (כסופה ואדומה), אחת עם לוחיות דיפלומטיות ואחד שנמצאת במגרש של אוטודיל שמציעים תמורתה מיליון וחצי שקל...פשוט לשלם ולקחת...השאלה אם שווה להוסיף 100K רק כדי לא לחכות עד שהיא תגיע לארץ.

פורשה 997 (בגרסאות על), יש כמה וכמה טורבו, 2 מהן קבריולה (חומה ושחורה), לפני שנה ייבאו שתי GT3, לבנה שהבנתי שהלכה קפוט בתאונה וכסופה שעדין חיה.

יש כבר 3 אאודי R8 עם מספר צהוב אם לא יותר...

ואמורות עוד 2 להגיע ללקוחותיהם.

לשלושתם יש כבר תמונות ברשת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איציק

בוא נעשה סדר לסדר ,

ה575 כבר לא אצל מיכאל לוי (נמכרה ).

ה360 ספיידר עפה לחו"ל

ה360 היותר חדשה של "באוורין" חייכה לשלום לתושב גרמניה (נמכרה שם ) ,

בדרך לארץ עוד 575 (לה יכולים לתת רישוי בעקבות הרכב של לוי לשעבר) .

לגבי ה911 טורבו ,תלוי היכן ראית כי יש עוד קבריולט (גם בכפר שמריהו) .

לגבי הGT3 אז נכון שהלבנה רוסקה (יש לי תמונות קשות לצפייה שלה אחריי התאונה) אך יש עוד אחת ששיכת לתושב שכונת העוני סביון (ניתן לראות את הרכב בשעות הבוקר יוצא לכביש שמוביל מיהוד לת"א ) .

לגבי הפרארי 430 אז ידוע שאחד מהמשתתפים של השרדות רכש אחת וכן שחקן עבר בכדורגל .

לגבי הלמבו אז כרגע זה רק שמועה שרצה .

דדי,

מאמן נהיגה ספורטיבית ובטוחה - לחיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך יהיה אפשר להביא 575 לארץ? הייצור של האחרונה נפסק לפני יותר משנתיים.

GT3 בסביון? קשה לי להאמין. יש בהחלט כמות יפה של פורשות בסביון, רובן 911, 3 מהן עם כנף אחורית של GT3, אבל אף אחת מהן לא GT3 אמיתית.

לא ברור לי איך יש בארץ F430.

היבואן של פרארי - סמל"ת - לא מייבא את הרכב ולא נותן אישורים לייבוא הרכב, אז איך תהיה?

משתתף בהישרדות ? מהעונה הקודמת יש -אולי- 2 עם היכולת הכלכלית לכך; כאשר הראשון לא גר בארץ והשני ממש לא נוסע בפרארי.

הלמבו זו בהחלט שמועה, שנמסרה לי מעובד צ'מפיון שהיה מעורב בביצוע ההזמנה.

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Guest ספורטמוטורי

תמונות של פרארי ולמבורגיני בארץ,בעצם למבורגיני דיאבלו אחת

ועוד 5 פרארי

360 רגילה ועוד אחת 360 ספיידר,ועוד אחת נראה לי הGTO הוא 328 ישנה,ועוד 355 טארגא,ו355 רגילה

030712_-_1.jpg

030712_-_2.jpg

17608821_-_1.jpg

DSC00218.jpg

Dsc00687.jpg

norm_693378.jpg

IMG_1024-e.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה"שתי" הפרארי 355 הם אותה אחת

בשתיהם רשום בלוחית 6LUM.

לגבי השמועה על הלמבו...שוב, עד שאני לא רואה באותה בארץ עם לוחית ישראלית אני לא מאמין.

לגבי הפרארי 430 והמשתתף בהשרדות והכדורגלן, תזכור שגם ברקוביץ' קנה בנטלי שעשתה כמה סיבובים בארץ וגם אחריה הראו תמונה של בנטלי שהגיעה בנמל אילת...אבל היום צמד הבנטלי בחו"ל וברקוביץ' נוסע על קאדילק אסקלייד.

ויש ישראלי שקנה לפני 4 שנים פורשה קרארה GT דרך סוכנות פורשה אבל...ועם דגש על אבל הוא החזיק אותה בחו"ל.

היתה גם הרולס רויס פאנטום שביקרה בתקופה של תערוכת אוטומוטור, אבל גם היא בחו"ל והעובדה שיש רולס רויס ישנות בארץ, זה כיוון שרולס רויס העולמית מחוייבת לשלוח טכנאים משלה לכל מקום בעולם שיש בו רולס רויס.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...