Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש המלצה לאופניים

natio2
שימו לב! השרשור הזה בן 5256 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אופני כביש סבירות פשוט לא בתקציב שלו .

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי טרק 3700 ב1700 שקל כולל חומר בפנימיות ,בקבוק+מתקן.

נסעתי באופנים האלה הרבה ואני מרוצה מהם.

יש לציין שאני מרים אותם עם אצבע אחת מרוב שהם קלות ,והצמיגים ברוחב 2.00 ככה שהם ממש זריזות גם בכביש וגם בשטח.

יש עכשיו הרבה מבצעי סוף שנה תבדוק את זה.

"זול וזוגלובק - שניהם מתחילים בזין, ובשניהם תקבל נקניקיה"

חיפושיות 73-74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי אני היה יותר ספציפי.

אני קצת חושש המצמיגים .

מה הקוטר הכי גדול לאופניים או יותר נכון הכי רחב וחזק

אני שוקל 110 ק"ג

אז אני חושב גם לכיוון הזה .

אני צריך צמיג רחב מאוד וחזק .

למשהו יש עצה בנידון ?

ולגבי הכיסא יש סוגים מסויימים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני באמת לא מבין באופניים, אבל מה שאתה צריך זה חישוק חזק, לא צמיג חזק, כמדומני. יש למשקל שלך גם משמעות לבולם בוא תעשה שימוש (בולם רך על הכביש זה לא נחמד כשצריך לעצור חזק). לך לפורום אופניים ושאל שם. אני לא מכיר אחד רציני כמו carsforum במכוניות אבל אתה יכול לנסות בתפוז (פורום 652) יש את אתר harim, groopy ו-bikezone.

הייתי גם מגגל קצת באנגלית.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מחפש חישוקים חזקים, זו הוצאה נוספת.

מה הגובה שלך?

זה לא נגמר בכמה חלקים, אם אתה גבוה 185+ ס"מ, אולי תיאלץ להחליף כידון לרחב יותר, סטם לקצר\ארוך יותר [תלוי במה שאתה מחפש] וכמובן פדלים -- לנוכח משקלך ממש לא הייתי ממליץ על פדלים מפלסטיק פשוטות, אני 70 ק"ג וקפיצה של 4 מדרגות על אופניים של חבר עם כאלה פדאלים נגמרה בשבירה של שני הפדאלים :D

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שתופר קילומטרים עם אופניים בתור אימוני כושר, אני ממליץ לך בחום על המרידה SUB40/60.

הם יהיו התמורה הכי טובה לכסף בסכום הנ"ל.

יש לי את הSUB40 כבר חודשיים ואני מאוד מרוצה מהם.

אם אתה הולך לרכב מרחקים בסדר גודל כמו שציינת אתה חייב לרכוש אופניים שכל המכלולים יהיו איכותיים ומחברות מוכרות, כי אחרת יהיו לך בעיות והרבה..

אל תתפשר ותתקמצן בנושא הזה. כי פה באמת מה שזול הופך להיות יקר, מניסיון! :)

לאחר כמה מאות ק"מ של רכיבה אני מכניס בקרוב את האופניים לטיפול ראשון במסגרת האחריות (חיזוקים, כיוונים ומתיחות) ואני ממש לא עושה חיים קלים לאופניים.

זאת לעומת הקודמות שהיו לי שאשכרה התפרקו אחרי 500 ק"מ שבמהלכם כל שבוע היה תיקון אחר וחלקם היו דיי יקרים..

SUB40

http://www.rosen-meents.co.il/?CategoryID=168&ArticleID=1488&Page=1

SUB60

http://www.rosen-meents.co.il/?CategoryID=168&ArticleID=2299&Page=1

חישוקים חזקים (כפולים) קיימים ברוב האופניים בטווח מחיר הנ"ל שצויין פה.

כסא, לא רחב מידי (שמאוד יציק לך ברכיבות ארוכות) ולא צר מידי.

יש אופניים שהכסא שבא איתם מאוד נוח ואין צורך להתעסק ולהחליף אותו.

אתה מאיזור המרכז, אני ממליץ לך להיכנס לסניף המרכזי של רוזן מינץ ליד עזריאלי, הרבה זמן לא ניתקלתי בכזה שירות טוב ואיכפתי.

זאת לעומת האנטיפתיות והיקרנות של מצמן מרוץ שגרמה לי לברוח משם..

אז יאללה ,

תתחיל לדווש ולהתמכר :)

2001 Opel Astra 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, סחתיין על צעד בכיוון לספורט ממכר...

הדרך הכי טובה לדעת מה מתאים לך, בטווח המחירים הנ"ל, היא לחרוש ברגל את כל רחוב החשמונאים ולעשות סיבובי אופניים.

לא ממליץ להתקרב לרשתות הגדולות, מניסיון, כולם נחמדים אלייך עד שהוצאת כסף, אח"כ כשיש בעייה - לך תחפש עם מי לדבר.

חנויות פרטיות הן הרבה יותר טובות, אני אישית מטפל וממליץ על "סלאלום", אם הם מתמודדים עם האופניים שלי, הם יתמודדו עם כל דבר :D

דבר נוסף שצריך לקחת בחשבון הוא, שרכיבה של 30 ק"מ זה לא עניין פשוט וטריוויאלי כ"כ לאדם שרק החל ברכיבה.

זה ה-ר-ב-ה מרחק, אולי פחות מורגש על אופני כביש תחרותיות, אבל על אופני שטח / כביש במחירים האלו, זה לא מעט רכיבה.

תתחיל להתאמן בצורה הדרגתית, השרירים, המפרקים, הגידים והרצועות צריכים זמן להתאושש מרכיבה לרכיבה.

ממליץ על מכנס מרופד, זה MUST בהתחלה, כפפות, קסדה, וסט בסיסי של כלים + פנימית להחלפה, זה יכול לחסוך לך הליכה עם האופניים ביד.

שיהיה בהצלחה, ומצטער שאין לי דגם ספציפי להמליץ לך, אין לי ניסיון עם אופניים מהסוג שאתה מבקש לרכוש.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...