Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המדריך הכמעט מלא ל"איך לא ליפול בפח של סוחרים"

Tzvika-Pick
שימו לב! השרשור הזה בן 1637 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בדיקת משכון דרך אתר משרד המשפטים עולה 27 ש"ח ,והתשובה שמתקבלת כמעט מיידית.

לא כדאי לחסוך את הסכום הזה בשום פנים ואופן, גם לא לרכב מיד פרטית.

כבר יצא לי להציל ולהינצל מרכבים ממושכנים מספר פעמים בזכות המנגנון הזה.

עשיתי בדיקה מקוונת ברשם המשכונות, ועולה 10 שח. לידיעת הציבור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד משהו שלי באופן אישי מדליק נורות אדומות:

מוכר ביד 2 שרושם שהוא מוכן להחלפה.

אמנם יש מוכרים פרטיים שמוכנים להחליף רכבים, אבל סביר להניח שזה יותר נפוץ בקרב סוחרים ולא בקרב אנשים פרטיים.

אם למשל אפרסם את הקליאו שלי למכירה, אין שום סיבה שאבקש החלפה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...

שלום לכולם,

אינני יודע אם זה הפורום הנכון, אבל אתמול נתקלתי בתופעה שממש הצליחה לעצבן אותי.

לבת דודה שלי יש סוזוקי ליאנה שנת 2003 מטופלת במוסך המרכזי כמו שעון עם כל הקבלות.

בת דודה שלי ובעלה החליטו למכור את הרכב, הם פנו לסוחר שכמובן ניסה להוריד להם במחיר אבל זה בסדר, זו העבודה שלו וכל אחד רוצה להרוויח. הפנסים הקדמיים ברכב שלה היו צהובים, הסוחר אמר לה שאי אפשר לסדר את זה וצריך להחליף פנסים ולכן דרש שהיא תוריד במחיר :?.

היא במקרה ראתה כמה פוסטים שהעליתי לפייסבוק בנוגע לתחביב שלי ושאלה אותי האם הסוחר צודק.

אמרתי לה שתיתן לי חצי שעה ואני יוכיח לה שהוא לא.

כשעבדתי על הפנסים היא בינתיים הישגיחה על הילדה שלה, לבסוף קראתי לה והיא הייתה בהלם (התגובה שלה הייתה "איזה בן *** הסוחר הזה!").

משגע אותי שבעידן כמו האינטרנט אנשים מנסים לשקר על דבר שתוך 5 דקות בגוגל אפשר לקבל עליו תשובה, מה הם חושבים? שהם לא יתפסו בשקר?.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

..כשעבדתי על הפנסים היא בינתיים הישגיחה על הילדה שלה... (התגובה שלה הייתה "איזה בן *** הסוחר הזה!").

אני מקווה שלא אמרה את זה בפני הילדה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב ליטושי הפנסים מחזיקים אולי שנה אז אולי הדרישה שלו להחליף את הפנסים לא הייתה כזאת מוגזמת.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור, כי הרוב מחדשים פנסים עם מכונה בלבד ולוקחים 100 שקל על שתי דקות עבודה. אם לפני הפוליש תלטש עם נייר 800, לאחר מכן 1500 ו 2500 ולאחר הפוליש תמרח שכבות הגנה (ווקס ואוטם צבע) גם התוצאה תהיה יותר טובה וגם תחזיק הרבה יותר זמן מעמד.

עריכה: תראו לי סוחר אחד שבאמת יחליף את הפנסים ולא ילטש וימכור את זה כחדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתה רוצה ממנו? כל קונה רכב רוצה לקנות בכמה שיותר בזול ומנסה להוריד במחיר, לא רק סוחרים.

ואם הרכב במצב כזה טוב למה הם בכלל פנו לסוחר ולא מנסים למכור בעצמם?

VW Golf GTI 2006 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בניגוד לקנייה מסוחר רכב, מכירה לסוחר זה הליך נורמלי, ברגע שאתה מסכים על מחיר שאתה מרוצה ממנו ומקבל אותו אין שום הבדל בין סוחר לבין בן אדם רגיל, אבל הישראלים חושבים שאם הם מוכרים לסוחר הם יוצאים פראיירים, תאמין לי שאם בן אדם רגיל היה אומר לה את זה לא היית פותח על זה שרשור והיא לא הייתה מתרגשת מזה.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגידו תודה שהוא לא ניסה להוריד רק על הפנסים ולא חרטט שהלך מנוע או משהו גדול שעולה אלפי שקלים

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת הפרנסה שלו. הוא מרוויח יותר כשהוא קונה בפחות, אי אפשר להאשים אותו בזה. במיוחד כשהמצב לא משהו היום.

לא מוצא משהו פסול. מה שכן, הייתי חוזר אליו עם הפנסים "החדשים" ומקבל הצעה חדשה.

ברור לכולנו שהוא לא התכוון להחליף אותם בחדש, רק לצורך הבהרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

אינני יודע אם זה הפורום הנכון, אבל אתמול נתקלתי בתופעה שממש הצליחה לעצבן אותי.

לבת דודה שלי יש סוזוקי ליאנה שנת 2003 מטופלת במוסך המרכזי כמו שעון עם כל הקבלות.

בת דודה שלי ובעלה החליטו למכור את הרכב, הם פנו לסוחר שכמובן ניסה להוריד להם במחיר אבל זה בסדר, זו העבודה שלו וכל אחד רוצה להרוויח. הפנסים הקדמיים ברכב שלה היו צהובים, הסוחר אמר לה שאי אפשר לסדר את זה וצריך להחליף פנסים ולכן דרש שהיא תוריד במחיר :?.

היא במקרה ראתה כמה פוסטים שהעליתי לפייסבוק בנוגע לתחביב שלי ושאלה אותי האם הסוחר צודק.

אמרתי לה שתיתן לי חצי שעה ואני יוכיח לה שהוא לא.

כשעבדתי על הפנסים היא בינתיים הישגיחה על הילדה שלה, לבסוף קראתי לה והיא הייתה בהלם (התגובה שלה הייתה "איזה בן *** הסוחר הזה!").

משגע אותי שבעידן כמו האינטרנט אנשים מנסים לשקר על דבר שתוך 5 דקות בגוגל אפשר לקבל עליו תשובה, מה הם חושבים? שהם לא יתפסו בשקר?.

ועכשיו למען ההגינות בת דודה שלך כשתמכור את הרכב צריכה לספר לקונה המאושר שהפנסים נראו על הפנים אבל הבן דוד שלה שפשף אותם חצי שעה מרח אוטם צבע וזה בטח יחזיק כמה חודשים אולי שנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1637 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...