Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מישהו פה יודע קצת גרמנית ???

redroze
שימו לב! השרשור הזה בן 7435 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני צריך עזרה בפירוש כמה מילים אז אם משהו פה יודע קצת גרמנית ויכול לעזור לי אז בבקשה לשלוח ה"פ או להגיב לשרשור זה ...

ולמנהלים בבקשה לא למחוק את הת'רד הזה כי זה כן קשור לרכב (שלי) ומאוד דחוף לי ...

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, תודה חבר'ה אבל ממש אין לי זמן או כח להסתבך עם אתרים וכאלה ...

אז הנה הסיפור בקיצור, קניתי חלק ממשהו באיביי גרמניה ושאלתי אותו כמה יעלה המשלוח לישראל והנה התשובה שהוא שלח לי במייל:

Ja geht klar

8,80 Euro Porto

Gruss Klaus

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אריאל וזוית, אתם גדולים !!!

תודה רבה, עכשיו אני אציק לכם כל הזמן בה"פ כי אני קונה מלאאאאאא דברים באיביי גרמניה ...

לאחר עריכה:

אם אפשר לעזור לי רק בפירוש עוד משהו קטן:

Frontgrill Manta A, guter Zustand ohne Mängel. Kein Opelzeichen. Siehe Foto. Viel Spaß beim bieten! Dies ist ein Privatverkauf. Auf den Artikel wird nach dem neuen EU-Recht keine Garantie gewährt. Eine Rückgabe des Artikels wird ausdrücklich ausgeschlossen. Der Bieter erklärt sich mit der Abgabe seines Gebotes hiermit einverstanden.

אז הנה קצת רקע, מדובר בגריל שאני מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד צריך למנטה שלי, חשוב לי רק איך המוכר מתאר את מצבו (מהתמונה ניתן לראות שאין סמל אבל חשוב לי לדעת שאין סדקים בגריל ושהוא מושלם) ...

f0_1.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גריל קידמי ל MANTA S. במצב טוב ללא (בעיה במקור, אותיות גרמניות שלא הועתקו נכון).

ללא סמל אופל, ראה תמונה. הרבה (ראה הערה קודמת). זוהי מכירה פרטית.

המשםטים הבאים לא ברורים, ישנם אותיות בגרמנית שכנראה לא נתמכות כאן (בטא, מודגשות מעל)

אולי תתן קישור להודעה המקורית?

אריאל :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גריל קידמי ל MANTA S. במצב טוב ללא (בעיה במקור, אותיות גרמניות שלא הועתקו נכון).

ללא סמל אופל, ראה תמונה. הרבה (ראה הערה קודמת). זוהי מכירה פרטית.

המשםטים הבאים לא ברורים, ישנם אותיות בגרמנית שכנראה לא נתמכות כאן (בטא, מודגשות מעל)

אולי תתן קישור להודעה המקורית?

אריאל :)

בבקשה:

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=2453862974&category=42486

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרגום של שני אתרים...

Front grill Manta A, good condition without Mängel. No Opel sign. See photo. Offer much joke in that! This is a private sale. On the article, no guarantee is lasted after the new EU-right. A return of the article specifically is excluded. The bidder explains himself with the duty of its commandment with this agreed.

Front grill Manta A, good condition without lack. No OPEL indication. See photo. Much fun with offer! This is a private sales. On the article after new your-genuinly no warranty one grants. A return of the article is expressly excluded. The bidder explains itself in agreement with the delivery of its requirement hereby.

למה? ככה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...