Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שווה או לא ?

שימו לב! השרשור הזה בן 7837 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא יודע מה טווח מחירי ההתקנות היום בשוק. למה אני צריך להכין את עצמי?

אני כן מודע לחשיבות ההתקנה ולא יכאב לי להשקיע גם 500-700 ש"ח על התקנה טובה.

תמיד אפשר לגייס עוד כסף, מה גם שאני צריך לקבע בדרך את הדיבורית ולהתקין עוד גלאי נפח לאזעקה.

חוץ מהבניות ההתקנה צריכה להיות די פשוטה, כי רדיודיסק כבר מותקן, מאחורה רמקולים FULLRANGE מותקנים כבר

עם כבלים של PHOENIX GOLD 16 GAUGE, ויש לי בבית עוד כבלים כאלו שהוצאתי מהאוטו כשפירקתי את הדשבורד.

את המגבר אני רוצה להתקין מקדימה בתוך המגירה התחתונה שליד מושב הנוסע, ולכן אני חוסך גם כמה מטרים טובים של כבל RCA.

צחי.

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ב700 לא נראה לי שיהיה לך גם התקנה של מגבר גם בניית קיקפאנלים וגם התקנה של סאב.

קיקפאנלים לבד יכולים לעלות 700 אם עשו אותם כמו שצריך, אולי יותר זה לוקח הרבה מאוד זמן. אם תסתדר איכשהו עם הגבהות בדלתות אז זה כבר יכול להיות משהו בסגנון.

בכל מקרה לא תדע עד שלא תלך ותשאל.

בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קפצתי היום לקאיה מערכות לברר מחירים לגבי קומפננטים של מורל, אז ככה,

מילניום - 700 ש"ח, DOTECH - 890 ש"ח. שניהם 6.5".

הוא גם הראה לי KICKPANELS מוכנים, 160 ש"ח לאחד הוא רוצה.

נעשה סקר שוק, נארגן כסף ונחזור אליו...

צחי.

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בסופו של דבר צדקתי כשחשבתי שהוא התכוון ל DOTECH

הוא מכיר אותי (קניתי מהם מספיק דברים) ולכן הוריד לי אותם ל 800 ש"ח ... (או שהוא הקפיץ לך)

אולי נארגן קנייה ביחד ונוריד אותו עוד ... :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש הורג אותי התמחור של הדוטק שההפרש בינהם למילניום הוא כל כך נמוך והדוטק פשוט טובים בהרבה.

בכל מקרה 890 זה לא כסף בשביל סט שהוא טוב מאוד, לפני כשנתיים ראיתי שמכרו אותם ב1200-1300 בכמה חנויות מעניין איך המחיר ירד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות, אבל אני אומר לך כבר (אם אני זוכר נכון) שהמחיר הזה הוא מאוד קרוב למחיר עלות. אבל יכול להיות שהבן אדם תקוע עם הסטים כבר כמה זמן אז הוא החליט להוזיל את המחיר ולהעיף אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות מאוד,

לא קונים אצלו את הציוד שהוא ברמה גבוהה, אלא קונים ציוד ברמה בינונית שעולה לא יקר.

בעיקר הוא מתפקד על פיוניר,

סאבים ומגברים של רד סאונד שהוא דוחף לאנשים שלא מבינים בגרוש

וטוען שזה ציוד ליגה :!::!::!:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בסופו של דבר צדקתי כשחשבתי שהוא התכוון ל DOTECH

הוא מכיר אותי (קניתי מהם מספיק דברים) ולכן הוריד לי אותם ל 800 ש"ח ... (או שהוא הקפיץ לך)

אולי נארגן קנייה ביחד ונוריד אותו עוד ... :lol:

אני התעניינתי על 6.5", אתה על 5.25", כנראה מכאן ההבדל במחיר,

אבל בכל מקרה לא יזיק אם נעשה קניה משותפת.

צחי.

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7837 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...