Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכונית חלומותיכם - לבעלי דמיון!!!

תומR
שימו לב! השרשור הזה בן 7823 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תרשו לי להתעלק על הת'רד ולהעלות שאלה פילוסופית.

יכול להיות שאנשים כאן כ"כ דוחים את רעיון השיפורים, עד כדי אי-הבנה מרצון לאותו נושא?

לאף אחד בפורום אין רכב על, האם אין בן אדם אחד שרוצה לשפר חלק ולו הקטן ביותר (נגיד ברקסים)?

גם אם אנשים אישית לא רוצים לשפר את רכבם, בגלל עלויות/יעילות השיפור, אבל גם אינם רוצים להתעניין בנושא?

למה יש לאנשים סלידה (ככה זה נראה) בפורום הזה משיפורים (ולראיה, יחסינו אל פורום המפגש).

נכון, אני אומנם מכליל, אבל אני מקווה שאתם מבינים את הכוונה.

למה כבר בפתיחת השירשור הזה, היתה לי הרגשה שההענות תהיה פחותה בהרבה מאשר למשל "מכונית החלום שלי"?

למה הרבה אנשים כאן לא מתוודעים לתחום זה?

אני בטוח שיש כמה אנשים שלא הגיבו לשירשור (אני יכול לחשוב על שניים לפחות), אבל מה עם השאר, באמת מכונית החלומות שלכם היא אותה אחת שיוצאת מפס הייצור של פרדיננד/ז'אק/ג'וני/אישימוטו ללא שום שיפור אינדבידואלי שלכם?

לאו דווקא שיפור בכוח, לפעמים משפרים נוחות/מראה/פאר וכו'.

איש איש בדרכו ....

שכל אחד יעשה מה שטוב לו, לא אתה ולא אני ולא אף אחד חייבים להוכיח לעולם שמה שהם עושים הוא הכי טוב ומוצדק .

מעבר לעובדה שיש אנשים שאוהבים את האוטו שלהם מקורי ,שיפורים בארץ זה עסק יקר , לא לכולם יש את הכסף הזה.

אני יכול להעיד על עצמי שאת הדברים שחשבתי שאני צריך לשנות באוטו שיניתי, והתאמתי את האוטו שלי לצרכים שלי (להזכירכם, בדרך לעבודה שלי אי אפשר לעבור דרך המסלול מירוץ שיש בין ת"א לרמת גן, הוא סגור לקהל), אני חושב שכול אחד אמור לשנות או לא לשנות לפי הצרכים שלו.

בכול מקרה, שכול אחד יעשה מה שטוב לו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 62
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שלי יש אחת די פשוטה ואפשרית ביותר.

פורד קאפרי מארק 2 ( הדגם עם 2 הפנסים)

t85 5 הילוכים ידנית של פורד ( גיר אמריקאי ארוך , שסופג את הממומנט שיבא אליו :) )

מנוע קוזי עם גארט 3/4

4 קוני אדומים והנמכות.

מחשב ניהול מנוע וניהול שסטומים

apex

באקטים , ריתמות , צמיגים מינימלים יחסית ( 205/45/15 או אפילו 14 ) ...

ומערכת ממש!!!!!!! ממש!!!!!!1 רועשת :)

זה אחד... יש עוד כמה... אבל זאת התחלה :)

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרשו לי להתעלק על הת'רד ולהעלות שאלה פילוסופית.

יכול להיות שאנשים כאן כ"כ דוחים את רעיון השיפורים, עד כדי אי-הבנה מרצון לאותו נושא?

לאף אחד בפורום אין רכב על, האם אין בן אדם אחד שרוצה לשפר חלק ולו הקטן ביותר (נגיד ברקסים)?

גם אם אנשים אישית לא רוצים לשפר את רכבם, בגלל עלויות/יעילות השיפור, אבל גם אינם רוצים להתעניין בנושא?

למה יש לאנשים סלידה (ככה זה נראה) בפורום הזה משיפורים (ולראיה, יחסינו אל פורום המפגש).

נכון, אני אומנם מכליל, אבל אני מקווה שאתם מבינים את הכוונה.

למה כבר בפתיחת השירשור הזה, היתה לי הרגשה שההענות תהיה פחותה בהרבה מאשר למשל "מכונית החלום שלי"?

למה הרבה אנשים כאן לא מתוודעים לתחום זה?

אני בטוח שיש כמה אנשים שלא הגיבו לשירשור (אני יכול לחשוב על שניים לפחות), אבל מה עם השאר, באמת מכונית החלומות שלכם היא אותה אחת שיוצאת מפס הייצור של פרדיננד/ז'אק/ג'וני/אישימוטו ללא שום שיפור אינדבידואלי שלכם?

לאו דווקא שיפור בכוח, לפעמים משפרים נוחות/מראה/פאר וכו'.

אתה צודק ב-100%.

גם אני רוצה לשפר את האוטו שלי (פג'ו 205 רגילה..)

אבל (ופה בא האבל), אין לי את הכסף לשיפורים כאלו.. אז אני יכול רק לחלום.

אני לא כ"כ מבין בשיפורים (אפשר להגיד שלא מבין בכלל..) אז אני לא הגבתי עד עכשיו כי אני סתם יכתוב שטויות..

אבל מכונית החלומות שלי היא HONDA S2000, לקחת אחת כזאת,

לפרסם בפורום פה הודעה בסיגנון "שיפורים ל-HONDA S2000", ולחכות לתשובה מתומר..

הוא כבר יגיד לי מה אפשר וצריך לשפר שם... :hihi:

אח"כ אני יוסיף לה מערכת ברמה מאוד מאוד מאוד גבוהה (ראיתי באיזה פורום שהוסיפו להונדה כזאת מסך עם DVD ומערכת ניווט לווינית - GPS והשתילו את זה בתוך הדש בורד.. מדהים).

בכל מקרה, מהכסף שישאר לי לשיפורים אני ישמור בערך 50,000ש"ח לדלק, ועוד איזה 20,000 לביטוח.. ואת השאר (אני מאמין שזה יהיה סכום רציני) רק למערכת :D

איציק

- איציק -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

VOLVO FH16, גובה של בניין 4 קומות, 240 קג"מ מומנט.

מגן חזירים (פילים) מניקל.

בלי עגלה וכלום.

באקט+ריתמה.

פול גז בנתיב השמאלי, מעיף את החולרות משם, אחרי זה עובר לאמצעי.

אחרי זה סתם דורס כל אלמרה/מזדה/קיה/יונדאי.

:roll:

זה נראה לי יותר מתאים לדריסת מכוניות כספורט אתגרי...

monster_caterpillar.jpg

:puzzled:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי לפני כמה ימים דיהטסו שרמנט עם טלוויזיה שחור לבן ( מהקטנות על בטריות :) )

מודבקת לדש בורד מצד ימין מכוונת כלפי הנהג ( כמובן ) שצופה בה תוך כדי נהיגה של 110 ( כן כן ... עם דיהטסו שרמנט ) על איילון.......

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי זה לא בזבוז של כסף.

אם כבר יש לי S2000, אז למה שלא יהיה לי שם את כל הפינוקים האפשריים?

שיוצאים לנהיגת "fun" וזה לא יום יום אז פשוט מכבים את המערכת..

ביום יום או שסתם רוצים לנסוע זה אחלה של דבר.. (כמובן לא צפייה ב DVD בזמן נסיעה).

לא כולם מחזיקים 10 מכוניות כל אחת בשביל שימוש ייעודי.. אחת ליום יום, אחת לסוף שבוע, שלישית חסכונית בדלק?

אחת תבצע את הכל, גם תהיה שימושית ביום יום ושתרצה לנהוג כלומר ממש לנהוג בה היא תתן את זה..

- איציק -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה קשור ?

עצם העניין מורכב משני גורמים, לדעתי. -

1) לראות DVD ברכב זה לא מעשי בנהיגה.

2) כשאתה לא נוהג - תראה בבית. בשביל מה לבזבז כסף על DVD לרכב ?! (קנייה והתקנה) ומה יש לעשות באוטו חוץ מלנהוג ולז**ן ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה רע לכם בחיים??

הכי כיף לסוע על חיפושית

רכב שעם 500000 אלף שקל הייתם מתדלקים אותו כל החיים ועוד עושים מנוי לכל החיים באלעל לכל הטיסיים שבינכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה רע לכם בחיים??

הכי כיף לסוע על חיפושית

רכב שעם 500000 אלף שקל הייתם מתדלקים אותו כל החיים ועוד עושים מנוי לכל החיים באלעל לכל הטיסיים שבינכם.

כן, ולנהוג על חיפושית זה הדבר הכי ממצה שאפשר לעשות עם חצי מליון ש"ח...

:roll:

שלא נדבר על הבטיחות המופרזת של החיפושית :p

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביום יום או שסתם רוצים לנסוע זה אחלה של דבר.. (כמובן לא צפייה ב DVD בזמן נסיעה).

לא כולם מחזיקים 10 מכוניות כל אחת בשביל שימוש ייעודי.. אחת ליום יום, אחת לסוף שבוע, שלישית חסכונית בדלק?

אחת תבצע את הכל, גם תהיה שימושית ביום יום ושתרצה לנהוג כלומר ממש לנהוג בה היא תתן את זה..

S2000 היא אחת מהמכוניותהכי מטורפות שנמכרות בישראל. ואני לא מתכוון מטורפות דווקא מבחינת כוח, אלא מבחינת "טירוף לנהוג בה". חייבים לדעת לנהוג מעולה בשביל לנהוג בכזאת. היא מאוד קיצונית, מאוד לא מתפשרת. מאוד מאוד לא רכב ליום-יום. שני מושבים, נוחות של קרש גיהוץ. איבזור מינימלי. כמעט ללא אמצעי הגנה פאסיביים. אמצעי הגנה אקטיביים יעילים רק בתנאי שאתה קרוב של שומאכר...

ממש לא אוטו לכל אחד. מאוד מאוד הייתי רוצה כזאת אבל אני בכלל לא בטוח שהיא בשבילי.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

S2000 היא אחת מהמכוניותהכי מטורפות שנמכרות בישראל. ואני לא מתכוון מטורפות דווקא מבחינת כוח, אלא מבחינת "טירוף לנהוג בה". חייבים לדעת לנהוג מעולה בשביל לנהוג בכזאת. היא מאוד קיצונית, מאוד לא מתפשרת. מאוד מאוד לא רכב ליום-יום. שני מושבים, נוחות של קרש גיהוץ. איבזור מינימלי. כמעט ללא אמצעי הגנה פאסיביים. אמצעי הגנה אקטיביים יעילים רק בתנאי שאתה קרוב של שומאכר...

ממש לא אוטו לכל אחד. מאוד מאוד הייתי רוצה כזאת אבל אני בכלל לא בטוח שהיא בשבילי.

רוני

אתה צודק,

מצד אחד מי שיש לו כסף לקנות את ה S2000 אז הוא רק בתור רכב פאן, ככה שהיא נשמרת רק לרגעים שצריך אותה, ובתור רכב יום יום יספיק איזה לנטיס.. (סתאאם.. פג'ו :p) :lol:

- איציק -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7823 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...