Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכת הסטריאו הטובה בישראל ...?!?!?....

joker2k
שימו לב! השרשור הזה בן 7459 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רציתי לדעת האם ישנו דירוג כל שהוא למערכת הטובה ביותר בישראל ? (לרכב!)

SQ ו SPL... .. מישהו כאן יודע על מערכת שדורגה במקום כזה, באופר רשמי או אפילו לא רשמי.

פשוט מעניין אותי לדעת אם קיימת כזאת אטרקציה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה חושב שהוא התכוון לsq? יש לך הרבה דברים שהם sp

יש לך sp מעולם הוידאו שם זהו הסטנדרט הרגיל להקליט על קלטות די וי רגילות

sp יכול להיות גם !south park

טוב אין לי מושג למה כתבתי את זה.

סוף שבוע....

כל חור שחור בלילה.... גם אגזוז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע אין דרך לדעת מי הטובה ביותר מבחינת SQ וSPL.

נקווה שבקרוב יחלו תחרויות של http://www.emma.co.il ואז נוכל לדעת מי טוב יותר ומי פחות :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה חושב שהוא התכוון לsq? יש לך הרבה דברים שהם sp

יש לך sp מעולם הוידאו שם זהו הסטנדרט הרגיל להקליט על קלטות די וי רגילות

sp יכול להיות גם !south park

טוב אין לי מושג למה כתבתי את זה.

סוף שבוע....

SOUTH PARK זו אחלה סידרה. :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי בארץ בחיים לא תדע מה המערכת הכי טובה

כי פשוט יש אנשים שלא אוהבים להשויץ במערכות שלהם

ולא להמשיע לאחרים

ובדרך כלל זה אלה שיש להם מערכות מפחידות

אני מכיר אנשים עם מערכות מפחידות.ברמה גבוהה גבוהה

מבחינת התקנה ציוד הכל.

אבל הם שפוט לא אוהבים לדבר ולהשמיע

מכמה סיבות

אבל הסיבה המרכזית היא:

פשוט הם מפחדים שיפרצו להם לאוטו

האחרי שהם השקיעו עשרות אפלי שקלים למערכת

ולא לוקחים סיכון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בארץ, כמו בכל מקום בעולם, מערכת רצינית באמת היא מערכת שלרוב מתחרה שכן ללא זירת התחרויות קשה לשפר ולהגיע לרמה גבוהה באמת. רמה גבוהה זה לא רק הציוד המותקן ברכב אלא בעיקר הצורה שבה הוא הותקן ובארץ מעטות המכוניות שבהן הציוד מותקן בצורה טובה. הרבה פעמים גם מערכות שכביכול הושקעו בהן עשרות אלפי שקלים לא שוות את הסכום הזה שכן בשל הבורות בתחום לרוב אנשים לא יודעים מהו הערך האמיתי של הציוד שהותקן להם אלא את הערך שנתנו להם לחשוב שהוא האמיתי.

תחרות זה ההפך מלהשוויץ. בשביל להשוויץ פותחים חלונות ליד בית ספר, בתחרות העסק הוא רציני הרבה יותר וזה כמו להשוות מירוץ ראלי ל"חראקות" ליד בית ספר.

בכל מקום בעולם פורצים לרכבים וזה בהחלט לא תירוץ או סיבה ללמה תחרויות לא יצליחו, יכולות להיות הרבה סיבות אחרות אבל זו לא אחת מהן לדעתי.

בכל מקרה מעניין לשמוע מהן המערכות שעליהן אתה מדבר, ממה הן מורכבות, מה מיוחד מבחינת ההתקנה וכו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראעה הבחור צודק שהוא אומר שמי שהשקיע הרבה כסף כמוני כמוך יראה אתה זה לכול העולם ואחרי שבוע שבועיים תעלם המערכת

אני מאמין שההתקנות שהוא מדבר עליהם הם יותר יופי מאשר איכות

אייל למה אתה מתכוון שאתה אומר מותקנת בצורה טובה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיקום נכון של הרמקולים וכיוון נכון.

יש הבדל בין ללכת עם הרכב לתחרות לבין להראות אותו לחבר'ה בשכונה. גנבות תמיד יכולות להיות והן מתרחשות גם בכל העולם ועדיין זה לא עצר אף אחד.

אני בכל מקרה חושב שמי שיש לך מערכת ראויה, יבוא להתחרות איתה, לכן חבל על הדיבורים. ברגע שהם לא ירצו ניתן אולי יהיה לדבר ישירות איתם ולא עם מי שמכיר כאלה אנשים וחושב שהם לא יבואו, לכן כל הדיון הוא די חסר טעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7459 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...