Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוניברסיטה VS מכללה (פוצל משרשור ה-MR2)

sronis
שימו לב! השרשור הזה בן 5939 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם לסכם את מה ש Discover אמר זה שבעצם שפחות חשוב איפה למדת (ברגע שהתקבלת לעבודה).

השאלה היא מה אתה עושה משם, חברות/מנהלים רוצים אנשים המסוגלים לחשוב לבד, לפתח רעיונות ולעבוד בצוות.

ישנם חברות המעדיפות בוגרי אונברסיטה בלבד כי הדעה הרווחת היא שבאונ' אתה לומד לחשוב וללמוד לבד ואילו במכללה מאכילים אותך עם כפית (במקצועות ההנדסה בעיקר), יש אמת בדעה זו אך לא מהסיבות הנכונות תמיד כבר עברתי מספיק קורסים בהם רמת ההוראה של המרצים הביאה אותי לשבת ללמוד את הקורס לבד ללא הגעה להרצאות כלל כפועל יוצא למדתי (ואני עדין לומד) כיצד ללמד את עצמי נושא עם ספרים/אינטרנט וחברים.

בסוף מה שקובע זה לא הציונים אלא כיצד אתה כבן אדם מסוגל ללמוד נושאים חדשים לפתח רעיונות ולחשוב מחוץ לקופסא, תהיה טוב בזה וכל חברה תחטוף אותך.

קליאו ספורט 03' 2.0, לוגמת 98 - נמכרה :'(

מגאן 07' 1.5, לוגמת סולר - נמכרה :'(

Say hello to 2015 Megane RS CUP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 114
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם לסכם את מה ש Discover אמר זה שבעצם שפחות חשוב איפה למדת (ברגע שהתקבלת לעבודה).

השאלה היא מה אתה עושה משם, חברות/מנהלים רוצים אנשים המסוגלים לחשוב לבד, לפתח רעיונות ולעבוד בצוות.

ישנם חברות המעדיפות בוגרי אונברסיטה בלבד כי הדעה הרווחת היא שבאונ' אתה לומד לחשוב וללמוד לבד ואילו במכללה מאכילים אותך עם כפית (במקצועות ההנדסה בעיקר), יש אמת בדעה זו אך לא מהסיבות הנכונות תמיד כבר עברתי מספיק קורסים בהם רמת ההוראה של המרצים הביאה אותי לשבת ללמוד את הקורס לבד ללא הגעה להרצאות כלל כפועל יוצא למדתי (ואני עדין לומד) כיצד ללמד את עצמי נושא עם ספרים/אינטרנט וחברים.

בסוף מה שקובע זה לא הציונים אלא כיצד אתה כבן אדם מסוגל ללמוד נושאים חדשים לפתח רעיונות ולחשוב מחוץ לקופסא, תהיה טוב בזה וכל חברה תחטוף אותך.

לא יכולתי לכתוב את זה מתומצת ויפה ככה,

אז אני אחזק, זאת בדיוק הדעה שלי :idea:

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1

גם אני לא יכלתי לעתוב את זה מתומצת ויפה ככה ובגלל זה רשמתי משהו בערך פי 2 יותר ארוך ומתוסבך =)

(זה מה שקורה כשלומדים איך להאריך בדברים כדי למלא דפים לקראת הבגרות)

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד,

בתור בחור צעיר שעוד לא סיים בגרויות, מהיכן אתה קובע נחרצות שהבדלי הרמות לפעמים לא קיימים?

שלא לדבר על שאר הדברים... נראה לי קצת מפוקפק האופן בה אתה מרשה לעצמך לקבוע דברים.

בקשר למה ש yairba רשם: זה בהחלט יפה מאוד בתיאוריה, במציאות אם אתה בן אדם כל כך מוצלח, לא בטוח שתקבל את הצ'אנס

להראות את זה אם למדת במקום קקיוני כמו דרבי למשל..., או אם מקום העבודה מעדיף בוגרי אוניברסיטאות.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד לפני כמה חודשים הייתה לי התלבטות רצינית בין מכללה לאוניברסיטה. בסופה של ההתלבטות בחרתי באוניברסיטה.

מה אתה מסתלבט עלינו? אתה לומד באו"פ, עאלק אוניברסיטה

נ.ב.

מתי יפורסם הפתרון של ממ"ח 3 ? :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתה מסתלבט עלינו? אתה לומד באו"פ, עאלק אוניברסיטה

נ.ב.

מתי יפורסם הפתרון של ממ"ח 3 ? :roll:

מה הקשר? עכשיו אני לומד באו"פ כדי לקבל פטור מקורס מעצבן במיוחד (ע"ע אלגברה ליניארית), ובשנה הבאה מקווה להתחיל בב"ג.

מתי יזינו את הציונים של ממ"ח 3? אולי הוא ישפר לי את הביזיון של ממ"ח 1.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים לחלוטין עם מה ש-YAIRBA כתב,יש משקל חשוב לאיך אתה בתור בנאדם יכול לפתח יכולות לימוד ורעיונות בצורה פרטנית.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הקשר? עכשיו אני לומד באו"פ כדי לקבל פטור מקורס מעצבן במיוחד (ע"ע אלגברה ליניארית), ובשנה הבאה מקווה להתחיל בב"ג.

בדוק היטב שכל מה שלמדת בפתוחה מכסה את הסילבוס בקורס אלגברה לינארית.

כשאני התחלתי ללמוד בשנת 2002 , כמה חבר'ה גם חשבו שזה יחסוך להם, ובסוף בגלל איזה תת סעיף בסילבוס

שלא לימדו באוניברסיטה הפתוחה, לא אישרו להם את הפטור והם עשו את הקורס כמו גדולים....

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליניארית זה הקורס הכי קל שיש בסמסטר א'. לא חבל על הכסף?!

ואייל, שכחת לענות לי - איך אני, בתור סטודנט שלומד מדמ"ח תלת-שנתי באונ' - יכול להתעסק עם תכנות RT? הרי אין אף קורס שעוסק בזה. איך להתקבל לעבודה וכו'?...

THNX :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליניארית זה הקורס הכי קל שיש בסמסטר א'. לא חבל על הכסף?!

א. הוא ממש לא קל לי עכשיו, כקורס נפרד. אני מניח שהוא יהיה קצת יותר קל בב"ג מאשר בפתוחה אבל בכל זאת, אני לא יודע אם הוא הכי קל.

ב. המטרה היתה להוריד קורס אחד מסימסטר א' ואחר מסימסטר ב'. האופציה השנייה שלי לקורס מסיסמטר א' היתה לעשות חדו"א ולקבל בציון הסופי מעל 80 (צריך גם להוציא פטור, כן?). חדו"א בפתוחה זה :shock2:.

אייל - בדקתי את הנושא. יש מסלול מעבר מסודר מהפתוחה לב"ג והקורס הזה כלול בו.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי איזה הנדסה(בבן-גוריון),

במכונות זה יחסית קשה ואילו בחשמל זה ביזיון...

קליאו ספורט 03' 2.0, לוגמת 98 - נמכרה :'(

מגאן 07' 1.5, לוגמת סולר - נמכרה :'(

Say hello to 2015 Megane RS CUP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אוסיף את השנקל שלי

המרצים אולי שובתים, וגם הסטודנטים, המרצים לפעמים גרועים (ואז צריך לשבת על התחת ולחרוש לבד), ומתייחסים אלייך כמו לזבל, ולמרות הכל לא הייתי מוותר על לימודים באוניברסיטה, כי להעדיף מכללה על אונ' ברוב המקרים זה בגלל ש"לא היה לי כח לשפר" ו"לא רציתי לעזוב את העבודה" ו"אין לי כח לנסוע יותר רחוק". אבל מבחינתי אני מעדיף לקרוע את התחת ובסוף לדעת שלא ויתרתי לעצמי.

אם הרמה גבוהה במכללות אבל זה רק בגלל שהן רוצות מוניטין של אוניברסיטה/ טכניון, ובסוף מי שלמד במכללה וקרע את התחת יצא עם תואר פחות נחשב מאשר מי שלמד באונ' או בטכניון, וככה זה באורט בראודה.

והסוג השני של המכללות ששם גם בלי תעודת בגרות מצליחים, אלה מכללות שנועדו לעשות כסף נטו!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי איזה הנדסה(בבן-גוריון),

במכונות זה יחסית קשה ואילו בחשמל זה ביזיון...

במכונות זה גיהנום!

קורס סינון ראשון!

אחריו C

וכאקורד סיום שיטות סטטיסטיות,

פינוקי דרך בדמות חוזק ודינמיקה.

עברת את כל אלו, הדרך אל התואר קצרה מתמיד.

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במכונות זה גיהנום!

קורס סינון ראשון!

מה , הרמן , אתה לא מתגעגע ל :

________.jpg

Hybrid Audio Legatia L1PRO+L4 @ Genesis Dual Mono

Hybrid Audio Legatia L6 @ Genesis 4 Channel

AA Chaos 12 @ Sundown SAZ-1500D

Alpine 9533, H701, C701