Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוניברסיטה-פסיכומטרי-מכללה = אני משתגע !

Black Joker
שימו לב! השרשור הזה בן 5998 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 64
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לעבוד בלילות וללמוד בבקרים זה פשוט להרוס את חיי היום יום שלך, אבל כל אחד והיכולת שלו.

אני לומד בעיקר אחר הצהריים וגם לא כל יום, אז זה לא מתנגש לי אף פעם, ואני מזיז משמרות בהתאם למערכת שלי בלימודים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באופן כללי אני ממליץ על האו"פ.

סיימתי שם תואר ראשון, ואני לומד כרגע את התואר השני.

ובקשר לקמפוס בבאר שבע - אחד המקומות היותר נחמדים, כיתות מאד מצומצמות בקורסים לא מעטים (למדתי מתמטיקה דיסקרטית בכיתה של 4 אנשים)

והסגל מאד נחמד.

1f u c4n r34d th1s u r34lly n33d t0 g37 l41d

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי מי מכם מכיר פתחו בצומת רעננה צפון סניף ענק של האו"פ ורציתי לדעת אם גם שם מלמדים מדמ"ח מוגברת ובכלל אם ניתן ללמוד שם בצורה מוגברת כמו שנאמר עד כה או שיש צורך לפנות למכללה כמו מכללת רעננה שעובדת גם כן עם האו"פ??

תודה מראש,

אבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקמפוס הראשי ברעננה כמעט ואין לימודים לתואר ראשון.

יושבים שם המשרדים הראשיים של ההנהלה והצוות האקדמי, הספרייה הראשית וכו'. אין שם יותר מדי כיתות לימוד.

עם זאת, במרחק דקות נסיעה ספורות יש כמה מרכזי לימוד של האוניברסיטה הפתוחה בהם מתקיימים לימודים ללא דמי מכללה:

1. קמפוס רמת אביב - ליד אוניברסיטת תל אביב.
  2. ביה"ס אליאנס בת"א
  3. מכללת פ"ת (תיכון אחד העם)
  4. הכפר הירוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיקרו, מקרו, סטטיסטיקה א, סטטיסטיקה ב, חדוא, משפט לחשבונאים, כלכלת תעשייה, נושאים במתמתיקה.

מנחה/מרצה, הוא מלמד את החומר, מסביר, פותר תרגילים לדוגמא. אגב אותם מנחים, חלקם גם במכללת ספיר למשל ובאוני' בן גוריון.

בבית אני חוזר על החומר בכיתה ופתר ממנים (מטלת מנחה).

פיסקה ראשונה, שחור על גבי PDF

מכתב פתיחה.pdf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקמפוס הראשי ברעננה כמעט ואין לימודים לתואר ראשון.

יושבים שם המשרדים הראשיים של ההנהלה והצוות האקדמי, הספרייה הראשית וכו'. אין שם יותר מדי כיתות לימוד.

עם זאת, במרחק דקות נסיעה ספורות יש כמה מרכזי לימוד של האוניברסיטה הפתוחה בהם מתקיימים לימודים ללא דמי מכללה:

1. קמפוס רמת אביב - ליד אוניברסיטת תל אביב.
  2. ביה"ס אליאנס בת"א
  3. מכללת פ"ת (תיכון אחד העם)
  4. הכפר הירוק

יש גם את תיכון חדש תל אביב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם את תיכון חדש תל אביב

אני יודע, אבל יש שם מעט קורסים וזה לא בדיוק מרכז הלימוד הכי סימפטי באזור. לכן עדיף להמנע 8)

האם מדובר בהנחייה מוגברת כאמור ? ומה יהיה ההבדל אם כך בינם לבין מכללה כגון מכללת רעננה?

אבי.

בעיקר הנחיה מוגברת. אין הבדל בינם לבין מכללת רעננה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע, אבל יש שם מעט קורסים וזה לא בדיוק מרכז הלימוד הכי סימפטי באזור. לכן עדיף להמנע 8).

למה לא סימפטי? לפחות תמיד יש מקום בחניון, בניגוד לבית ספר אליאנס לדוגמא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...