Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיכום התחרות במתחם אפי 4X4 בעפולה, חוויות, תגובות ותמונות (סרטון בהודעה 94)

Guest תמיר .א.
שימו לב! השרשור הזה בן 6007 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני רוצה לומר תודה לאפי (ויחיאל ואיתמר) על האירוח והאירגון ,

לא בכל יום מרימים אירוע שכזה , היתה היענות נהדרת ,

היו הרבה אנשים וסוף סוף המפגש נשמע כמו מפגש אודיו (הרעיד חלונות במרחק 2 רחובות) .

ברכות לזוכים בתחרויות הSQ והSPL (למרות שאמרו לי שהשופט ההוא עם הכובע השחור היה מניאק ..:-D)

אני מאוד מקווה שיהיו תחרויות נוספות כאלה (אולי בחיפה הפעם ?) בעתיד הקרוב .

תודה נוספת ליבואנים ש"הרימו את הכפפה" וסיפקו פרסים והראו נוכחות , יפה לראות שיש אינטראקציה כזו עם ה"לקוחות" .

נתראה בקרוב ,

תומר.

נ.ב. :

אבנר , איפה היית לעזאזל ?

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 116
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

היה נחמד מאוד.

כל הכבוד למארגנים ולאחראים שהאירוע יצא לפועל בצורה מצויינת.

ברכות לזוכים ולמשתתפים.

DS 7 CROSSBACK 2019

2019 PEUGEOT 308 GTI

2006 PEUGEOT 307 XT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה אחלה אירוע באמת כל הכבוד לכל המארגנים ,ליחיאל תודה בפרט על הכל ועל ההזדמנות שניתנה

לי(למרות שאני חושב שזכיתי בה בכבוד:-):-P) אפי על המקום איתמר על האירגון ולכל החברה שהגיעו מהפורום

והשתתפו בכבוד ומבלי לעשות הרבה בלאגן ,יאריק אדם גדול (:-P) ומיוחד שמחתי לשפוט לצדך ,בץ (או איציק כן איציק)

ההשקעה השתלמה בסופו של דבר , בולי סחטיין על הכיוונים וכן ה jbl עושה את העבודה כמו שכתבתי מיליון פעם בפורום

אבקש לציין שלפני שנכנסנו לאוטו לא ידענו איזה מגברים יש שם! למביא "ה" כלב חבל ,היית מבקש 10 ש"ח על סיבוב קצר :-)

תודה לכל היבואנים שנתנו פרסים מרשימים ואף הגיעו לכבד את האירוע ואם שכחתי מישהו אז תודה גם לכם

בתקווה לעוד הרבה אירועים כאלו ודומים

Hu - 880 prs

Tw - alesis point 7, 4 inch - amp xetec vector

Mids - morel pulse 6 mid bass - amp xetec xircuit

Sub - phase sx 220 - amp hifonics titan mono

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני אוסיף את התגובה שלי.

אומנם באיחור אבל זה רק בגלל "תקלה טכנית" של 015:).

היה אירוע יפה, ניכרת השקעה רבה של אפי,יחיאל ושאר צוות 4*4.

כל הכבוד על היוזמה הברוכה, לא כל בעל עסק מסכים לסגור את העסק ביום שישי ולארח לא פחות מ200-300 אנשים(זה אני ראיתי ועוד באתי די מאוחר).

כל הכבוד לספונסרים על הפרסים שחולקו.

ברכות לזוכים ב2 הקטגוריות.

מכאן אפשר רק להשתפר, מי יתן ויהיו עוד תחרויות נוספות ונראה גם הענות גבוהה יותר של משתתפים.

ומכאן רק התחום המצומצם שלנו רק יתפתח.

שבוע נהדר לכולם,

ניר.

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה אירוע מאוד יפה וכן ירבו

הייתי בין הראשונים שהגעתי-7.30

אבל קצת תמוה לי הדירוג הסופי של השופטים

כי הבחור אם הפאסאט (איגור אם אני לא טועה) היה לו את המערכת הכי טובה בקטגוריה אבל הוא לא הגיע אפילו ל-3 הראשונים

אין לי שום קשר אליו אבל כאחד ששמע את רוב המערכות שהיו שם הפאסאט הייתה הכי מרשימה בעיני

לא שאני מעוניין להיות שופט או משהו כזה אבל לדעתי בחירת השופטים אולי לא היה הכי מרשים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דברים שצריך לשפר:

-מנסיון של הרבה תחרויות, זו התחרות הראשונה שהמקרופון פונה לכיוון אחורה, ולא לכיוון החלון הקדמי, בגלל זה התוצאות נמוכות.

- שיר 7 יכל למצא את כול העניין פשוט הוא עובר על כול התדרים, ולכן שירים 1-4 הם כבר מרוקנים את מערכת החשמל ומחממים את הסאב והמגבר, אז השניה הראשונה בתדר מדידיה היא החזקה ביותר, כאשר המערכת עובדת רצוף היעילות של הרכיבים יורדת והמדידה נמוכה יותר.

-טלפון להרשמה, והפצה של פרסום גדולה יותר, כך הקהל יעד יהיה גדול יותר.

-מדידה של חלונות פתוחים ומדידה של חלונות סגורים, בלי דלתות פתוחות ומקרופון במרחק 1 מטר.

תמיר

שאלה שקצת לא קשורה לנושא התרד-איפה אפשר להוריד את אותם שירים שעשיתם בבדיקה?

HU: DEH-P7550 ,AMP1:SPL AB03445 ,AMP2: Pioneer GM-X862 ,COMP:JBL GTO6507 ,Rear:JBL GT5963 ,SUB: JBL GTO1202D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה שקצת לא קשורה לנושא התרד-איפה אפשר להוריד את אותם שירים שעשיתם בבדיקה?

תוכל להוריד קטעי בדיקה לסאב ובכללי מכאן:

http://www.realmofexcursion.com

רק זהירות על המערכת ..:wink:

תומר.

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שגם לי וליאריק היו ציפיות מהבחור עם הפאסאט לאחר שראינו את הציוד אבל התאכזבנו אחרי השמיעה ציפינו ליותר למרות שהייתה שם שמיעה מצויינת אבל שוב זה עניין של כיוונים ולא היה שם איזון טונאלי בכל אופן איתמר פירסם כבר את ההערות והציונים אתה יכול לקרוא שם מה כתוב ולהשכיל ולפי מה אתה קובע שהייתה לו את המערכת הכי טובה בקטגוריה?

כי היה לו p9 ? מה עם שאר החלקים?

Hu - 880 prs

Tw - alesis point 7, 4 inch - amp xetec vector

Mids - morel pulse 6 mid bass - amp xetec xircuit

Sub - phase sx 220 - amp hifonics titan mono

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד שקורה משהו כזה בעפולה, אני לא יודע עליו.

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה גר בעפולה? כי כל עפולה היו שם :lol: (שמעו את הבאסים :wink:).

נו, איפה התמונות?! =\

באמת חבל שנגמר, אני כבר רוצה עוד תחרות! (למרות שייקח לי זמן לתכנן את המערכת, ולא בקורולה :twisted:).

גיא.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד שקורה משהו כזה בעפולה, אני לא יודע עליו.

כנראה שלא קראת מספיק בפורום משהו כמו חודש הייתה הודעת דביק ושבוע אחרון בכלל כמעט ולא ישנו מרוב התרגשות.:-)

חבל שנגמר.

:-) just smile
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6007 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...