Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיכום התחרות במתחם אפי 4X4 בעפולה, חוויות, תגובות ותמונות (סרטון בהודעה 94)

Guest תמיר .א.
שימו לב! השרשור הזה בן 6008 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קודם כול המון תודה ליחיאל ואיתמר,

הגענו ב11:20 למתחם, היה שקט... היו בדיקות SQ במערכות איכות. SPL התחיל מאוחר יותר, התחיל הרעש והכאב ראש,

הרכב שלי היה הרכב הנסיוני והמתמודד הראשון בSPL, התוצאות הכאיבו, אבל זה היה אותו יחס בין כולם,

איכזתי את עצמי. מקום 3.

אחלה אנשים באו לבקור, גם מתמודדים וגם צופים. היה אדרנלין גבוה, הרבה באס, וכאבי ראש עכשיו.

חזרתי הבית מסטול מהבאס.

היו מתמודדים רציניים מאוד, והיו פחות.

דברים שצריך לשמר:

-עוד אירועים מצויינים כאילו, זה גם פרסום למקום וגם חזוק המודעות הסאונד לרכב בארץ.

-יוזמה רבה של מארגני האירוע.

-כיבוד מצויין של המקום, בשתיה ואוכל.

-שיר שהנוסע בחר שלדעתו הוא החזק ביותר.

דברים שצריך לשפר:

-מנסיון של הרבה תחרויות, זו התחרות הראשונה שהמקרופון פונה לכיוון אחורה, ולא לכיוון החלון הקדמי, בגלל זה התוצאות נמוכות.

- שיר 7 יכל למצא את כול העניין פשוט הוא עובר על כול התדרים, ולכן שירים 1-4 הם כבר מרוקנים את מערכת החשמל ומחממים את הסאב והמגבר, אז השניה הראשונה בתדר מדידיה היא החזקה ביותר, כאשר המערכת עובדת רצוף היעילות של הרכיבים יורדת והמדידה נמוכה יותר.

-טלפון להרשמה, והפצה של פרסום גדולה יותר, כך הקהל יעד יהיה גדול יותר.

-מדידה של חלונות פתוחים ומדידה של חלונות סגורים, בלי דלתות פתוחות ומקרופון במרחק 1 מטר.

באתי להציג, שעם תכנון טוב של תיבות אפשר להוציא תוצאות נאות, המפרט שלי היה דיי נמוך יחסית, אלטרנטור 60A סה"ך ללא איטום כול שהוא, וסאבוופרים מקוונים נמוך ל26HZ, חשבתי שיהיה קל, אבל לא היה כך, בתחרות הבאה, יהיו שיפורים משמעותיים.

היה אחלה.

תמיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 116
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

היה טוב מאוד שימשיך ככה רק פעם הבאה קצת יותר לכיוון הדרום

תמיר בגללך הפסדתי לחבר כסף

אבל שמתי לב שאתה וחברים שלך לא יצאתם בידיים ריקות בכלל

מגבר גנסיס ST60 ב1400 שקל בלבד כולל ניירת אריזה ומתלווה

0547379780 שלומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגעתי בתור אורח נהנתי מאוד, אחלה באסים היו שם :lol:

הכי אהבתי את הבאצמוביל :-)

מבחינתי, הכי נהנתי שכל אחד החנה את הרכב שלו בפינה אחרת והתחיל להפציץ :-P

את המצלמה לצערי שחכתי בבית אז צילמתי עם הסלולרי :|

ובגלל שהעלתי קודם 12 תמונות דרך איימג'שאק ונסגר לי הדפדפן (ימח שמו...), אני יעלה תמונות בהדרגה (שמירה ועריכה).

ככה היה בהתחלה, לפני שהתמלא.

dsc02996dk2.jpg

וככה אחרי :-D

dsc03014dw1.jpg

הפרלוד

והמערכת שלה

dsc02999sw7.jpg

הבאצמוביל

dsc03035xm9.jpg

והלב שלה

dsc03044fu7.jpg

מערכת של אוקטביה.

dsc03004oi3.jpg

מערכת ב-206CC

dsc03042vw6.jpg

מערכת של סקסו

dsc03046af7.jpg

בורה

dsc03002dh4.jpg

לא זוכר בדיוק של מי זה, אולי של ה-106.

dsc03040kp7.jpg

הזו

dsc03026ca0.jpg

זוג תמונות מהסוואנה

dsc03018mr7.jpg

dsc03019vb0.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה מיפגש -תחרות חבל"ז כן ירבו מיפגשים כאלו,

כל הכבוד למארגנים על היוזמה תמשיכו כך הייתם 10 בקיצור נהננו מאוד ישר כוח,

שבת שלום

::FEEL THE {XS} power::

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה אירוע מצויין, כל הכבוד למארגנים ולמשתתפים ומזל טוב לזוכים. :-)

תמשיכו לארגן אירועים כאלה ונקווה שיהיה עוד משו בקרוב ואולי גם אשתתף פעם הבאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הארגון של האנשים והרכבים לדעתי היה קצת לקויי

אבל כל השאר היה פשוטטטטטטט מצוייין, הרבה רעש כמו שצריך!

הכל לרכב

חנות אודיו ואביזרים לרכב

תחפשו אותנו בעמוד הפייסבוק - הכל לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המון תודה על התמונות... אבל אם אפשר למחוק מספרי רישוי

תודה .

היה א ח ל ה מפגש\תחרות הפתעתי את עצמי (רנו שלי אני אוהב אותך!)

אקסנט שלי\שלנו שיחקה אותה ובגדול !!!! תומר (בולי) לעוד מפגשים רבים יחד!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה אירוע מדהים, תודה לכל המארגנים / שופטים, רק פעם הבאה איתמר הערכות זמן יותר ראליות (שעה ורבע מאזור המרכז??!! איך בדקת את זה? עם אופניים?? טוב שלא פתחתי את המקום :) )

בשיפוצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב לכל חברי הפורום ולאורחים

מרגיש צורך להודות לאפי וליחיאל ולכל צוות אפי 4X4 בעפולה על אירוח נפלא של אירוע נפלא

כמו כן אני רוצה לציין שהבן אדם סגר את העסק שלו והביא את כל צוות העובדים בראשות מיודעינו מר יחיאל על חשבונו וכל זאת כדי לאפשר לחובבי הסאונד המוטורי להיאסף ולהחליף חוויות סאונד להציג לראות ולהראות

קבל ממני STANDING OBATION על הטרחה הפסד יום עבודה וכל העלויות הכרוכות בכך

מעבר לעניין הכספי (שהוא בהחלט לא שולי) אבקש להוסיף שאפי פתח לנו את הדלתות של העסק שלנו ועשה זאת בצורה המכובדת והמפרגנת האפשרית

לאור כל זאת אני מרשה לעצמי לומר שכל הטענות הקטנות על RTA מסוג זה או אחר ואו מיקרופון כזה או אחר ממש לא רלוונטיות לנושא

מה שכן חשוב הוא קיום האירוע והנכונות של אנשים בענף הזה לנדב את עצמם ומרצם ומקום עבודתם לטובת קידום הענף

כן יירבו אירועים כאלו

כן יירבו אנשים כאלו

וכן יירבו אורחים כמוכם (אלו שהגיעו)

ושוב תודה לך אפי ותודה לך יחיאל ותודה לכל אלו שעזרו וטרחו ואני מצטער שלא מזכיר את כולם

כמו כן תודה למנהלי הפורום

ותודה ענקית לכל מי שהגיע כמשתתף ואו כצופה

אני נהניתי

D.C

earthquake sound frik

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים איפה אתם?! תעלו תמונות! :-)

היה מדהים (פעם ראשונה שלי בתחרות :-P).

גיא.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה ג-ד-ו-ל!! היו המון אנשים, אני אומר המון....הרבה אנשים, אני אומר הרבה....הרבהמון אנשים! עם מערכות טובות שאפשר לשבת ולשמוע,הארגון היה מעולה לדעתי - אוכל שתייה הכל תקתק. נהנתי מאוד ומחכה לאירוע הבא!

נ.ב. הרבהמון זה מחווה לגששים ולפולי ז"ל.

למכירה המערכת שלי -Focal, Nakamichi, Xetec, Eclipse...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני מעוניין להצטרף למברכים.

המון המון המון המון ואלפי תודות ליחיאל ואפי, שבלעדיהם האירוע הזה לא היה יוצא לפועל!

תודה לכל הספונסרים שהסכימו לתת חסות ולעשות צעד קטן ומשמעותי לקידום תחום האודיו לרכב!

תודה לאלון ויוני מאתר YNET שהגיעו וסיקרו את האירוע בצורה מופתית!

ובעיקר... תודה לחברי הפורום ובמיוחד החברים שהגיעו לאירוע!

לדעתי האישית לא הייתה כל בעייה בארגון האירוע, במיוחד בהשוואה לאירועים שהיו עד היום.

תחרות ה"דלתות הפתוחות" היא לא המצאה שלנו, וכמו שראיתם מביאה המון SHOW ומערבת את הקהל הרבה יותר מאשר בומים עמומים הבוקעים מרכב מחרחר :roll:.

תחרות ה SQ התחילה בזמן ולמרבה המזל גם נמשכה לא הרבה אחרי הזמן המתוכנן.

הפרסים היו טובים ומתאימים לרוח האירוע. נראה לי שכמעט כל מי שנשאר עד סוף חלוקת הפרסים יצא עם חולצת פורום :lol:

מאוד שמחתי לראות שמי שלקח את המקום הראשון בתחרות ה SQ הוא מישהו עם מערכת ממוצעת ביותר. כל זה מראה שכיוון נכון הוא הוא הגורם הקריטי במערכת SQ. מי היה מאמין ש JBL-זבל-סיני-מעוות-75.4 יזכה בתחרות SQ שבה מתמודדים מגברי אודיסון ופיוניר P9... :lol:

נהנתי (ועדיין נהנה) לראות את הפירגון מצד חברי הפורום. לשמחתי זה לא היה אירוע מלא "רטינות" וגם עד תגובה 13 יש הרגשה שהאירוע הצליח.

באמת מי שלא בא הפסיד.

המשך יבוא! :twisted:

איתמר.

עריכה: מי שמעוניין להעלות תמונות - בבקשה לצנזר מספרי רכבים.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה פשוט מתורף אני בכול מקרה רצתי כמו סהרורי מצד לצד ועד עכשוו כואב לי הראש מהבסים המטורפים שיצאו מהמכוניות שהשתתפו בSPL אני מרגיש:loco::loco::loco::loco: ממש כך .

היה פשוט 10.10.10.10.10 .10.10.10.10.10.10.10.10.10.10.אין מילה שיכולה לתאר את זה אחרת.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=477352 המערכת שלי למכירה....
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6008 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...