Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אדם שפוי .קשור ל100 ק"ג פיברגלאס.קופץ לתוך שלולית של כימיקלים...

תומR
שימו לב! השרשור הזה בן 7504 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרגע חזרתי מהפארק, לאחר שצפיתי בכמחצית המשיגענס,

אני אומר לכם אנשים החליקו על שכלם.

איך יתכן שאדם מן הישוב, צלול בדעתו, יתחיל לכרכר ולפזז(טוב גם דוד המלך עשה זאת), ולאחר מכן עוד יקפוץ עם מתקן ערטילאי למימיו הדלוחים של ה"אגם".

סה"כ היה נחמד(עזבתי באמצע), למרות שעמידה בזמנים זו התכונה החלשה ביותר של הישראלים, ואכן אירוע שאמור היה להתחיל ב-11:00 קיבל עיכוב של שעה.

אפילו לילדים נמאס, אז קיפלנו את עצמנו וחזרנו.

עמית

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה נחמד בסך הכל...היה די מצחיק...אבל לא יותר מזה!

הזמנים בין ה"מתמודדים" היו ארוכים מאוד והתחלנו להתייאש כבר.

אגב...לא ראיתי אף אחד מחברי הפורום :cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן גם אני מקווה שהיה מקום...

כי כל החניה תפוסה....

ויש שם ים אנשים.... חוץ מזה הם התחילו ב12 את סידרת היתרסקות...

אני מקווה שייסמו כמה שיותר מהר...

צילמתי כמה תמונות...

DSCF0228.jpg

DSCF0227.jpg

DSCF0216.jpg

DSCF0209.jpg

DSCF0208.jpg

DSCF0199.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לא משהו בכלל בגלל הכמות המאסיבית של האנשים שבקושי יכולתי להתקרב לדוכן הגלידה בלי שיהרגו אותי קודם...

אבל אתם חייבים להודות שהג'וינט המעופף היה שוס! :roll:

Pioneer DEH-80Prs Amp:Hertz HDP5TW:ScanSpeak D2004 Mid:Silver Flute 4Ohm Sw:JL Audio 12W3v2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוויה בלתי נשכחת ממש.. זה התחיל מזה שממש עיצבנו אותי, הייתי בלחץ, איחרתי לראשון לאסוף את פיברגלאס ואפילו הצלחתי לעלות על מדרכה, לאוטו שלום... אחר כך זה המשיך בפקק ארוך ארוך, החל מגהה ועד למקום, שהייתי תקוע בו יותר משעתיים!

החנתי במקום המפגש, בקניון איילון, לפחות חינם ואפילו בצל מתחת לגג! :twisted:

הכלי הראשון שראיתי היה הג'וינט, ונשארתי כמעט עד הסוף...

אגב, אני ישבתי בצד השני של האגם, בחורשה... אני תמיד עושה שם על האש, והיו שם פחות אנשים והמון מקום... גם ראו טוב...

בכח אופן, המתחרים היו שרוטים, ולמרות שחלק מהדברים היו יצירתיים, לא היה שם שום ניסיון לאוף בכלל, והצעקות ביחד עם המופעים המטופשים שם הוציאו את המיץ!

מופע האווירובטיקה של המסוק והמטוסים על שלט היה נחמד, אגב... חייב לפרגן בקשר לזה...

בסופו של דבר היה נחמד, אבל לצערי מטופש במקצת.. אבל אני חושב שתמורת קורס טייס, אני מוכן להשפיל את עצמי ולעשות קפיצת התאבדות... מי יודע, אולי בעוד שנה תראו אותי שם למעלה, צועק ומקריא טקסט מטומטם על הפלוגשאיזה שלי (חרא מעופף)

Live fast, die young - leave a better looking corpse

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, גם אני הייתי....

ממש נהנתי!, נכון... לא יודע מה קרה למארגנים שאפילו לא שמו מוזיקה בקטעים המתים שיהיה קצת שמח... והיו הרבה קטעים משעממים...

אבל עדיין, נהנתי... לפחות במסכים הריצו כל מיני שידורים חוזרים בזמנים המתים!...

כמובן, הפקקים בכניסה היו זוועה, מצאתי חניה על מדרכה...

אבל תשמעו... צריכים עוד הרבה כאלה ארועים במדינה שלנו... קצת לשחרר אנשים... קצת כיף, קצת שמחה... כן ירבו !

חוץ מזה... אני לא יודע אם אתה נדבקתם לשיר... אבל אני כן..

"הגמל המעופף הגמל המעופף !!!"

ובהחלט הקאטפולטה היתה שוס עצבני !

לצערי לא נשארתי עד הסוף ( זה מה שקורה שיש חברים מעצבנים שתוך שעה נמאס להם ).

אגב, מישהו יודע מי ניצח בסוף ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...