Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דן חלוץ מונה למנכ"ל קמור- יבואנית ב.מ.וו.

zik
שימו לב! השרשור הזה בן 6125 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3457735,00.html

מישהו רוצה בימרית בחצי מהמחירון?:roll:

ילדים הורגים נמלים בצחוק- נמלים מתות ברצינות

כל יום אני משכר את עצמי מחדש

בצי המשפחתי- סיויק האצ'בק 96, E30 87

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בעקבות הפיתוח החדשני של צה"ל בשם "צל"ט" (צבא ללא טייס), תגידו שלום למותג ב.מ.וו. בארץ... חבל, היו אחלה מכוניות

:roll:

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעקבות הפיתוח החדשני של צה"ל בשם "צל"ט" (צבא ללא טייס), תגידו שלום למותג ב.מ.וו. בארץ... חבל, היו אחלה מכוניות

לא הבנתי, בגלל שדן חלוץ מנכ"ל קמור, אז עכשיו BMW יתחילו ליצר מכוניות גרועות ?

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזבו אתכם שטויות, המינוי לא ישנה בכלום על ב.מ.ו: מחירים ושירות ישארו אותו הדבר..

אם אתה לא יודע לנהוג על 100 כ"ס, לא יעזרו לך 500.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דן חלוץ הוא אדם עתיר זכויות שתרם למדינת ישראל ולבטחונה הרבה יותר מאחרים שמבקרים אותו.

יחד עם זה, אני מתקשה לראות את הערך המוסף שאדם כזה (שאישיותו עוצבה בצבא - לטוב ולרע) מביא לפירמה מסחרית.

מה הוא מבין ב:

- הנעת עובדים שלא דרך מתן פקודות אלא במנהיגות סוחפת.

-יחסי עבודה.

- שיווק ומכירות.

- שירות ללקוח, יחסי ציבור וכיוצ"ב.

בקיצור עם ההערכה הרבה שיש לי לאיש ולתרומתו (לא בציניות - האיש נכשל במלחמה אבל אין לשכוח את השנים הרבות שבהן סיכן את חייו ותרם), אינני רואה איך הוא מקדם את עיסקי 'קמור - יבואני רכב'.

אני לא רצתי היום לבורסה כדי לרכוש את המניה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי האיש מביא לקמור הרבה.... קשרים.

רמטכ"ל, מעצם תפקידו מקושר למובילי המשק ולפוליטיקאים. בדיוק מה שחברה מסחרית צכירה כדי להרויח (עוד) יותר

היתה לי אלפא אדומה / היתה לי אלפא / היום אני נוסע / בדלתא לבנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רואה שינוי משמעותי...

אולי כדי שתבדוק אם הקצינים הבכירים (שפורשים בעתיד) בצה"ל אני מאמין שהם קיבלו איזה איגרת שנה טובה והזמנה לאיזה השקה וארוע של קמור!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי האיש מביא לקמור הרבה.... קשרים.

האיש צריך להביא לקמור עוד לקוחות ולא קשרים.

קמור היא חברה עסקית בשוק תחרותי, הקשרים של חלוץ עם אולמרט לא יביאו אפילו לקוח אחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאמין שעם הנסיון שהוא צבר עד כה הוא ידע להסתדר יפה מאוד גם בתור מנכ"ל קמור. כאילו שאם לא היו מודיעים על זה מישהו היה שם לב שמכירות ב.מ.וו צונחות :)

שיהיה לו בהצלחה, ושיסדר לאשכנזי איזה בימר :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6125 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...