Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש אוטו בתקציב של 80K

a_s8
שימו לב! השרשור הזה בן 6256 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

משום מה מחקו את ההודעה שלי =\ אחרי שהשקעתי איזה שעה בניסוח נכון שלה..

אולי בלי הרבה זיבולי שכל יותר טוב. מחפש אוטו ב80-85 גג והתוספת של ה5 זה רק כי האוטו באמת שווה את זה.

אוטו שיראה טוב,כיפי,צעיר, לא חייב להיות חזק (לא מעניין אותי בכמה אני מאיץ מ0 ל-100) אבל יכול להיות ספורטיבי וחזק רק שיהיה בתקציב.

עכשיו הקאצ'ץ. חייב להיות 2005 ומעלה, יד ראשונה, לא חרוש, לא שיכור ומכונית שנחשבת אמינה מבחינת קלקולים וביקורים במוסך.

אני מבין לא משהו במכוניות אבל בכל זאת מצאתי שאני יכול להביא 206(למרות שהיא לא במעייני ראשי), איביזה 2 דלתות ופולו 2 דלתות.

אם יש לכם עוד רעיונות לעוד מכוניות ועצות נוספות. ובקיצור הדגש הוא על היופי והנוחות. תודה מראש חברים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוספת. מה דעתכם על ה -AVEO? ובכלל מה אתם הייתם לוקחים מבין אלו: 206,AVEO,איביזה,פולו? כולן 3 דלתות חוץ מה AVEO.

היי,

אני אישית לא הייתי נוגע ב"שברולט"

בתור אחד שהייתה לו 206 ובהווה בעלים של איביזה- הייתי הולך על האיביזה, הפולו סתם יקרה ללא הצדקה.

אומנם קשה למצוא אבל הייתי מציע לך לחפש טויוטה יאריס טי ספורט שנת 2004 כי היא בתקציב שלך ויש לה נגיעה ספורטיבית

בהצלחה

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משום מה מחקו את ההודעה שלי

לא "משום מה".

ההודעה שלך נמחקה בגלל כותרת "יעוץ ברכישת רכב".

כשמחקתי אותך שלחתי לך ה"פ עם הסבר ענייני ומפורט.

אחרי שהשקעתי איזה שעה בניסוח נכון שלה..

הוספתי ציטוט של ההודעה המקורית, כדי שתעלה אותה שוב עם כותרת עניינית, מבלי שתוכן ההודעה יילך לאיבוד.

לך להתבכיין במקום אחר.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6256 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...