Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש עצה לגבי רכישה עד 45000

דן מחפש רכב
שימו לב! השרשור הזה בן 6256 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

אני מחפש לקנות יד שנייה עד 45000 (וזה ממש המקסימום), ידנית. האגדה אומרת שעדיף יפניות / אסייתיות - עלות, צריכת דלק, ובעיקר טיפול וחלקי חילוף. האופציה הכי זמינה היא יונדאי גטס, אבל אחרי כמה ימי נהיגה באחת כזו ממש ירד לי החשק - היא מרגישה כמו צעצוע על הכביש מבחינת משקל ואחיזה והיו לי בעיות עם כמה "אזורים מתים" שיש לה מבחינה וויזואלית.

על-מנת לא להאריך יותר מדי - אשמח לכל עצה והמלצה. מאוד חשוב לי העניין עם עלויות הטיפולים וחלפים. ההבנה שלי ברכבים היא בעיקר מנסיון אישי ורק על מכוניות שאני נהגתי בהן (בעיקר הסובארו סטיישן שלי).

תודה מראש, חברים. אני זקוק לעזרתכם. :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוץ מהתעסקות באגדות ועלות תחזוקה - מה אתה צריך מהרכב? לא הגדרת כלום חוץ מלתת את הגטס כדוגמא לא טובה.

מעבר לזה, אם 45K זה הגבול העליון שאתה יכול להוציא, תקנה רכב בכמה אלפים פחות ואת השאר תשמור לישור קו וביטוחים.

[LEFT][B][FONT=Times New Roman]Damn it boy, you are about as useless as a cock-flavoured lollipop.[/FONT][/B] [FONT=Times New Roman][I]Coach Patches O'Hulihan[/I][/FONT][/LEFT]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מציע לך ללכת לכיוון טויטה מזדה, פוקוס , מכוניות אמינות מאוד , ביקוש ומוניטין מעולים , אתה יכול להשיג בסכום זה דגמים 00-01 . המכוניות מציעות תחזוקה וטיפולים מינימלים (טיפולים שוטפים) , אך אני מציע לך לבדוק עלות ביטוח כיוון שיחסית המכוניות גניבות

שיהיה בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוץ מהתעסקות באגדות ועלות תחזוקה - מה אתה צריך מהרכב? לא הגדרת כלום חוץ מלתת את הגטס כדוגמא לא טובה.

מעבר לזה, אם 45K זה הגבול העליון שאתה יכול להוציא, תקנה רכב בכמה אלפים פחות ואת השאר תשמור לישור קו וביטוחים.

צודק. רוב הנסיעות שלי הן בתוך ת"א - כולל חיפושי חנייה. יחד עם זאת חברתי ואני אוהבים לצאת מחוץ לעיר הרבה בסופ"שים - ירושלים, גולן ו/או למדבר וזה כולל לנסוע על כבישים קצת דפוקים. עם הסובארו סטיישן 88 שיש לנו עכשיו ירדנו עד לחושה עצמה בסיני. אין לי צורך בהכרח במשפחתית גדולה,וכן אכפת לי מצריכת דלק והעלות היחסית השוטפת.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי תתמקד בקטגורית הסופר-מיני.

אני לא שולט במחירי משומשות ובעלות חלפים וטיפולים, אבל מבחינת הרכבים נטו הייתי מחפש:

טויוטה יאריס, הונדה ג'אז, פיג'ו 206, סקודה פאביה.

אלטרנטיבה אחרת, אם מעניין אותך להגיע רחוק יותר בשטח, היא ללכת לכיוון ג'יפון יפני/קוראני קטן (סוזוקי ויטארה, קיא ספורטאג'). המחיר הוא ירידה בשנתון ובנוחות הנסיעה.

[LEFT][B][FONT=Times New Roman]Damn it boy, you are about as useless as a cock-flavoured lollipop.[/FONT][/B] [FONT=Times New Roman][I]Coach Patches O'Hulihan[/I][/FONT][/LEFT]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6256 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...