Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שינויים במתלים ב106 דור 2

qil
שימו לב! השרשור הזה בן 6243 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב אז ככה, הגיע הזמן להתחיל לשחק קצת עם המתלים כדי להתקרב קצת יותר למה שאני רוצה להוציא בעתיד מהאוטו..

מטרות :

א. אחיזה יותר גבוהה

ב. TURN IN יותר חד

ג. לא לאבד את המשחק שיש לאוטו במהירויות נמוכות ז"א שאני לא רוצה להקשיח יותר מדי ואני ארוויח במהירויות גבוההות על גבי מהירויות נמוכות.

ד. שהרכב יהיה אפשרי לנסיעה ביום יום, בכל זאת אין לי רכב אחר..

תקציב - נניח כ5K כרגע זה לא ממש משנה.

מה שאני חשבתי, ואני ישמח לשמוע את הדעות שלכם

סטראט עליון

בילשטיין ללא הנמכה(!) ישנן כמה סיבות שאני נוטה לא להנמיך את האוטו.. גם כי ברגע שאני ינמיך האוטו יהפוך לקשיח מדי, ובסיבובים מהירים מספיק בור קטן או תפר על הכביש שיעיף אותי לקיבינמט בלי אחיזה(יש להתחשב גם במשקל הנמוך).

דיברתי עם מספר אנשים תיאורטית זה נכון שאני ירוויח יותר אחיזה אם אני ינמיך אבל ריאלית בכביש זה לא עובד ואני גם יאבד חלק מהאחיזה מכך שמהלך הבולם מתקצר ולא נותן לרכב לרכון כמעט.

אגב, סטראט תחתון לא בא בחשבון ראיתי מספיק 106ים כדי להבין מה הגובה של הסטראט התחתון והוא יותר נמוך מהסעפת פליטה!

מעבר לכך אני מעוניין לדעת מה דעתכם בעד נגד להוסיף להוריד?

תודה מראש,

אבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בילשטיין + קפיצים ייתן לך חדות של סכין מנתחים וביטחון של קארט.

אחיזה - אין קשר! היא לא תשתפר אבל תיקוני הגה יהיו יותר קלים...

Not the sound of silence -ABARTH

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סטראט עליון + תחתון.

במיוחד אם אתה לא מנמיך (תומך בזה).

לרכב אין תת שילדה מלאה, אלה שתי זרועות בצורת האות ח'.

סטראט תחתון יוסיף לקשיחות/אחידות של הפרונט. מעט יותר תת-היגוי, המון פידבק להגה.

מעבר לזה, כמו עומר.

הצטרפו עוד היום לאגודה לשחרור הטלטל.

"הטלטלים השחורים, יולי 2004".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבילשטיין מעולים ל106,גם בלי הנמכה,למרות שאני נגד הנמכה בדר"כ במקרה

של ה106 היא עושה הרבה טוב לאוטו.

אם אתה לא מנמיך הייתי הולך על סטראט תחתון כי אין מה לפחד,הוא לא כזה נמוך אם האוטו

לא נמוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעייה העיקרית של ההנמכה ב106ים היא שהאוטו נהייה קשה מדי לטעמי ביום יום ובנוסף בגלל המשקל הקל והקשיחות בסיבובים במהירות גבוהה כל שיבוש מקפיץ לך את האוטו נתיב ימינה או שמאלה וזה מאוד מסוכן. סתם לדוג' נסעתי עם בעלים של 106 ראלי מונמכת על קוני ב270 של הירידה לאיילון בהרצליה, האוטו אוחז מגהץ את הסיבוב בצורה מדהימה, אבל לדוגמא בכניסה לסיבוב מי שמכיר יש שם שינוי בגבהים באספלט מה שגורם לאוטו לאיבוד אחיזה פתאומי שמי שלא מכיר את הסיבוב ונוהג פעם ראשונה באוטו עלול לגמור בתוך המעקה..

ההתלבטות היא מאוד רצינית אם ככה בין סטראט תחתון להנמכה, אמנם ההנמכה הופכת את האוטו לפחות נסבל ביום יום ויותר לא צפוי אבל משאיר לו את המשחק הכיפי הזה שאולי אפשר לאבד כשמתעסקים עם המתלים בגובה המקורי?

דעתכם?

אבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מבין מה אתה אומר?

בוא ננמיך את האוטו, נדפוק לו את ההתנהגות היומיומית, כל זאת על מנת שאוכל לאבד אחיזה ולנסות להשיג אותה.

..אהה, וגם אוריד משמעותית את הנוחות של האוטו.

אחלה הגיון.

להזכירך/כם, אנחנו במדינת ישראל, הכבישים לא מושלמים, לא כל היום במסלול.

תעשה את השיקול כאשר 95% מהנסועה, היא יומיומית.

תחשוב עכשיו מה עדיף.

הצטרפו עוד היום לאגודה לשחרור הטלטל.

"הטלטלים השחורים, יולי 2004".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שלא מכיר את הסיבוב ונוהג פעם ראשונה באוטו, ראוי לו שלא יתחיל "לגהץ סיבובים".

אגב, גם בולמים הופכים את האוטו ליותר קשיח.

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6243 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...