Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות: אפריל - יוני 2007

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 6160 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה שלך?

כל דבר אפשר לשפץ- השאלה- האם מישהו יעשה את זה? -יש הבדל בין איזטה, שנדירה גם בחו"ל, לפחות יחסית, ולבין חיפושית המסקנה, שיש אותן יותר מדי, שמישהו בכלל יחשוב על השיפוץ מלא ממצב גרוע...:?

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 413
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זה שלך?

כל דבר אפשר לשפץ- השאלה- האם מישהו יעשה את זה? -יש הבדל בין איזטה, שנדירה גם בחו"ל, לפחות יחסית, ולבין חיפושית המסקנה, שיש אותן יותר מדי, שמישהו בכלל יחשוב על השיפוץ מלא ממצב גרוע...:?

לצערי לא שלי .

כן גם נכון

אבל מצד שני אם תחשוב על המכוניות שעד לפני כמה שנים היו משליכים והיום מחפשים בנרות ..אז אין לדעת מה יהיה בעתיד ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נצפתה המושב נורדיה

אני לא בטוח אם זה קאמרו או פיירבירד אבל מה שבטוח שהאוטו גוסס מת וכל כך כואב הלב...

18062007061editednc4.jpg18062007062editedkm8.jpg

1969 Pontiac Firebird

:twisted:

בעבר:Honda Civic Type R, Renault Clio Sport, Peugeot 106 Rallye

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שלך?

הרכבים הנ"ל של אחי ארנון.

אור.

ג'יפ פורד מודל 1942

אוסטין A30 מודל 1955 (בשיפוץ)

מחפש בדחיפות כל דבר שקשור לAustin A30/A35

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נצפתה בנס ציונה פורד סיירה 87 עם מכה בדלת, שלט למכירה ופתק מהעיריה.

אם יש מעונינים אשיג את הטל'.

במידה והיא עם גיר רגיל אז אני מעוניין.

תודה

אופיר

פורד קפרי 1600GT 1973 + פורד קורטינה 1975 1600XL + פורד פוקוס 2005 1600 GHIA

מעוניין במידע על קפרי או כל פורדים ישנים אחרים נטושים/זרוקים/למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נצפתה המושב נורדיה

אני לא בטוח אם זה קאמרו או פיירבירד אבל מה שבטוח שהאוטו גוסס מת וכל כך כואב הלב...

אוטו? איזה אוטו? כבר לא נשאר מזה אוטו...

:evil: לא תצליחו לעצור אותי, לא תצליחו להשתיק אותי! :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רנו 12, משמשת כסטנד לבלטות בחצר באבן יהודה. במקום שהיא תעמוד על בלוקים, הבלוקים עומדים עליה.

אבל למרות שהמכונית נראית בפנסיה, היא ממודל מאוד מאוחר יחסית (88') ואולי עוד לא אבד עליה הקלח.

דרך אגב, ברחוב הקטן והקצר הזה יש גם קדילאק STS ישנה, פג'ו 205 קבריולה, יגואר S TYPE ומי יודע מה עוד.

רנו12 טי.איי  מודל88 ברח' בני בנימין יוני07.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שידוע וזכור לי רנו 12 יוצרה עד שנת
1980
.

כנראה מכסה הבגז' נתרם מרנו 12, ושאר הרכב הוא רכב רומני בשם דלתא (דאצי'ה 1300 / 1310) המבוסס על קו היצור של ה-רנו 12.

רנו 12, משמשת כסטנד לבלטות בחצר באבן יהודה. במקום שהיא תעמוד על בלוקים, הבלוקים עומדים עליה.

אבל למרות שהמכונית נראית בפנסיה, היא ממודל מאוד מאוחר יחסית (88') ואולי עוד לא אבד עליה הקלח.

דרך אגב, ברחוב הקטן והקצר הזה יש גם קדילאק STS ישנה, פג'ו 205 קבריולה, יגואר S TYPE ומי יודע מה עוד.

Dacia_1300.jpg

עדי גולדנברג 13399

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שמדובר ב"דלתא" הרומנית ולא רנו 12.

כשהרומנים בנו את הדלתא על בסיס הרנו 12, הם לא טרחו יותר מדי לעצב מחדש את המכונית, ומכאן הדמיון הרב. אבל אם תגדיל את התמונה תראה שרשום על תא המטען "renault 12 ti".

אולי הבעלים כל כך התבייש בדאצ'יה שלו עד שהלך וחיפש אותה לרנו 12? :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שידוע וזכור לי רנו 12 יוצרה עד שנת
1980
.

כנראה מכסה הבגז' נתרם מרנו 12, ושאר הרכב הוא רכב רומני בשם דלתא (דאצי'ה 1300 / 1310) המבוסס על קו היצור של ה-רנו 12.

זה בהחלט יתכן, למרות שלפי ויקיפדיה המשיכו לייצר את ה-12 עד 1999 ברחבי העולם (ולא מדובר בגרסאות של דאצ'יה ויצרניות נידחות שונות, אלא על שיווק של רנו 12 בתור רנו 12).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הפנסים האחוריים, זוהי דלתא שהורכב לה מכסה מנוע של רנו 12.

זוהי תופעה ידועה ברכבים ישנים, לא מזמן נתקלתי בוולבו שנת 1979 עם כנפיים של וולבו 264 וסמלים תואמים, לאחר התלהבות קצרה, בעל הרכב אמר לי שזוהי 244 פשוטה עם מנוע 1.8 ושפשוט החליפו לה כנפיים.

Volvo 960 3.0 24V 1996

Volvo 940 GLE 2.0 Turbo 1997

Volvo 940 GLE 2.3 1995

Oldsmobile Cutlass Supreme Brougham 5.0L V8 1982

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בסדר- אני ניתקלתי לפני כמה ימים בוואן- יונדאי מסוף ה-90- תחילת ה-00, זה, שדומה/מבוסס על המיצובישי L300, שלתדהמתי, הייתה מורכבת לו דלת נהג מ...L300, ועוד לא סתם L300, אלא ה"קצר"-בנזין, זה, שתמיד בא אפור עם הפסים הכתומים! לא חשבתי, שיונדאי עד כדי כך זהה למיצובישי- הדלת ישבה 1ל1! אז, לא רק "פעם"- גם היום!:-D

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בסדר- אני ניתקלתי לפני כמה ימים בוואן- יונדאי מסוף ה-90- תחילת ה-00, זה, שדומה/מבוסס על המיצובישי L300, שלתדהמתי, הייתה מורכבת לו דלת נהג מ...L300, ועוד לא סתם L300, אלא ה"קצר"-בנזין, זה, שתמיד בא אפור עם הפסים הכתומים! לא חשבתי, שיונדאי עד כדי כך זהה למיצובישי- הדלת ישבה 1ל1! אז, לא רק "פעם"- גם היום!:-D

אתה מעלה בי זכרונות. פעם היה לנו מיצובישי זאת אפורה עם הפסים כתומים, איזה מרחב יש באוטו הזה. למישהו יש מושג איזה דגם אני מדבר עליו?

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6160 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...