Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איפה מרכיבים את הטוויטרים ?

WebWizard
שימו לב! השרשור הזה בן 7885 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום :)

אז ככה, אני עומד בקרוב לקנות סט קומפוננט, ומאוד מטריד אותי איפה אני מרכיב את הטוויטרים.. אני לא רוצה שום חורים נוספים שלא היו קיימים לפני בדלתות\דש בורד.

אז איפה המקום הכי טוב ? מבחינת סאונד ומבחינת מה שכתבתי למעלה.

ובכלל, איפה המקום הכי טוב להתקין אותם ?

איציק

- איציק -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למניעת חורים של הטויטרים ישנה האפשרות לקנות מדבקה דו צדדית ולהדביק ככה את הטויטרים המיקום אני כבר לא יודע למרות שהרוב תוקעים אותם

1.בקורה של הדלת מקדימה למעלה צמוד לגג

2.בדלת במשולש של המראה בדלת

3.בפינות של הדש בורד צמוד לשימשה אחד בכל צד כמובן

4.בקורה מעל החגורות של הנוסעים מקדימה מדביקים בסוף הקורה למעלה צמוד לגג כמו בקורה מקדימה

5.אם אתה רוצה מאחורה ניתן להדביק בקורות מאחורה מאיפה שיוצאות החגורות האחריות לנוסעים

אני לא מכיר עוד מקומות רלוונטים אבל בטח יש כמה שוידעים פה מבחינת שמיעה אני לא יודע מה המיקום המועדף כי זה גם תלוי בפנים הרכב בצורה שלו ובלה בלה כמו בבית שמתכננים מערכת קולנוע ביתית ועל זה אני כבר לא בר ידע כדי לענות :wink:

tAoS FoReVeR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך קודם לחבר אותם חיצונית ולבדוק כל מיני מיקומים שונים ברכב ואיך אתה אוהב אותם.

כעקרון מומלץ לשים את הטוויטר קרוב למיד, כי אם הם נמצאים במרחק שונה יכול להיווצר מצב שהסאונד מהטוויטרים למשל יגיע לפני הסאונד מהמידים, אפשר לפעמים לתקן את זה ע"י הפיכת הקוטביות בטוויטרים בלבד דבר שיצור DELAY של 3 מילישניות בטוויטרים ואז אולי זה יאזן יותר.

כעקרון כמו שכבר בטח אתה יודע המיקום הטוב ביותר לרמקולם ברכב הוא הקיקפאנלים בגלל שהם נמצאים בנקודה שהכי רחוקה מהאוזן שלך ואז העובדה שאתה קרוב יותר לצד שמאל פחות משמעותית ולכן טוב למקם גם שם את הטוויטר.

אבל כמו שאמרתי בהתחלה פשוט תנסה מיקומים שונים, תשים אם דבק דו צדדי וכשתמצא את המיקום החביב עליך תקבע אותם שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה הכל זה לא בעיה לנסות מיקומים עם טוויטר כי אפשר לחבר אותו כמעט בכל מקום.

כיוון וכדומה גם קשור בסוג הטוויטר אם הוא טוויטר HARD DOME במו למשל הטוויטר טיטניום של MBQ אז רוב הסיכויים שלא תכוון אותו שהוא מכוון ישירות אליך כי הוא יכול להיות "חזק מדי" ואם הוא SOFT DOME כמו מורל למשל אתה יכול לכוון אותו ישירות אליך כי הוא רך יותר.

בהצלחה :D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7885 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...