Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אבזור בסיטרואן ZX

avisofy
שימו לב! השרשור הזה בן 6413 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב!

כפי שהבנתי מהחיפוש בפורום - ה-ZX בעלת מנוע הזרקה מ - 94', כך ששנים קודמות לא מדברות אליי.

כפי שהבנתי בנוסף להנ"ל מנועי ה 1.6 ו- 1.8 עשויים אלומיניום ורגישים ביותר לשימוש במים לא נכונים, כך שגם אותם אני מוריד מהפרק. והויות ואינני צריך 1.9 או 2.0 נשארנו עם 1.4 שנת 94' ומעלה.

ובכן המידע חו אני זקוק הוא באיזה מן הדגמים של סיטרואן ZX מנוע 1.4 משנת 94' ומעלה יש כרית אויר ו - ABS?

תודה רבה מראש לכל המסעיים!

AVISOFY.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב זכרוני לדגם ה-IMAGE יש את התוספות הנ"ל , או שמא זה ה-TENTAION.

עם זאת - מנוע אלומיניום אינו סיבה לפסילת הרכב. צריך רק להקפיד על מנוע ומע' קירור שאינן מלאות קורוזיה , או שהוחלף בהן המנוע (או , לחילופין, להוריד במחיר אם הקורוזיה קיימת).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב!

כפי שהבנתי מהחיפוש בפורום - ה-ZX בעלת מנוע הזרקה מ - 94', כך ששנים קודמות לא מדברות אליי.

כפי שהבנתי בנוסף להנ"ל מנועי ה 1.6 ו- 1.8 עשויים אלומיניום ורגישים ביותר לשימוש במים לא נכונים, כך שגם אותם אני מוריד מהפרק. והויות ואינני צריך 1.9 או 2.0 נשארנו עם 1.4 שנת 94' ומעלה.

ובכן המידע חו אני זקוק הוא באיזה מן הדגמים של סיטרואן ZX מנוע 1.4 משנת 94' ומעלה יש כרית אויר ו - ABS?

תודה רבה מראש לכל המסעיים!

AVISOFY.

מדוע שתפסול מנוע מאלומיניום?

אם הבעלים מילא בו מים ירוקים בלבד אין שום סיבה לפסול.

למכירה SONY ERICSSON W300I

מצב מושלם,יד ראשונה,אבזור מלא,כרטיס זיכרון 256 מגה :) עברית!מלאה! 0525246232

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב זכרוני לדגם ה-IMAGE יש את התוספות הנ"ל , או שמא זה ה-TENTAION.

עם זאת - מנוע אלומיניום אינו סיבה לפסילת הרכב. צריך רק להקפיד על מנוע ומע' קירור שאינן מלאות קורוזיה , או שהוחלף בהן המנוע (או , לחילופין, להוריד במחיר אם הקורוזיה קיימת).

מדוע שתפסול מנוע מאלומיניום?

אם הבעלים מילא בו מים ירוקים בלבד אין שום סיבה לפסול.

הסיבה לפיה אני פוסל מנוע אלומיניום היא היות ואנני יכול לדעת מה הייתה רמת הטיפול ברכב ואיזה נוזל קירור היה בשימוש במשך 2-4 בעלויות ו 130-200 אלף קילומטרים אינני לוקח סיכון, ובמיוחד לאור אי יכולתי לאבחן קורוזיה עקב חוסר ניסיוני במכונאות.

שמר

לאיזה מודלים יש כרית אויר בלבד אתה יודע?

כמו כן האם אתה יודע איזה שם דגם יש ל 1.4 סטיישן 96', והאם המנוע שלו "סוחב" את העליות מים המלח או מוצא וכדו'?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו דיבר פה על האבזור של ZX ריפלקס?יש לי ריפלקס שנת 94 מנוע 1400, והדבר החשמלי היחידי שם זה האורות :lol:. אפילו תאורת הבגאז' לא שמו האוכלי צפרדעים הקמצנים.

אבל אם מסתכלים על חצי הכוס המלאה - יש פחות דברים להתקלקל 8)

אז קנה ZX ריפלקס - כי חלונות חשמל והגה כח - מילים גסות :lol:

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6413 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...