Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הפגנה ב-10.10.06 לקידום הספורט המוטורי בישראל

lior_baruch
שימו לב! השרשור הזה בן 6377 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קודם כל - תודה רבה למארגני הארוע ולכל אלו שהגיעו וגדשו את המנחת. התרשמתי לטובה מכמות הרכבים שהגיעה עד לערד.

כמעט כולם שמרו על הסדר הטוב, ולא נרשמו צלחות ופרפורים מיותרים. כבוד!

ושנית, לגבי הציטוט:

"מאות חובבי ספורט מוטורי מפגינים בערד במחאה על שהמשטרה לא אישרה להם לערוך מרוץ מכוניות בעיר"

בדרך חזרה לקחנו איתו טרמפיסט חשוב - דורון הרמן מגל"צ. למי שלא יודע, הוא היה הכתב שסיקר את הארוע בערד והקליט את הקולות. לצערנו, הקולות שהקליט במכשיר הנייד נמחקו ולא הגיעו לתחנה ולכן גם לא שודרו בחדשות או ביומן הצהריים, וגם מבזק מאולתר שהכין מהרכב שלי ושודר בסלולרי לא עלה לשידור בגלל דליפת אמוניה בקריית-מלאכי. בסופו של דבר שודרו רק הפריצות הקצרות הנ"ל.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 75
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שלום,

האירוע עצמו לפי דעתי היה קצר וקולע, היינו שם איזה שעתיים שבמהלכם הייתה הפגנה קטנה וכמה ראיונות לרדיו ולטלוויזיה.

לעומת זאת השיירה הייתה בלאגן אחד גדול, כל אחד נסע איך שבא לו, וכל הזמן היה צריך להדביק את המובילים בשביל איכשהוא להיות חלק מהשיירה ואתם יודעים לבד למה זה גרם וחבל כי לפני היציאה אמרו נסיעה מנהלתית של 100 קמ"ש כל הנסיעה.

מה שגם, לקובי היה רעיון דיי מטופש לדעתי והחליט ליצור פקק לאנשים שממהרים לעבודה על הבוקר והחליט יאללה נוסעים 20 קמ"ש ועוצרים לפני הרמזור באור ירוק, סתם דבר שעצבן את כל הנהגים באותה צומת ולא תרם בכלום כי אחרי כמה דקות זה התפרק וכולם הצטרפו לקבוצה המובילה מקדימה.

לבסוף הגענו לאירוע, היו כתבים גם רדיו וגם חדשות, צילמו את ההפגנה, המכוניות, וכמה ראיונות עם אנשים שונים. אבל היה שם איזה רוסי אחד פשוט אידיוט מושלם עם אלפא עם מלא מדבקות וקשקושים שמשום מה הצלם התמקד בו והוא החליט יאללה אני צריך לתת show לצלם, מקווה מאוד שלא יפרסמו את זה בטלוויזיה כי זה סתם יהרוס לכולנו, הבחור הזה פשוט עצבן אותי לגמרי smiley7.gif

לסיום דבר אחד משמח, בדרך חזרה הביתה הוזכרה ברדיו דרום וגלגל"צ בשעה 12:00 ההפגנה בערד, ואני מניח שגם היום בערב נזכה לראות את זה בטלוויזיה בערוצים 10 ו-22 smiley10.gif

בברכה

נדב

נדב - [email protected]

למכירה אוסף ענקי של דגמי מכוניות - *52 דגמים*

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=1730383#post1730383

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בושה וחרפה שלא כתוב אפילו מילה בYNET על זה... ועוד שצוקרמן הוא חלק מהפורום הזה.

מה הקשר ?

כתיבת כתבה אורכת זמן. אני משוכנע שיהיה סיקור ותהיה חשיפה.

למרות שלצערי הרב לא יכולתי להיות נוכח בארוע, אתייחס לסיקור בערוץ 2.

כל הכבוד למשתתפים, למארגנים, ולליאור, שבניגוד להופעת "החוליגן" שבעלי דעות קדומות ציפו לקבל, הם קיבלו ראיון עם דובר רהוט, סולידי, מאופק, ענייני, שדיבר לענין והשאיר רושם בהחלט חיובי מצד הצופה בכתבה.

כל הכבוד. :mm_yeah:

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקשר שהכתבה הזאת זה לא חוויות מהמרצדס CL אלא סיקור אירוע ולכן זה צריך להיות אקטואלי ולהיות מפורסם ביום האירוע.

בלי קשר הסיקור הדל של YNET מאכזב אותי כי אני הייתי בטוח שהנה יש מישהו שקשור לחבר'ה של המכוניות הוא כבר יעזור לקדם את התרבות המוטורית לתודעה של הציבור, בסופו של דבר אין סיקור כמו שצריך לא היה פירסום לפני האירוע על קיום הפגנה במנחת ובכלל הסיקור פושר משהו.

1969 Pontiac Firebird

:twisted:

בעבר:Honda Civic Type R, Renault Clio Sport, Peugeot 106 Rallye

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן הייתה נוכחות מרשימה, הגעתי עם רכב ליסינג בנסיעה מנהלתית, חבל על כל אלו שלא הקפידו על כך.

נקווה שניפגש כולנו פעם הבאה באירוע אמיתי ולא מחאתי.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גאה בעמותת IDRO על האירגון של ההפגנה!

אני עוד יותר גאה באנשים שפעלו לארגן אותה ימים כלילות אלי אליהו,ליאור ברוך,Eריק גולשטיין וכמובן שאר חברי העמותה שעבדו ימים כלילות.

ישר כוח!

נמשיך במאבק!

If you don't chew Big Red, then f-*bleep* you.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה הכתבה שפורסמה היום במעריב, כתבה מאוד קטנה בטור של גיל מלמד במוסף עסקים, חבל ציפיתי שיפורסם בראשי לפחות :wink:

aradyg4.jpg

נדב - [email protected]

למכירה אוסף ענקי של דגמי מכוניות - *52 דגמים*

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=1730383#post1730383

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עמוס באר טוען ב-YNET שIDRO הכניסה את חבריה לסחרור, ובעצם האישורים היחידים שניתנו היו מצד דרגים זוטרים. הוא גם טוען שעיריית ערד היא זו שנסוגה מהחלטתה לקיים אירוע במנחת:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3313699,00.html

הכרובלוג

מחירון אופנועים

מנהל תחום אופנועי הכביש בקבוצת "עופר-אבניר" - המותגים: Suzuki, Aprilia, Moto Guzzi, Husqvarna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה, הסיקור בתקשורת לא הוא שקובע את מידת האפקטיביות של פעולה זו או אחרת. זה אולי טוב בשביל ההרגשה שלנו, אבל לא זה מה שחשוב.

למחרת ההפגנה מול ביתו של פינס קיבלתי טלפון מגורם בכיר במשרד המדע-תרבות-ספורט. ביום ההפגנה קיבל ליאור ברוך טלפון מגורם בכיר אחר באותו משרד. ההפגנות הללו פגעו בדיוק היכן שהיו צריכות לפגוע. כתוצאה מכך התיחסו אלינו, מיהרו לחפש אותנו, בשבוע הבא כבר יש ישיבת עבודה מול מי שצריך.

לא שזה מבטיח שנשיג את כל מה שרצינו, אבל מטרה הראשונית הושגה. ועוד איך.

טל

חבר הפורום טל שביט נהרג בתאונת דרכים כשהוא רכוב על אופנוע בזמן מילוי תפקידו ככתב רכב. יהי זכרו ברוך.

* "מוטב שתשתוק ויחשבו שאתה טפש, מאשר לפתוח את הפה ולהסיר כל ספק" (בנג'מין פרנקלין)

* "If I were in your shoes, I'd whisper before I'd shout" (רייצ'ל סטיבנס, "סוויט דרימס מיי ל.א. אקס")

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועובדה שהנה יש עוד כתבה מזלזלת בYNET שאומרת בעצם כל האירגון של המרוץ היה חאפרי והיה ידוע מראש שהמרוץ יבוטל...

לא יודע כבר מה להגיד... ישראלים זה עם סגולה רק הם מסוגלים לקלקל אחד לשני ולהנות מזה.

1969 Pontiac Firebird

:twisted:

בעבר:Honda Civic Type R, Renault Clio Sport, Peugeot 106 Rallye

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פתחתי דיון בנושא

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=1100693#post1100693

ובכל מיקרה אני חושב שצריך לחזק ידיה של התאחדות לספורט מוטרי וחבריה על הפעילות הרחבה לתחילת הפעילות המוטרית בישראל והתמיכה בעמותת IDRO בכיום המרוץ וגם בהפגנות השונות!

If you don't chew Big Red, then f-*bleep* you.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועובדה שהנה יש עוד כתבה מזלזלת בYNET שאומרת בעצם כל האירגון של המרוץ היה חאפרי והיה ידוע מראש שהמרוץ יבוטל...

לא יודע כבר מה להגיד... ישראלים זה עם סגולה רק הם מסוגלים לקלקל אחד לשני ולהנות מזה.

הכתבה הזו נכתבה על-ידי עיתונאי ותיק, אחד שמכסה את תחום הספורט המוטורי (בין היתר) באופן קבוע בגל"צ, ואחד שמציג את עצמו דרך קבע כפועל למען הספורט המוטורי. ממש לא ברור לי מה עבר לו בראש, ומה היתה המטרה שלו בפרסום הכתבה הזו.

טל

חבר הפורום טל שביט נהרג בתאונת דרכים כשהוא רכוב על אופנוע בזמן מילוי תפקידו ככתב רכב. יהי זכרו ברוך.

* "מוטב שתשתוק ויחשבו שאתה טפש, מאשר לפתוח את הפה ולהסיר כל ספק" (בנג'מין פרנקלין)

* "If I were in your shoes, I'd whisper before I'd shout" (רייצ'ל סטיבנס, "סוויט דרימס מיי ל.א. אקס")

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי את צילום אישור המשטרה ב-YNET.

כתוב בסעיף השביעי שכלי הרכב ייבדקו ע"י המשטרה טרם המירוץ. מי יכול להרחיב? הרי ניתן להוריד רכב מהכביש גם אם הגיע על גרר. (כי יש לו רישוי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי את צילום אישור המשטרה ב-YNET.

כתוב בסעיף השביעי שכלי הרכב ייבדקו ע"י המשטרה טרם המירוץ. מי יכול להרחיב? הרי ניתן להוריד רכב מהכביש גם אם הגיע על גרר. (כי יש לו רישוי).

הכוונה הייתה שכלי הרכב ייבדקו ברמה הבטיחותית, משמע צמיגים קרועים, תקינות חגורות וכו', ללא קשר לסוג הרכב וסיווגו, זאת בנוסף לבדיקות הטכניות. כמובן שהעניין בכל מקרה לא יצא לפועל...

ליאור.

חלומות נועדו להתגשם

http://www.BackOnTwo.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6377 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...