Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הפגנה ב-10.10.06 לקידום הספורט המוטורי בישראל

lior_baruch
שימו לב! השרשור הזה בן 6405 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרעיון מאחורי ההפגנה דווקא בערד היא מהרבה שיקולים. קודם כל מגיע לעיריית ערד וכל העסקים שם שתמכו , השקיעו וטרחו ועמלו לקיום המרוץ גם להביע מחאה. העיר ערד עצמה עומדת להפסיד המון מזה ש 15,000 צופים לא מגיעים פתאום. אף אחוז מה 15.000 לא יתדלק בעיר, לא יעצור להמבורגר, לא ישנו לילה במלון, לא יבזבזו בקניון או יעצרו לקנות סיגריות בפיצוציה - כי הארוע בוטל.

ראש העיר עמד לצידינו מההתחלה, רגע - זה לא נכון... היו רגעים שהוא אף רץ בחזית והזיז דברים שהיו מעבר ליכולתינו , ומגיע לו גם לצעוק על זה.

וגם, יהיה IMPACT תקשורתי הכי גדול שבמקום שתוכנן מרוץ מכוניות חוקי, לפי כל התקנונים הבין לאומיים, שעמד בכל דרישות כל הרשויות וקיבל את כל האישורים מהמשטרה והעירייה.... כל אותם מכוניות עם כל אותם נהגי מרוצים עם כל אותם צופים - כולם עומדים דוממי מנוע בגלל ביורוקרט מסכן אחד שלא ראה נכון לאשר סופית מה שכל כך הרבה אנשים חולמים לו.

הפגנונת ליד בית השר בירושליים לא יהיה אותו אימפקט, חניה 100 מכוניות מחוץ לשטח הכנסת .......... oooowaaaa לצד כיכר הלחם וחולי הסרטן , ממש לא לעניין.

מי שרוצה לבוא לעזור לנו במאבק הזה , אנו מודים לו / לה מראש, ואל תשכחו כובעים מים ואוכל מהבית כי דוכני האוכל שתוכננו גם בוטלו ... מי שלא יבוא בגלל שזה רחוק לו או לא חושב שזה יעזור בכלל, חוץ משיהיה לו חג שמח אין לי הרבה מה להוסיף בעניין.

אנשים, אנו מעוניינים להראות לממשלה ולמשטרה שאנחנו the good guys שבסך הכל רוצים להעסק בספורט שלנו בדיוק כמו אלו שמשחקים כדורגל בפארק או גולך בקסריה או צונחים מהשמיים מעל הנגב .... רק שהספורט שלנו קשור לרכבים ממונעים. אני לא ערס חוסם כבישים בעיר ואני לא מבעיר צמיגים כי אין לי תרופות או כסף ללחם. אני רק רוצה את החרות לעסוק בהובי שלי מבלי להחשב עבריין כל פעם שאני מגיע ל MDC / ראלי או תחרות עבירות / מוטוקרוס/ DRAG / מרוץ קטנועים, טרקטרונים או אופנועים .

ואם בעקבות המאמצים המשותפים שלנו והמחאה הזאת לא יקום יום אחד בארץ F1 או מקצה של WRC ...........אז אתם שנשארתם בבית ביום שלישי תוכלו לכתוב מהמחשב הביתי בחדר הממוזג "אמרתי לכם ...."

מי שכן יגיע לתמוך וחס וחלילה יצא מזה עתיד ורוד יותר יוכל לספר שהוא היה שם שזה קרה.

חג שמח.

http://www.scci.co.il/

The Sports Car Club of Israel

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 75
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מאחל בהצלחה למי שיחליט בכל זאת לבזבז את זמנו

רון.

תודה.

אנחנו נהיה שם, נבזבז את הזמן שלנו.

אנחנו נהיה שם, נבזבז את זמנה של התקשורת.

אנחנו נהיה שם, נבזבז את זמנם של חובבי התחום.

אנחנו נהיה שם, כשאתה תשב מול המקלדת ותרשום תגובות על אלו שמפגינים שם בשבילך.

אנחנו נהיה שם כשהספורט המוטורי יתעורר לחיים ונאמר שאנחנו עשינו משהו, לרבות נסיעה של שעה ורבע מת"א, כדי שאנשים כמוך ישבו עוד שנה מול הטלוויזיה ויראו מירוץ מכוניות בישראל ויגידו "איזה יופי, יש ספורט מוטורי בישראל".

אנחנו, נהיה שם.

ליאור.

חלומות נועדו להתגשם

http://www.BackOnTwo.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם יקרה שאני ,ליאור, דייגו ואלי שם לבד לבד, בלי תמיכה ובלי תקשורת נידע שהמטרה שאנו שמנו לעצמינו מיותרת - שאין בשביל מה להיאבק ואין בשביל מי להסתבך.... ונלך ללמוד לשחק גולך.

מתערבים שזה לא יקרה...?

http://www.scci.co.il/

The Sports Car Club of Israel

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שזה לא יקרה.. לפחות עוד 15 אנשים יעמדו שם איתכם :)

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרעיון מאחורי ההפגנה דווקא בערד היא מהרבה שיקולים. קודם כל מגיע לעיריית ערד וכל העסקים שם שתמכו , השקיעו וטרחו ועמלו לקיום המרוץ גם להביע מחאה. העיר ערד עצמה עומדת להפסיד המון מזה ש 15,000 צופים לא מגיעים פתאום. אף אחוז מה 15.000 לא יתדלק בעיר, לא יעצור להמבורגר, לא ישנו לילה במלון, לא יבזבזו בקניון או יעצרו לקנות סיגריות בפיצוציה - כי הארוע בוטל.

ראש העיר עמד לצידינו מההתחלה, רגע - זה לא נכון... היו רגעים שהוא אף רץ בחזית והזיז דברים שהיו מעבר ליכולתינו , ומגיע לו גם לצעוק על זה.

וגם, יהיה IMPACT תקשורתי הכי גדול שבמקום שתוכנן מרוץ מכוניות חוקי, לפי כל התקנונים הבין לאומיים, שעמד בכל דרישות כל הרשויות וקיבל את כל האישורים מהמשטרה והעירייה.... כל אותם מכוניות עם כל אותם נהגי מרוצים עם כל אותם צופים - כולם עומדים דוממי מנוע בגלל ביורוקרט מסכן אחד שלא ראה נכון לאשר סופית מה שכל כך הרבה אנשים חולמים לו.

הפגנונת ליד בית השר בירושליים לא יהיה אותו אימפקט, חניה 100 מכוניות מחוץ לשטח הכנסת .......... oooowaaaa לצד כיכר הלחם וחולי הסרטן , ממש לא לעניין.

מי שרוצה לבוא לעזור לנו במאבק הזה , אנו מודים לו / לה מראש, ואל תשכחו כובעים מים ואוכל מהבית כי דוכני האוכל שתוכננו גם בוטלו ... מי שלא יבוא בגלל שזה רחוק לו או לא חושב שזה יעזור בכלל, חוץ משיהיה לו חג שמח אין לי הרבה מה להוסיף בעניין.

אנשים, אנו מעוניינים להראות לממשלה ולמשטרה שאנחנו the good guys שבסך הכל רוצים להעסק בספורט שלנו בדיוק כמו אלו שמשחקים כדורגל בפארק או גולך בקסריה או צונחים מהשמיים מעל הנגב .... רק שהספורט שלנו קשור לרכבים ממונעים. אני לא ערס חוסם כבישים בעיר ואני לא מבעיר צמיגים כי אין לי תרופות או כסף ללחם. אני רק רוצה את החרות לעסוק בהובי שלי מבלי להחשב עבריין כל פעם שאני מגיע ל MDC / ראלי או תחרות עבירות / מוטוקרוס/ DRAG / מרוץ קטנועים, טרקטרונים או אופנועים .

ואם בעקבות המאמצים המשותפים שלנו והמחאה הזאת לא יקום יום אחד בארץ F1 או מקצה של WRC ...........אז אתם שנשארתם בבית ביום שלישי תוכלו לכתוב מהמחשב הביתי בחדר הממוזג "אמרתי לכם ...."

מי שכן יגיע לתמוך וחס וחלילה יצא מזה עתיד ורוד יותר יוכל לספר שהוא היה שם שזה קרה.

חג שמח.

אני השתכנעתי לגבי ההעדפה לקיום המחאה בערד.

אני אגיע ואנסה לצרף אלי את כל מי שאני מכיר מהתחום.

אני רק מקווה מאד שאכן אנשים יצליחו לגלות בגרות נפשית ולשמור את התיסכול כל הדרך עד ערד, ולא יתחילו כל מיני רייסים והשתוללויות על הכביש עצמו.

ניפגש ב-10.10.2006.

דני G.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להדפסה ולהדבקה על המכוניות:

d1.gif

ליאור

רק מוות קליני עדיין...

אני מגיע ורצוי לארגן שלטים בסיגנון המודעה הזאת,מקווה לראות כמה שיותר חובבי רכב עכשיו צריכים באמת לאחד כוחות זו המלחמה של כולנו

בשיחה שקיימתי לפני זמן קצר עם אביב פרנקל מערוץ 10 סיכוי גדול שיגיעו צוות צילום להפגנה!!!!

בהצלחה לכולנו

קובי כהן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתכוון למפגש הזה?

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=131788

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6405 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...