Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה ויעוץ בנושא המערכת???

Jeka
שימו לב! השרשור הזה בן 7864 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הייתי משמיע לך בכיף את ההבדל,

כמובן שאתה צודק, האוזן שלך היא הקובעת במיקרים כאלו,

(יש לציין שגם אני לא תמיד אהבתי את האפקט)

היה סנטר מעובד דיגיטלית,

האחוריים מעובדים דיגיטליית כמובן עם DELAY,

האלפא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אפילו אם זה אתה :wink::wink:

ב-FREE AIR אתה מתכוון לסאב ללא תיבה כאמור האם זה סאב שדוחף את האויר קדימה בניגוד לתיבה שבה הוא דוחף אחורה לכיוון התיבה?

אם לא אז בבקשה הסבר לי איך זה עובד.

ראלימן

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשניהם האויר נדחף לשני הכיוונים, אתה יכול גם לחבר את הסאב שלך לתיבה ככה שהמגנט יהיה בחוץ.

אני יכול לכתוב לך מה זה סאב FREE AIR אבל אין צורך כי יש הסבר אורך ומפורט ב AUTOSOUND.CO.IL כנס לתאוריה ולבחירת רמקול סאב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי שאלה אחרת..

בפג'ו 205, הבגאז' די קטן כמו שאתם יודעים,

אפשר לשים סאב עם תיבה עם פחות עובי אבל שתשב על כל האורך של המושב האחורי לדוגמא? ככה שישאר לי קצת מהבגאז'..

- איציק -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הסאב FREE AIR שמים בדרך כלל ככה שהוא נמצא על הדק מאחורה, מה שכן אתה צריך לאטום טוב את הבגז' וגם לוודא שיש אטימה טובה סביב הדק ככה שהבגז' יהיה מבודד מתא הנוסעים.

WEBWIZARD אתה יכול לעשות שהתיבה תהיה צרה, מה שחשוב הוא הנפח שלה, אבל אתה גם צריך למצוא סאב שהעומק שלו צר, יש למורל כאלה אבל לא הייתי ממליץ עליהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל אז הFREE AIR בעצם משתמש בבגאז' כתיבה אחת גדולה לא?

אגב ראיתי פעם בנייה של 2 סאבים של 18' לא זוכר את החברה כרגע אבל מה שכן הוא שהוא פשוט חירר את התחתית של הבגאז' ושם אותם ככה שהם פשוט יושבים על רצפת תא המטען עם המגנט מחוצה לו לא הסתכלתי אבל אני מניח שיש לו איזה תיבה מתחת לתא המטען שמגנה לפחות על הסאב. יש מצב שזה FREE AIR??

ראלימן

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן הFREE AIR משתמש בבגז' כתיבה אבל התיבה מספיק גדולה כך שהיא לא משנה את הפרמטרים השונים של הסאב, וסאב FREE AIR מתוכנן ככה שהוא ישמע הכי טוב בצורה הזאת.

לא שמעתי אף פעם על סאב 18 אינץ שהוא FREE AIR אבל אי אפשר לדעת, למרות שאם הם היו על הרצפה הוא פשוט כנראה הוציא את הגלגל ספר ובנה שם את התיבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוץ מהפיוניר הזה לא נראה לי שיש בארץ עוד סאבים לFREE AIR.

איך אתה אמור לדעת? תברר קודם באינטרנט על הדגם שאתה קונה ותדע.

304F ה-F זה FREE AIR. הדגם שאתה צריך זה 304C. אפשר להשיג אותו באותו מחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7864 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...